تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
0

طلاق آنلاین غیرحضوری ، ساده و ارزان !!

طلاق آنلاین غیرحضوری ، ساده و ارزان !!

طلاق آنلاین هم به بازار امد. شرکتی با انجام خدمات مربوط به طلاق ، بدون حضور شما و با دریافت مبلغی پول رویه طلاق را انجام داده و به همسرتان اطلاع می دهد. این نوع طلاق غیرحضوری

طلاق آنلاین غیرحضوری ، ساده و ارزان !!

طلاق آنلاین هم به بازار آمد

شادی شما چیزهایی در رابطه با مشاوره طلاق به صورت آنلاین شنیده باشید ولی حتم دارم تا کنون نشنیده بودید که یک زوج به سادگی به صورت کاملا غیرحضوری و از طریق فضای مجازی به عشقشان پایان دهند و برای دلداری همدیگر بیسکوئیت و کارت هدیه ارسال کنند.

جدا شدن از یک نفر و برهم زدن رابطه با او یکی از سخت ترین کارهایی است که شاید هر کس در زندگی خود با آن مواجه شود؛ اما جالب است بدانید که اکنون مردم می توانند با مراجعه به یک شرکت آنلاین با نام «بِرِکاپ شاپ» (Breakup Shop) این وظیفه را به فرد دیگری محول کنند!

طلاق آنلاین

ماجرای طلاق آنلاین چیست؟

 روش طلاق آنلاین چگونه است؟

این شرکت به شما اجازه می دهد روش قطع رابطه را خودتان تعیین کنید. هر ایمیل یا متن طلاق ۱۰ دلار، نامه ۲۰ دلار و تماس تلفنی ۲۹ دلار و «بسته هدیه» این شرکت ۸۰ دلار قیمت دارد. این بسته به همسر سابق شما کمک می کند با این مسئله بهتر کنار بیاید. درون آن نیز وسایل مختلفی وجود دارد ازجمله:بیسکوییت، کارت هدیه، نامه همدردی و هدایای دیگری که به تناسب سلیقه فرد انتخاب شده اند مثل فیلم موردعلاقه مخاطب.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=58287

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0