تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
2

حرفهای مبهم معنادار نیلوفر امینی فردر مورد مرد زندگی اش

حرفهای مبهم معنادار نیلوفر امینی فردر مورد مرد زندگی اش

مصاحبه ای که نیلوفر امینی فر به تازگی با تی وی پلاس انجام داده است جنجال های جدیدی را در فضای مجازی درباره زندگی شخصی وی به وجود آورده است.

حرفهای مبهم معنادار نیلوفر امینی فردر مورد مرد زندگی اش

حاشیه های زندگی نیلوفر امینی فر جنجالی شد!

پربازدیدترین خبرهای این هفته مربوط به حاشیه های زندگی شخصی خانم مجری می باشد،مجری به نامی که در گفتگویی مبهم و جنجالی با تی وی پلاس از زندگی شخصی خود سخن گفت.

نیلوفر امینی فر با اجرا در برنامه پرطرفدار دخترانه شناخته شد. بعد از آن در برنامه هایی مثل تصویر زندگی، خونه من خونه تو و تهران بیست هم مجری بود اما هیچ کدام از این تجربه ها نتوانست او را به مجری ستاره ای در تلویزیون تبدیل کند.

نیلوفر امینی فر را هم می توان در لیست مجری های پرحاشیه تلویزیون قرار داد. مصاحبه ای که وی به تازگی با تی وی پلاس انجام داده است جنجال های جدیدی را در فضای مجازی درباره زندگی شخصی امینی فر به وجود آورده است.

به همین بهانه سوژه داغ این هفته مروری بر حاشیه های زندگی این مجری و همچنین مصاحبه پر سروصدای وی با تی وی پلاس است.

شوک شدن نیلوفر امینی فر از خبر درگذشتش

سال قبل خبر درگذشت نیلوفر امینی فر در فضای مجازی منتشر شد. وی همان زمان در مصاحبه با دیباچه این موضوع را تکذیب کرد و در اینستاگرامش نوشت:«بعضی وقتا زدن حرف دل حالتو خوب می کنه، اما موقعی خوبتر می شی که شنونده یا خواننده بدون قضاوت ناعادلانه درکت کنه…».

انتشار عکس های خصوصی

مدتی قبل نیز عکس های شخصی نیلوفر امینی فر بدون اجازه اش منتشر شد. وی در این باره گفته بود:آن عکس ها به لحاظ ظاهری مورد دار نبود ولی به من از تلویزیون تذکر دادند که ترجیحا یک مجری بهتر است که عکس های تست گریم یا اگر ژستی در آتلیه ای گرفته است، منتشر نکند.

مصاحبه جنجالی نیلوفر امینی با تی وی پلاس

پاسخ های مبهم نیلوفر امینی فر درباره مرد زندگی اش

مجری تی وی پلاس در این مصاحبه از نیلوفر امینی فر پرسید: چقدر زنی هستی که مردی را که دوست داری می توانی خوشبخت کنی؟ وی پاسخ داد:خیلی، اگر چهار پنج سال قبل این را می پرسیدی اینقدر نمی توانستم قاطعانه به آن پاسخ بدهم. من توقع دارم کسی که قراره به زندگی من بیاید قطعا باید مرد باشد یعنی پشتوانه خوب، تکیه گاه خوبی باشد. وی ادامه داد: هیچ فردی در زندگی من باعث نمی شود حال من دگرگون شود و من همین حال خوب را خواهم داشت. امینی فر اظهار داشت: اگر آدم هایی به قصد ضربه زدن به زندگی من بیاید از آنها عبور می کنم.

آدم اشتباهی زندگی خانم مجری

مجری سابق تهران بیست گفت: زمانی که یک مرد وارد زندگی شما شود و شما خودت نباشی بدان آن آدم فرد اشتباهی در زندگی تو است.

در ادامه مجری تی وی پلاس از امینی فر پرسید: چقدر اهل خرج کردن خودت در رابطه عاطفی هستی؟ وی پاسخ داد:هر چقدر دلم بخواهد، من اگر دوست داشته باشم خودم را خرج می کنم و اگر دلم نخواهد متوقف میکنم. وی اظهار داشت: دو رویی و خیانت باعث توقف من در هر رابطه ای می شود.

نیلوفر امینی فر در ادامه بیان کرد: تو اگر حالت با من خوب نیست می توانم آدم زندگی تو نباشم. من نیلوفر امینی فر، مجری هستم، بازیگر هستم، شاید یک ذره معروفیت دارم، شاید سلبریتی هم باشم، چرا من را به زور انتخاب می کنی این بزرگترین خیانت است. هر خیانتی را می شود پذیرفت جز ابراز دوست داشتن های الکی.

جمله عجیب و معنادار مجری مشهور

مجری تی وی پلاس در پایان مصاحبه اظهار داشت اگر یک جمله هایلایت شده در گفت و گوی ما بخواهد بیرون بیاید، درباره خانم هایی که از روابط عاطفی گذر کنند بدون اینکه کمترین آسیب را ببینند، چه می گویی؟

امینی فر بیان کرد: آدم های سمی را از زندگی خود حذف کنید ، خودتان باور داشته باشید با حذف آدم های سمی نه تنها خسارت نمی بینید بلکه یک منفعت است. خواهش میکنم خودتان را باور کنید قطعا شما کامل ترین، دوست داشتنی ترین و زیباترین خانم هستید.

برای نیلوفر امینی فر آرزوی موفقیت در زندگی شخصی و کاری اش داریم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=104610

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0