تاریخ : پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰ 24 جماد ثاني 1443 Thursday, 27 January , 2022
0

فروش لباس واقعی مرد آهنی برابر با قیمت دو لامبورگینی

فروش لباس واقعی مرد آهنی برابر با قیمت دو لامبورگینی

در یک شرکت بریتانیایی برای تقدیر از شخصیت کارتونی مرد آهنی یک لباس متشکل شده از تعدادی موتور جت ساخته شده است که این لباس واقعی مرد آهنی قیمت بسیار بالایی دارد.

فروش لباس واقعی مرد آهنی برابر با قیمت دو لامبورگینی

به فروش رسیدن لباس واقعی مرد آهنی

مرد آهنی یک شخصیت خیالی و قهرمانی است که برای اولین بار در سال ۱۹۶۳ میلادی که نتیجه زحمات طراحانی چون دان هک و جک کربی بود،رونمایی شد.این شخصیت کارتونی،به نجات دادن جان انسان ها می پردازد و به همین دلیل با دشمنان آنها می جنگد تا مشکلی برایشان پیش نیاید.

به همین دلیل برای قدر دانی از این شخصیت کارتونی پر طرفدار لباس واقعی وی که شامل تعدادی موتور جت است در بریتانیا ساخته شده است.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

لباس واقعی مرد آهنی

ساخت لباس واقعی مرد آهنی در بریتانیا 

لباس مرد آهنی با موتور جت 

شخصیت کارتون مرد آهنی یا Iron Man یکی از شخصیت های پرطرفدار این روزها می باشد که برای نجات دادن جان انسان ها می کوشد و به همین دلیل مهندسان بریتانیایی برای تقدیر و تشکر از این شخصیت کارتونی تصمیم گرفتند تا لباس واقعی او را که متشکل شده از تعدادی موتور جت است را بسازند.

همان گونه که گفته شد،این لباس متشکل شده از تعدادی موتور جت است و به همین علت می توانید با آن به راحتی پرواز نمایید.جالب است بدانید که قیمت این لباس خارق العاده ۴۴۳۴۲۸ دلار می باشد که در نوع خود بسیار گران قیمت می باشد.

فروش لباس واقعی مرد آهنی

 لباس واقعی مرد آهنی با تعدادی موتور جت

اینک این لباس ها که توسط یک شرکت بریتانیایی ساخته شده اند،در فروشگاه های لندن به فروش می رسند و اما قیمت این لباس در نوع خود بسیار چشمگیر است چرا که با این میزان پول می توان،دو عدد لامبورگینی هوراکان تهیه نمود.

وزن این لباس خارق العاده ، ۲۷ کیلوگرم است و می تواند با سرعت ۵۱ کیلومتر بر ساعت پرواز کند و همچنین می تواند تا ارتفاع ۳٫۷ متری بالا برود.

 وزن لباس واقعی مرد آهنی ,

قیمت لباس واقعی مرد آهنی برابر با دو لامبورگینی 

اختراع این لباس،می تواند آینده ای زیباتری را برای انسان ها فراهم سازد و یقینا این نوع لباس در آینده ای نه چندان دور شاید به یکی از لباس های روزمره ما تبدیل شده باشد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116844

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0