تاریخ : یکشنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۱ 4 جماد أول 1444 Sunday, 27 November , 2022
3

درخشش رویا نونهالی در اولین بازی تلویزیونی اش

درخشش رویا نونهالی در اولین بازی تلویزیونی اش

به بهانه بازپخش سریال خواب و بیدار در شبکه آی فیلم نگاهی به بازی رویا نونهالی در این سریال به عنوان اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون خواهیم داشت.

درخشش رویا نونهالی در اولین بازی تلویزیونی اش

پخش سریال خواب و بیدار با رویا نونهالی

سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده سال ۸۱ روی آنتن شبکه یک سیما رفت و یکی از سریال های پربیننده تلویزیون شد.

این سریال با معرفی رویا نونهالی به عنوان چهره جدید تلویزیونی و طراحی نقشی متفاوت برای این بانوی هنرمند همراه بود که باعث درخشش این بازیگر در تلویزیون شد.

سریال خواب و بیدار این روزها در شبکه آی فیلم در حال پخش است و هر روز ساعت ۱۹ روی آنتن این شبکه میرود و به همین بهانه نگاهی به نقش رویا نونهالی در این سریال خواهیم داشت.

رویا نونهالی ناتاشای سریال خواب و بیدار

رویا نونهالی بازیگری را از سال ۶۶ در سینما آغاز کرد و در فیلم های زیادی مقابل دوربین رفت تا اینکه در اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون بازیگر نقش ناتاشا در سریال خواب و بیدار شد و به همکاری با مهدی فخیم زاده در این سریال پرداخت.

رویا نونهالی و مهدی فخیم زاده

ناتاشا فردی خلافکار است که به تازگی به ایران بازگشته است و به همراه یک مجرم سابقه دار به نام عبدالله پلنگ ترتیب سرقت های مسلحانه را میدهد و تحت تعقیب پلیس قرار میگیرد.

رویا نونهالی و لادن طباطبایی

مهدی فخیم زاده که علاوه بر کارگردانی در این سریال نقش اصغر کپک ناپدری توران یا همان ناتاشا را بازی میکند آموزش های لازم در خصوص ایفای این نقش را خودش در اختیار بازیگران سریال قرار داد و تمام تمرینات آمادگی جسمانی بازیگران با راهنمایی و حضور مهدی فخیم زاده انجام شد.

رویا نونهالی و محمد صادقی

رویا نونهالی در اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش برآید و بعد از گذشت سالها از ساخت و پخش این سریال هنوز هم بسیاری از مخاطبان تلویزوین او را با نقش ناتاشا می شناسند.

رویا نونهالی در سریال خواب و بیدار با بازیگرانی چون مهدی فخیم زاده، محمد صادقی، دانیال حکیمی، لادن طباطبایی، حبیب دهقان نسب، کامران تفتی، لیلا برخورداری، متین عزیزپور و… همبازی بود.

رویا نونهالی

سریال خواب و بیدار هر روز ساعت ۱۹ از شبکه آی فیلم پخش میشود و تکرار آن ساعت ۳:۰۰ بامداد و ۱۱:۰۰ صبح روز بعد خواهد بود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=82581

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0