تاریخ : دوشنبه, ۷ فروردین , ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
1

فروش کیف زنانه با پوست گربۀ مرده در نیوزیلند + عکس

فروش کیف زنانه با پوست گربۀ مرده در نیوزیلند + عکس

یک کیف زنانه در سایت فروش اینترنتی “ترید می Trade Me” نیوزیلند به فروش گذاشته شده که قیمت پایه اش هزار و ۴۰۰ دلار است و از پوست گربۀ مرده ساخته شده .

فروش کیف زنانه با پوست گربۀ مرده در نیوزیلند + عکس

کیف زنانه با پوست گربۀ مرده

کیف زنانه یکی از ملزومات خانم هاست . انتخاب صحیح یک کیف زنانه می تواند در جذاب و شیک پوش بودن یک خانم تاثیرگذار باشد. اما باید در انتخاب کیف کمی حساسیت به خرج دهید و سعی کنید از کیف مارک دار با کیفیت عالی استفاده کنید تا خیالتان از بابت جنس کیفتان آسوده باشد. در این میان انتخاب یک زنانه از جنس پوست گربه مرده شاید انتخاب بدی نباشد. تعجب نکنید چراکه در نیوزیلند کیفی از جنس پوست گربه ساخته شده و به فروش گذاشته شده است.

روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس روز سه شنبه نوشت:یک کیف در سایت فروش اینترنتی “ترید می Trade Me” نیوزیلند به فروش گذاشته شده که قیمت پایه اش هزار و ۴۰۰ دلار است و از پوست گربۀ مرده ساخته شده .

کیف زنانه

فروش کیف زنانه با پوست گربۀ مرده به قیمت ۱۴۰۰ دلار

سر واقعی گربه در حالی که چشمانش باز است و مستقیم نگاه می کند، به یکی از گوشه های کیف دوخته شده است. سرتاسر سطح این کیف زنانه از پوست گربه است.

 کیف زنانه

کیف زنانه با پوست گربۀ مرده 

لوگِن ماچ سخنگوی سایتِ فروشندۀ کیف پوست گربه ای اعلام کرد:ما خوش بین هستیم که کیف عجیب ما بتواند در چند روز آینده مشتریان زیادی جذب کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=923

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0