تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
3

آرایش مناسب برای انواع پوست ها

آرایش مناسب برای انواع پوست ها

معمولا رنگ پوست را در آرایش به رنگهای روشن، پریده، متوسط و تیره طبقه بندی میکنیم و با توجه به آن رنگهای مناسب را برای آرایش در نظر میگیریم، البته با در نظر گرفتن هماهنگی با رنگ چشم و مو.

آرایش مناسب برای انواع پوست ها

آرایش مناسب برای هر رنگ پوست

در رابطه با آرایش هیچ قانونی نیست که روی همه تاثیر مشابه داشته باشد یا محصولی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد. کرم پودرها با رنگ پوست تطبیق داده می شوند و برای هر پوستی رنگ کرم پودر متفاوت است. بعضی رژلب قرمز دوست دارند اما بعضی دوست ندارند و خیلی موارد دیگر… اما در این دنیای پر از تنوع یک استثناء وجود دارد و آن هم رنگ هلویی است. این رنگ خنثی از رژلب و رژگونه گرفته تا سایه چشم برای هر فردی مناسب است. در اینجا یاد می گیرید که چگونه از این رنگ استفاده کنید.

چگونه از رنگ هلویی در آرایش انواع پوست ها استفاده کنیم

از آن به جای برنزر استفاده کنید

رنگ آرایش

برنزر کمی برای پوست های روشن غلیظ است اما کمی رنگ هلویی به پوست درخشش و گرمای معقولانه ای می دهد. پس خانم هایی که پوست روشن دارند بهتر است از رنگ هلویی استفاده کنند.

از رنگ هلویی روی گونه ها و لب ها استفاده کنید

رنگ آرایش

کسانی که رنگ پوست تیره دارند بیشتر می توانند از طیف رنگ های هلویی و مرجانی استفاده کنند. استفاده از این رنگ روی لب ها و گونه ها همراه با آرایش چشم اسموکی یک ترکیب متعادل و بسیار زیبا برای صورت بوجود می آورد.

استفاده از رنگ هلویی به عنوان هایلایتر

رنگ آرایش

برای خانم هایی که پوستشان ته رنگ زرد دارد رنگ هلویی مایل به صورتی مناسب است. بنابراین بهتر است برای گونه ها رژگونه اکلیل دار هلویی و برای لب ها رژلب براق هلویی استفاده کنند.

گونه ها را برجسته تر کنید

رنگ آرایش

برای کسانی که پوست چرب دارند کمی رژگونه مرجانی روی سیب گونه ها گونه را برجسته تر نشان می دهد.

همه جا از آن استفاده کنید

رنگ آرایش

تنها استفاده از رنگ هلویی برای جذابیت بیشتر کافی است. همینطور که در تصویر بالا می بینید از رنگ هلویی برای رژگونه، سایه و رژ لب استفاده کرده است. کمی خط چشم زیبایی را دو چندان می کند.

با طیف های رنگ هلویی بازی کنید

رنگ آرایش

برای ایجاد ظاهری بهتر از انواع طیف های هلویی استفاده کنید. به عنوان مثال همانطور که در تصویر بالا می بینید برای گونه ها از رنگ هلویی اما برای لب ها طیف روشن تر استفاده کرده است و به پلک ها هم کمی سایه مسی اضافه کرده است.

برق لب هلویی استفاده کنید

رنگ آرایش

اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید برق لب هلویی استفاده کنید به خصوص اگر پوست روشن دارید. سپس آرایش تان را با سایه ذغالی و خط چشم تکمیل کنید.

از رنگ های جایگزین استفاده کنید

رنگ آرایش

هلویی یک رنگ بدون نقص است. اما می توانید به جای رژگونه هلویی همیشگی از رنگ زردآلویی استفاده کنید. یا به جای رژلب قرمز همیشگی از رژلب مرجانی استفاده کنید. این رنگ ها آرایش را طبیعی تر می کند و می توان به عنوان آرایش روزانه از آن ها استفاده کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3321

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0