تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
1

فداکاری برای زنان سرطانی با ساخت تاج حنا + تصاویر

فداکاری برای زنان سرطانی با ساخت تاج حنا + تصاویر

در این بخش گزارشی جالب از فداکاری و اقدام جالب یک شرکت می خوانید که دست به اقدامی خیرخواهانه زده و و با ایجاد تاج های حنایی زیبا روی سر زنان سرطانی تجربه ای مثبت برایشان فراهم می کند.

فداکاری برای زنان سرطانی با ساخت تاج حنا + تصاویر

تاج های حنایی زیبا برای زنان سرطانی

هنرمندی با استفاده از رنگ حنا بر روی سر زنان سرطانی که بر اثر بیماری شیمیایی از دست داده اند نقشهای زیبای سنتی طراحی می کند.تا با این کار بتواند احساس از بین رفتن زیبایی را در این زنان کمرنگ کند.و زیبایی ظاهری را به آنها برگرداند.

مانند بسیاری از استودیوهای هنری بدن، شرکت حنای ساراحنا در سیاتل به مردم کمک می کند که مناسبت های مختلف را گرامی بدارند. این تیم بااستعداد به سرپرستی بنیانگذار «سارا والترز» به مشتریان خود کمک می کند تا نقاط عطف مهم خود را با آثار هنری آن ها مشخص کنند.

زنان سرطانی

تاج حنا برای زنان سرطانی

آنچه ساراحنا را از دیگران جدا می کند، از خودگذشتگی آن ها برای کمک به دیگران است. به ویژه آن ها تاج های حنا به زنانی که در اثر شیمی درمانی موهای خود را از دست داده اند، به رایگان هدیه می دهند. تاج های حنا بر پایه حنای هندی سنتی از خمیر گیاهی و مطمئن تشکیل شده و شامل طرح های ظریف و پیچیده می شود.
زنان سرطانی

تاج حنا برای زنان سرطانی

این طرح روی پوست سر ایجاد می شود و یک جایگزین هنری (در ماه های گرم، راحت) برای کلاه و کلاه گیس به حساب می آید و به بیماران شیمی درمانی آزادی بیشتری برای ابراز خودشان بدون مو می دهد. باوجود زیبایی و دوام دوهفتگی این طرح ها، والترز معتقد است که حنا می تواند تجربه ای مثبت و نشاط بخش در زمانی که اغلب پر از نگرانی و استرس است، باشد.»
زنان سرطانی

تاج حنا برای زنان سرطانی

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47351

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0