تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

با این تکنیک ها بینی بزرگ را کوچک کنید

با این تکنیک ها بینی بزرگ را کوچک کنید

جراحی پلاستیک با توجه به عوارض و داشتن ریسک بالا نمی تواند بهترین راه برای زیبایی بینی باشد بلکه تکنیک هایی وجود دارد که اکثر هنرمندان داخلی و خارجی با استفاده از آنها ایرادهای کوچک و بزرگ بینی خود را می پوشانند.

با این تکنیک ها بینی بزرگ را کوچک کنید

زیبایی و زیبا بودن یکی از آرزوهای جدانشدنی انسانهاست اما نباید برای به دست آوردن زیبایی سلامتی خود را به خطر بیاندازیم بلکه با راههای ساده و اصولی میتوان به رضایت رسید که در ادامه برخی از آنها را می خوانید. 

 ۱- طرز بستن مو

اکثر اوقات ما زمانی که دچار ضعف اعتماد به نفس می شویم بر آن داریم که صورت خود را بپوشانیم یعنی موهای خود را جوری مرتب میکنیم که روی صورتمان را بگیرد اما این اشتباه است بلکه باید موهایمان را با کش مو ویا کلیپس جوری ببندید که نیمه باز باشداین شگردی است که از به چشم آمدن بینی جلوگیری میکند.

 آرایش
 
۲-آرایش
این باور غلط است که با آرایش غلیظ چشم و لب دیگر بینی ما زیاد به چشم نمی آید  بهتر است بدانید که آرایش ملایم باعث رد شدن توجه زیاد و تمرکز دیگران در صورت شما می شود فقط به یاد داشته باشید که اطراف بینی را با سایه های تیره به صورت سایه رون آرایش کنید.
 
 ۳-رنگ پوست
هیچ چیز به اندازه روشن بودن بیش از اندازه ی پوست باعث  دیده شدن نا فرم بینی موثر نیست پس به یاد داشته باشید که پوستتان هر رنگی است کرم پودر شما باید یک یا دو درجه از آن تیره تر باشد.
 
 ۴-مدل مو
موهایتان را زیاد صاف و لخت نکنید
اگر موهایتان حالت و کمی موج داشته باشد تاثیر مثبتی در زیبایی شما خواهد داشت.
 
  ۵-استفاده از شال یا دستمال گردن
داشتن شال گردن و دستمال گردن شیک خود باعث رفع توجه از عیب های احتمالی صورت می شود.
 
نکته:
 درست است که زیبایی تاثیر در افزایش اعتماد به نفس دارد اما همه چیز برای ساخت و افزایش اعتماد به نفس نیست بلکه این خود ما هستیم که آن را میسازیم و اگر خود ما نخواهیم هرگز کسی آنقدر که باید متوجه ایرادات ما نخواهد شد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2364

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0