تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

صحبت های رییس بیمارستان طب کودکان در خندوانه

صحبت های رییس بیمارستان طب کودکان در خندوانه

برنامه خندوانه شب گذشته ۲ شهریور ۱۳۹۷ با حضور دکتر شروین بدو رییس بیمارستان طب کودکان و جناب خان روی آنتن شبکه نسیم رفت.

صحبت های رییس بیمارستان طب کودکان در خندوانه

رییس بیمارستان طب کودکان مهمان رامبد جوان در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان دکتر رضا شروین بدو رییس بیمارستان طب کودکان بود و درباره مشکلات کودکان و حمایت های مردم صحبت کرد.

دکتر رضا شروین بدو رییس بیمارستان طب کودکان به خندوانه آمد و درباره بیماری های کودکان و تاثیر کمک های عاطفی مردم در بهبود آنها صحبت کرد.

برنامه خندوانه با حضور رییس بیمارستان طب کودکان

دکتر رضا شروین بدو رییس بیمارستان طب کودکان بعد از سلام و احوال پرسی با اهالی خندوانه درباره بیمارستان طبی کودکان صحبت کرد و گفت :بیمارستان طبی کودکان قدیمی ترین و فوق تخصصی ترین بیمارستان در خصوص بیماری های کودکان است و ما در این بیمارستان بیماری های کودکان تا سنین ۱۵ سال را درمان میکنیم و برخی از بیماران ما به دلیل وابستگی که به ما دارند بعد از ۱۵ سالگی نیز برای درمان به ما مراجعه میکنند.

رییس بیمارستان طب کودکان

رییس بیمارستان طب کودکان و رامبد جوان در خندوانه

رییس بیمارستان طب کودکان درخصوص کمک های مردم و خندوانه ای ها به بیمارستان طبی کودکان گفت :کمک ها و حمایت های مردم خیلی به ما کمک کرد و در روحیه بچه ها تاثیر گذار بود ، الزاما همه چیز کمک های مالی نیست و حمایت های عاطفی مردم بیشتر به کمک ما آمد و تاثیر بیشتری روی بچه ها گذاشت.

رامبد جوان درباره علت گرایش دکتر رضا شروین بدو به کودکان پرسید که گفت :من بچه ها را خیلی دوست داشتم و برای همین برای تخصص کودکان را انتخاب کردم و فوق تخصصم را در رشته مغز و اعصاب کودکان گرفتم و علاقه ای که داشتم من را به سمت تخصص کودکان سوق داد.

مجری خندوانه سوالی درباره معالجه رایگان پزشکان از دکتر مهمان برنامه پرسید که گفت :بسیاری از پزشکان بیمارانشان را رایگان درمان میکنند ، یعنی به این شیوه که با بیمارستان صحبت میکنند و هزینه را خودشان پرداخت میکنند و سهمی از بیمار دریافت نمیکنند.

دکتر رضا شروین بدو

دکتر رضا شروین بدو رییس بیمارستان طب کودکان

رییس بیمارستان طب کودکان در ادامه صحبت هایش به دشواری های داشتن یک کودک بیمار اشاره کرد و گفت :داشتن کودک بیمار خیلی سخت است و وقتی یک کودک بیمار در خانه داشته باشی گویا همه خانواده بیمار هستند ، علاوه بر مسئولین باید همه مردم برای حمایت از این کودکان دست به دست همه بدهند و به آنها کمک کنند تا سلامتی شان را به دست بیاورند و ادامه به خوب شدن بیماران به عنوان یکی از لدت بخش ترین اتفاقات دنیا اشاره کرد و از اتفاقات خوب هم صحبتی با بچه ها در بیمارستان گفت.

در بخش پایانی برنامه رامبد جوان قول داد که به همراه جناب خان و خندوانه ای ها به بیمارستان طبی کودکان برود و دل بچه ها را شاد کند و این صحبت باعث شد تا رییس بیمارستان طب کودکان از عمو پورنگ برای حضور هر چند وقت یکبارش در بیمارستان که تاثیر زیادی در بهبود روحیه بچه ها دارد صحبت کند و از او تقدیر کرد.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=29373

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0