تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
0

فیلمهای ماندگار نیما شعبان نژاد

فیلمهای ماندگار نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد بازیگری که با حضور در برنامه خندوانه مشهور شد تاکنون مسیر بازیگری را با نقشهای متفاوتی پیموده است.

فیلمهای ماندگار نیما شعبان نژاد

فیلم و سریالهایی با نقش آفرینی نیما شعبان نژاد 

سریال دراکولا به کارگردانی و تهیه کنندگی مهران مدیری که پخش آن از نوروز ۱۴۰۰ آغاز شده است در واقع، ادامه داستان سریال هیولا است که زندگی کامران کامروا و پسرش را دنبال می کند.

بازی متفاوت و بانمک نیما شعبان نژاد در نقش هوشمند کامروا در هر دو فصل، بهانه ای شد تا نگاهی به فیلم ها و سریال هایی با نقش آفرینی نیما شعبان نژاد بیاندازیم.

مروری بر نقشهای نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد در خندوانه

بازی در مجموعه خندوانه و اجرای کاراکترهای مختلف توسط نیما شعبان نژاد، چهره محبوب تر و شناخته شده تری نزد مردم از او را ساخت. شخصیت جالب بایرام در خندوانه و کاراکترهای دیگر که همگی توسط نیما اجرا می شد باعث محبوبیت بیشتر او در میان مردم شد.

بایرام در خندوانه

نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه

نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان نقش خلیل را بر عهده داشت. حضور در نقش خلیل را می توان نخستین گام برای به تصویر کشیدن مشکلات ترنس های ایرانی دانست که توسط این بازیگر ایفا شد.اما نیما شعبان نژاد به دلیل نادیده گرفته شدن و پرداختن ضعیف عوامل به این نقش، تا پایان این سریال، همراهی نکرده و انصراف خود را از ادامه کار اعلام کرد.

سریال نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد در سریال رهایم نکن

این بازیگر با حضور در سریال رهایم نکن به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و در قالب یک نقش جدی به خوبی نشان داد که می تواند از قالب طنز و شخصیت بایرام خندوانه خارج شده و نقش های جدی را به خوبی ایفا کند. نیما شعبان نژآد در این سریال نقش پسر رسول با بازی مین تارخ را بر عهده دشت.

نیما شعبان نژاد و امین تارخ

نیما شعبان نژاد در سریال هیولا

سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری یکی از مشهورترین کارهای نیما شعبان نژاد است که شخصیت هوشمند کامروا و پسر مهران مدیری را ایفا می کرد. او در این سریال فردی بی خیال و ثروتمند بود که به واسطه ثروت و نفوذ پدرش، از یک شاگرد تنبل و مطرود کلاس به شاگر ممتاز تبدیل می شود.

نیما شعبان نژاد و فرهاد اصلانی

نیما شعبان نژاد در سریال دوپینگ

سریال دوپینگ به کارگردانی رضا مقصودی، یکی از سریالهای نوروی بود که در سال ۹۹ از شبکه سوم پخش شد. نیما شعبان نژاد در این مجموعه ایفاگر نقش کامران بود که سرنوشت او به دست یک دانشمند گوشه نشین تغییر می کرد.

سریال دوپینگ

نیما شعبان نژاد در سریال سرباز

نیما شعبان نژاد بازی در این مجموعه را به اندازه خدمت کامل سربازی می داند. او در سریال سرباز که در ماه رمضان سال ۹۹ پخش شد نقش فرامرز فلکی را برعهده داشت.

سریال سرباز

نیما شعبان نژاد در فیلم لب خط

فیلم سینمایی لب خط به کارگردانی علی جبارزاده، جدیدترین فیلمی است که نیما شعبان نژاد در آن ایفاگر نقش می باشد. او در این فیلم نقش رضا را بر عهده دارد که در جنوب تهران زندگی می کند و به سندرم هایپرتیمزیا مبتلا است.

فیلم سینمایی نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد در سریال دراکولا

نیما شعبان نژاد در سریال دراکولا به کارگردانی مهران مدیری، همان نقش هوشمند کامروا را ایفا می کند با این تفاوت که بزرگ تر شده و کارهای خلاف بیشتری انجام می دهد اما در نهایت تمام خلاف های خود را به نام پدر تمام می کند.

نیما شعبان نژاد

نمیا شعبان نژاد فعالیت حرفه ای خود را با تئاتر آغاز کرد۰ و در نمایش های بسیاری به روی صحنه رفته است. او همچنین کارگردانی برخی از نمایش ها را نیز بر عهده داشته است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=113767

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0