تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
0

شهداد، تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی

شهداد، تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی

موفقیت در کنکور را همراه با تلاش های خودتان می توانید با مشاوره های تحصیلی شهداد تضمین نمایید.

شهداد، تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی شهداد، تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی ومشاوره کنکور

امروزه مدارس، موسسات آموزشی، مراکز مشاوره، شرکت های وابسته و مشاورین زیادی در کشور هستند که در حوزه مشاوره فعالیت میکنند، با بررسی خروجی های بدست آمده از نتایج پژوهش ها و تحقیقات، با آمار بالای نارضایتی ها و عدم موفقیت تحصیلی و شغلی مواجه هستیم.

یکی ازعلل مهم عدم موفقیت در زمینه تحصیلی یا شغلی نداشتن یا عدم اجرای الگو های علمی و صحیح آموزشی و نیز عدم حضورمشاورین متخصص و زبده در راس امور مشاوره است. ۹۹ درصد از افرادی که به امر خطیر مشاوره و راهنمایی می پردازند تخصصی در زمینه مشاوره و روانشناسی ندارند و صرفا به صورت تجربی کار هدایت تحصیلی و مشاوره را انجام می دهند!!!!!، لذا نمیتوانیم با ادامه این مسیر انتظار نتیجه ی خوبی در زمینه موفقیت تحصیلی یا شغلی داشته باشیم. برای اطلاع از ویژگی های انتخاب بهترین مشاور تحصیلی در مقاله اختصاصی دکتر مصطفی شهداد اینجا کلیک کنید.

بهترين مشاور تحصيلي

مراکز بسیاری به دنبال جذب داوطلبان بیشترو یا فروش محصولات خود به داوطلبان هستند و کمتر به مسایل زیرساختی و علمی در زمینه مشاوره تحصیلی و شغلی پرداخته میشود و غالباً تصمیم گیری ها و مسیر حرکتی بر مبنای منافع مالی و اهداف اقتصادی است. کما اینکه منشا بسیاری از مشکلات اجتماعی،فرهنگی،اقتصادی،شغلی و … در امروز و فردایمان ناشی از آموزش،پرورش و هدایت غیر علمی افراد برای زندگی در اجتماع است. در راستای بهبود این روند و کمک به داوطلبان در همه رده های سنی مرکز مشاوره شهداد توانسته با نگاهی متفاوت و علمی به مقوله موفقیت تحصیلی و شغلی و تلفیق علم مهندسی با مشاوره تحولی شگرف در زمینه مشاوره و راهنمایی ایجاد کند و براساس مولفه های علمی و نیاز سنجی فردی و اجتماعی و اهداف داوطلب، هدایت صحیح را انجام دهد و بعد از تعیین اهداف مناسب،راههای رسیدن به این اهداف را با توجه به فاکتورهای علمی موفقیت تشریح میکند وهمچنین این مرکز با استفاده از اصول مهندسی و کمی سازی موقعیت میزان رشد داوطلب را در طول مسیر نمایش میدهد و در یک مسیر فیدبک دار با نظارت و کنترل پیوسته، داوطلب را تا رسیدن به اهدافش، هدایت می کند.

مدیر این برند مشاوره و روانشناسی با تحصیلات در زمینه های مهندسی پزشکی و مشاوره تحصیلی وهمچنین بکارگیری علوم پزشکی و مهندسی وعلوم میان رشته ای گذراندن دوره های مختلف مشاوره و روانشناسی، توانسته با کسب تجربه ۱۰ ساله و همکاری با اساتید به نام کشور و استفاده از متد های علمی و مدرن، یکی از موفق ترین مشاوران و جز چهره های ماندگار مشاوره تحصیلی شناخته شود.
این کارشناس حاذق در امر مشاوره و هدایت تحصیلی و شغلی در سال های ۹۱ تا ۹۵ عضو کمیته تخصصی مشاوره مدرسه در انجمن مشاوره ایران در کنار اسطوره های مشاوره و روانشناسی ایران احمد صافی و عزت الله فولادی بوده و از تجارب این اساتید شهیر استفاده کرده است.

دکتر مصطفی شهداد در سال ۱۳۹۴ به عنوان برترین مشاور تحصیلی کشور از سوی مرجع استاندارد های بین المللی تحت نظر سازمان استاندارد معرفی گردید و لوح تقدیر برترین مشاور تحصیلی سال ۹۴ به دکتر شهداد اعطا شد.
دکتر شهداد دارای گواهینامه های بین المللی در فیلد مشاوره و روانشناسی از بسیاری از کشورهاست.

مدیر نخبه برند شهداد در سال های اخیر به دلیل دستاورد های مهم در زمینه مشاوره و موفقیت داوطلبان خود و شهرت در کل کشور مورد عنایت و لطف ارگان ها و سازمان ها و خبرگزاری های زیادی قرار گرفت و مهمترین مصاحبه ایشان با خبرگزاری ایسنا حول محور انتخاب رشته کنکور سراسری در این لینک قابل مشاهده است.

بهترين مشاور كنكور

دکتر مصطفی شهداد تنها سخنران و کارشناس انتخاب رشته دانشگاهی در بزرگترین همایش تاریخ انتخاب رشته کشور برای ۱۲۰۰ داوطلب برتر کنکور دانشگاه پلی تکنیک در سال ۹۶ بود که گزیده ای از این همایش در سایت موسسه قابل مشاهده است.

مصطفی شهداد به عنوان کارشناس مشاوره تحصیلی در بسیاری از برنامه های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دعوت شده و در برخی از این برنامه ها حضور داشته که تعدادی از فیلم های ایشان در سایت موسسه نیز قابل دسترسی است.

شهداد، این برند محبوب مشاوره ای تحت نظر مستقیم نخبه مشاوره تحصیلی کشور جناب آقای دکتر مصطفی شهداد با ارایه پکیجی از خدمات خاص و علمی و اختصاصی برای هر داوطلب طی سالهای اخیر به عنوان علمی ترین ،جذاب ترین و لوکس ترین موسسه مورد توجه قرار گرفته است.البته فقط داوطلبانی می توانند از خدمات این موسسه استفاده نمایند که مشاوره پذیر باشند.
خدمات این موسسه انحصاری است و در هیچ مرکزی در کشور ارائه نمی گردد. ضمن اینکه این خدمات میتواند حضوری و یا غیر حضوری باشد و از هر نقطه ای از کشور میتوان بعد از پذیرش شرایط ثبت نام و تایید مشاور از این خدمات خاص استفاده کرد.

بدلیل اینکه در این مرکز از پشتیبان، دانشجو و سایر کارمندان برای مشاوره و برنامه ریزی استفاده نمیشود و مستقیما مشاور اصلی به صورت علمی خدمات را ارائه میکند ،ثبت نام در این مرکز به صورت تعداد محدود انجام می شود.
موسسه شهداد یک موسسه ثبت شده در ثبت شرکت ها و برند شهداد یک برند ثبت شده در سازمان ثبت علامت با موضوع فعالیت مشاوره و روانشناسی است که متقاضیان زیادی از کل کشور به دنبال اخذ نمایندگی این برند هستند، ولی تا کنون این مرکز مجوزی به هیچ استانی اعطا نکرده است.

راهنمایی در انتخاب رشته های نهم به دهم،انتخاب رشته دانشگاه، مشاوره و برنامه ریزی درسی در همه مقاطع تحصیلی و رده های سنی و برای آمادگی در همه آزمونها(کنکور سراسری،آزمون وکالت،کارشناسی ارشد وزارت علوم و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، دکترا و …) تنها بخشی از خدمات مرکز مشاوره تحصیلی شهداد می باشد.

این مرکز برگزار کننده همایش های موفقیت تحصیلی و شغلی، همایش انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاهی و همایش های انگیزشی است.
یکی دیگر از خدمات این مرکز آزمون آنلاین است.آزمون آنلاین اختصاصی شهداد، اولین و تنها آزمون آنلاین کشور است که با جامعه آماری بالا وبه صورت کاملا آنلاین جهت افزایش آمادگی و ارزیابی بصورت ماهیانه برگزار میگردد. استاندارد های جهانی آزمون های آنلاین در این آزمونها لحاظ شده است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=72666

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0