تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
1

جراحی تومور مغزی پرستو صالحی

جراحی تومور مغزی پرستو صالحی

پرستو صالحی گفت : بعضی مردم فکر می کنند برای موفقیت در بازیگری باید چهره خوبی داشته باشند یا هرکس که چهره خوبی دارد حتما بازیگر محبوبی می شود، درحالی که این طور نیست.

جراحی تومور مغزی پرستو صالحی

پرستو صالحی :دوره چشم رنگی ها گذشته است

پرستو صالحی هنرمند خوب کشورمان که با بازی در سریال زیر آسمان شهر شناخته شده بود بعد از حضور در برنامه ماه عسل بر محبوبیت خود افزود و همان طور که خود او اشاره کرده است همیشه سعی می کند آدم صادقی باشد و هیچ وقت هم از صداقت و روراستی ضرر نکرده است. پرستو صالحی گفت :صادق که باشی همه چیز شفاف تر و آسان تر پیش می رود.

همیشه زمانی که بازیگران و هنرمندان محبوب برای یک حرکت اجتماعی پیشقدم می شوند شاهد حضور بیش از پیش مردم هستیم. شاید این هم یکی از رسالت های هنرمندان باشد که برای کارهای خیر پیشقدم می شوند و موجی از هواداران را به دنبال خود می کشانند. پرستو صالحی هم یکی از آن بازیگرانی است که سفیر حمایت های مسائل اجتماعی مختلفی بوده است؛ سفیر اهدای اعضا، مبارزه با استعمال دخانیات، حمایت از کودکان کار و شرکت در همایش های خیرخواهانه دیگر از جمله فعالیت های این بازیگر است.

 پرستو صالحی

پرستو صالحی سفیر حمایت های مسائل مختلف اجتماعی است

پرستو صالحی به تازگی مهمان یکی از برنامه های تلویزیونی بود و رازهایی از زندگی شخصی خود را برملا کرد. او از آن دست بازیگرانی است که همیشه دوست داشته ایم بیشتر درباره سبک زندگی او و فعالیت هایش بدانیم. پرستو صالحی با آنکه به خاطر بیماری مادرش گرفتاری های زیادی داشت همراهی ما را پذیرفت و با ما به گفت وگو نشست.

به گفته پرستو صالحی سینما را رفاقتی کرده اند

کم بودن فعالیت در سینما و تلویزیون فقط مختص من نیست و متاسفانه الان تقریبا دوسوم هنرمندان ما بیکار هستند. این مشکل از هزار جا آب می خورد و صرفا به یک مورد محدود نمی شود. تلویزیون بودجه ندارد، کارهای تلویزیونی کمی ساخته می شود و… با این تعداد کارهای کم و محدود، تقسیم کار درستی هم نمی شود و دوستان همان چند کاری هم که ساخته می شود را رفاقتی کرده اند.

یک تیم با هم کار می کنند، باهم رفیق و اخت می شوند، کار خوب از آب در می آید و مجموعه موفق می شود. همین قضیه باعث می شود ترجیح بدهند با همان تیم یا با حداقل تغییر در اعضای تیم دوباره کار جدیدی بسازند. علت بیکاری و کم کاری بازیگران می تواند همین موضوع باشد که بسیاری از هنرمندان درگیر آن هستند.

برای بازیگری، زیبایی الزامی نیست

بعضی مردم فکر می کنند برای موفقیت در بازیگری باید چهره خوبی داشته باشند یا هرکس که چهره خوبی دارد حتما بازیگر محبوبی می شود، درحالی که این طور نیست. به نظر من صورت زیبا می تواند وجود داشته باشد یا نداشته باشد و این ارتباط چندانی با موفقیت در بازیگری ندارد. الزامی وجود ندارد که حتما باید زیبا باشی تا در بازیگری موفق شوی. بسیاری از بهترین بازیگران دنیا صورت چندان قشنگی ندارند. حتی بسیاری از همین بهترین بازیگران خیلی زشت هستند، در کنارش ممکن است برخی آنها بسیار زیبا هم باشند. داستین هافمن ۱۵۰سانت قد دارد اما داستین هافمن است.

 پرستو صالحی

پرستو صالحی سفیر حمایت از کودکان کار

از آن طرف مریل استریپ بینی بسیار بزرگی دارد یا جولیا رابرتز دهان گشاد و چشم های فرو رفته و ریز دارد اما همه اینها بازیگران خوبی هستند. به هرحال اگر صورت زیبا هم وجود داشته باشد که چه بهتر، مثلا نیکول کیدمن، هم از صورت و هم از بازی و هنرش لذت می بریم. می تواند هر دوی اینها (صورت زیبا و هنر) در کنار هم باشد و می تواند نباشد. داشتن زیبایی برای بازیگری الزامی نیست و دهه مد بودن چشم رنگی ها گذشته است. الان دیگر این طور نیست که فقط چشم روشن ها سر کار باشند. وقتی همه چیز حرفه ای باشد به هیچ کدام از این ماجراها توجه نمی شود.

پشیمانی پرستو صالحی از تزریق ژل به لبش

من جراحی زیبایی نداشته ام، فقط تزریق ژل لب داشتم که سال ها پیش انجام دادم. ۱۰ سال پیش ژل هایی برای تزریق لب وارد ایران شد. آن موقع نمی دانستند اما الان می دانیم که این ژل ها قابلیت جذب ندارد و عواقب بدتری به همراه می آورد. این ژل ها علاوه بر اینکه از بین نرفت و جذب نشد، عفونت را هم برای بسیاری از کسانی که در گونه یا لب شان تزریق کرده بودند، به دنبال داشت. ۱۰ سال پیش ژل تزریق کردم و پشیمان هم شدم، چرا که الان فکر می کنم برای بازیگری بهتر است صورت آدم طبیعی باشد. هرچند که حتی طبیعی هم که باشی، عده ای اصرار دارند بگویند که صورت همه بازیگران عملی است. گونه هایم را تزریق نکرده ام، به طور ارثی و از طرف مادرم است. چیزی هم نیست که بخواهم با آن پز بدهم، ژنتیکم این طور است.

افکارم را زیبا می کنم

برای زیباتر شدن سعی می کنم افکار و نگاهم را زیبا کنم. وقتی درون و ذات کسی زیبا باشد، قطعا تمام اینها در صورت ظاهری آدم ها تبلور پیدا می کند و صورت آدم به دل می نشیند. برای زیبایی ظاهری و حفظ جوانی ام سعی می کنم سالم زندگی کنم. سالم زندگی کردن هم کار چندان سختی نیست، سیگار و قلیان نکش، شب به موقع بخواب، فست فود کم بخور و … آن وقت جوان خواهی ماند. چیز عجیب یا پیچیده یا سختی نیست که نتوان از عهده آن برآمد.

زندگی با صداقت شفاف تر است

خودم را خیلی خوب می شناسم، می دانم چه چیزی خوشحال یا ناراحتم می کند و… چون خودم را می شناسم، می دانم که باید چه کاری انجام دهم. سعی می کنم خودم را همین طور که هستم بپذیرم و صادق باشم. هیچ وقت هم از صداقت و روراستی خودم ضرر نکردم. مردم هم صداقت را دوست دارند. شاید در ابتدا برخی مسائل برای مردم سنگین باشد اما اگر صداقت رویه کار آدم ها شود، همه عادت می کنند که تو آدم رکی هستی و بقیه هم تو را همین طور که هستی، می پذیرند. صادق که باشی همه چیز شفاف تر و آسان تر پیش می رود. من از نوجوانی به لحاظ فکری و زندگی مستقل بودم و مسئولیت داشتم. مقدار زیادی از این ریسک پذیری و … از نحوه بزرگ شدن من نشأت می گیرد.

پرستو صالحی

 پرستو صالحی بازیگر جوان کشورمان

قبول کردم که مردم می خواهند از زندگی ام بدانند

درست است که زندگی خصوصی هرکس به خودش مربوط است و می تواند درباره آن تصمیم بگیرد اما اصولا باورم این است که کسی که چهره می شود، باید بپذیرد که مردم دوست دارند از زندگی اش بدانند. ما هم تا حدی که خودمان دل مان بخواهد، می توانیم درباره زندگی خصوصی مان صحبت کنیم. ممکن است کسی اصلا دلش نخواهد کوچک ترین مسئله خصوصی اش را بدانند و بسیار هم محترم است. اما من شخصا این طور نیستم و می گویم وقتی قبول کردم جلوی دوربین بیایم، آدم ها دوست دارند بدانند که بک گراند زندگی ام چیست؟ این جزء خصوصیات اخلاقی من است که آنچه دلم بخواهد را از زندگی ام می گویم.

جراحی تومور مغزی پرستو صالحی در کودکی

مادرم چند روزی به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان بستری بودند اما خدا را شکر حال شان خوب است و مرخص شدند و آنژیو موفقیت آمیز بود. اصولا هر عملی نگرانی دارد و بیهوشی به طور کلی کمی نگران کننده است، اما فکر می کنم به هرحال باید به تشخیص پزشک عمل کرد و اگر لازم است، جراحی را انجام داد. اگر پزشک متخصص و حاذقی را انتخاب کرده ایم باید به نظر و تشخیص او اعتماد کنیم چون درغیر این صورت امکان دارد کاری که لازم است انجام دهیم، دیر شود. اما به هرحال جراحی ترسناک است؛ چون در کودکی هم جراحی زیاد انجام داده ام. جراحی تومور مغزی هم داشتم و طبیعی است که استرسم نسبت به جراحی بیشتر از بقیه باشد.

استفاده پرستو صالحی از طب سنتی برای پیشگیری

از روش های سنتی تاحدی برای کنترل فشار خون، چربی، لاغری و… استفاده کرده ام. فکر می کنم همه درمان های مختلف مکمل همدیگر هستند. آنچه به عنوان طب سنتی و مدرن وجود دارد این است که در کنار هم هستند و نمی توان یکی را به تنهایی داشت و از دیگری غافل شد. از طب سنتی در خصوص تغذیه خیلی می توان بهره گرفت و باعث پیشگیری از بسیاری از بیماری ها می شود. اما در بحث درمان، پزشکی نوین را موثرتر می دانم. به نظرم کسی که از روش های پیشگیری سنتی استفاده کند، اصلا بیمار نمی شود که بخواهد درمان کند.

 پرستو صالحی

عکسی از پرستو صالحی 

آرامش ملاک پرستو صالحی برای ازدواج 

هنوز ازدواج نکرده ام و به نظرم ازدواج این طور نیست که از قبل تصمیم بگیرم که حالا می خواهم ازدواج کنم. باید فردی سر راه آدم قرار بگیرد که مطابق میل و ایده هایش باشد و آن وقت تصمیم بگیری که می خواهی ازدواج کنی. تا به حال موردی پیش نیامده که حس و تمایل به ازدواج را در من ایجاد کند. سختگیر و کمال گرا نیستم و ایده آل های من بسیار ساده است. زندگی با یک فرد معمولی که بتواند آرامش بدهد، همین. ویلای شمال و خانه و ماشین آنچنانی و… برایم ملاک نیست. شاید منتظرم آدمی که مکمل من است در زندگی ام پیدا شود، بعد از آن ان شاءالله ازدواج خواهم کرد.

بازیگری، منبع درآمد پرستو صالحی

جز بازیگری در آمد دیگری ندارم. هنر گریم را آموخته ام و مدتی هم تدریس می کردم اما الان مدتی است که در این زمینه فعالیتی ندارم. معمولا همیشه در خانه هستم، چون علایقم را می توانم در خانه پیگیری کنم. کتاب خواندن، فیلم دیدن، تلویزیون تماشا کردن و… همگی علائق من هستند که می توانم در منزل پیگیری کنم. البته سفیر بعضی فعالیت های اجتماعی هم هستم، مثل سفیر اهدای عضو، مبارزه با استعمال دخانیات، کودکان کار و … که به نظرم هر هنرمندی مسئول است بخشی از این مسائل اجتماعی را حمایت کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=96564

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0