تاریخ : یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023
1

روش مناسب پوشیدن کفش های جلو باز

روش مناسب پوشیدن کفش های جلو باز

اگر در هنگام پوشیدن صندل تمام انگشتان شما از صندل یا کفش های جلو بازتان بیرون میزند، آیا میدانید راه حل این مشکل زننده و بزرگ چیست؟ با ما در چگونگی رفع این مشکل همراه باشید.

روش مناسب پوشیدن کفش های جلو باز

کفش های جلو باز مجلسی را چگونه بپوشیم

صندل ها و کفش های جلو باز، تنها برای نشان دادن انگشت های جلوی پاست، نه اینکه همه ی پا از جلوی صندل بیرون بزند! پس هنگامی که انگشت های پایمان بیش از حد از صندل بیرون می زند باید چکار کنیم؟

چگونه مانع لیز خوردن پا در کفش های جلو باز شویم

دانستن اطلاعاتی درباره ی صندل ها به شما کمک می کند تا از لیز خوردن و لغزش پاهایتان در صندل ها و کفش های جلو باز جلوگیری کنید.

گام اول

برای جلوگیری از سر خوردن پاهایتان و حرکت آن ها در صندل، یک کفی مناسب برای کفشتان تهیه کنید. چنین کفی هایی را، که معمولا بصورت بسته های ۲ یا ۴ تایی هم عرضه می شوند، می توانید از هر کفش فروشی یا کفاشی تهیه کنید.

لازم نیست نگران کنده شدن آنها باشید. معمولا این کفه ها به اندازه ی کافی چسبنده هستند و تا زمانی که خودتان اقدام به برداشتن این کفه ها نکنید سر جایشان خواهند ایستاد. کفی را جایی بچسبانید که دوست دارید برآمدگی توپی شکل کف پا در آنجا قرار گیرد. بدین صورت کفی کفش از لیز خوردن و از به سمت جلو حرکت کردن پاها جلوگیری می کند.

کفش های جلو باز

جلوگیری از حرکت پا در کفش های جلو باز

گام دوم

به یک کفش فروشی سر بزنید و بخواهید که اندازه ی دقیق پایتان را بگیرد. شاید شما سایز دقیق خود را نمی دانید. شاید باور نکنید، اما تغییر سایز کفشتان در بزرگسالی هم به دلیل عوامل مختلف می تواند ادامه داشته باشد.

یکی از موسسات ملی سلامت، می گوید ایستادن طولانی مدت روی پا باعث ورم کردن پا و در نتیجه افزایش سایز کفش خواهد شد. همچنین تحقیقی در مجله ی آمریکایی بهداشت فیزیکی و توانبخشی که در مارس ۲۰۱۳ چاپ شده است، نشان می دهد بارداری باعث ضعیف شدن قوس پا و تغییر در سایز آن می شود که احتمالا دائمی هم خواهد بود!

گام سوم

به عنوان آخرین راه، به سراغ یک کفش ساز بروید. اگر سایز کفشتان مناسب است، پس احتمالا ساختار کفش با پاهایتان همخوانی ندارد. کفش ساز، ساختار کفش را بررسی می کند و نواقص و مشکلات آن را اصلاح و برطرف خواهد کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1101

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0