تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
0

آرایش مناسب با رنگ موهای مشکی و بلوند

آرایش مناسب با رنگ موهای مشکی و بلوند

اگر آرایش صورتتان با رنگ موهایتان هماهنگی داشته باشد اینطوری زیبایی شما دو چندان میشود, نحوه ست آرایش صورت و رنگ مو را در ادامه مشاهده کنید.

آرایش مناسب با رنگ موهای مشکی و بلوند

ست آرایش صورت با رنگ مو

تغییر رنگ موها ، رنگ چهره را نیز تغییر می دهد؟ به این ترتیب رنگ آرایشی که قبلا” از آن استفاده می کردید دیگر جوابگو نخواهد بود.

فرقی ندارد تازه موهای خود را رنگ کرده باشیدیا موهای طبیعی خودتان باشد، ایجاد هماهنگی بین موها و آرایش صورت مهارت خاص خودش را می خواهد.در این مطلب به نکات مختصری برای ایجاد تناسب بیشتر موها با آرایش صورت اشاره می کنیم.

رنگ مو

آرایش برای رنگ موهای تیره و روشن

برای ست کردن رنگ آرایش و رنگ مو به ته رنگ توجه کنید موهایتان بلوند است یا حنایی؟ بلوطی است یا عسلی؟ تفاوت بین آنها همان تفاوت بین ته رنگ های سرد و گرم است.اگر موهایی به رنگ های گرم دارید آرایش با رنگ های سرد می تواند چهره ی شما را بهتر نشان دهد. اگر رنگ موهایتان سرد است،استفاده از رنگ های گرم در آرایش، چهره تان را روشن تر می کند،
اما رنگ های سرد صورتتان را طبیعی تر نشان می دهد، طوری کهانگار اصلاً آرایشی روی صورتتان ندارید.

به جای هماهنگی، به تضاد فکر کنید

سعی کنید با چرخه ی رنگ هایی که در آرایش بکار برده می شوندآشنا شوید و برای آرایش صورت از رنگ هایی که خلاف چرخه ی رنگ موهایتان است استفاده کنید. این شکل استفاده از تضاد،به بیشتر دیده شدن رنگ موهایتان کمک می کند. به عنوان مثال،
زیور آلات سبز رنگ به خانم هایی با موهای قرمز خیلی می آید.سعی کنید مثل یک پروژه ی هنری روی موها، صورت خود و ترکیب
رنگ ها کار کنید.

ست کردن آرایش صورت با موهای تیره

موهای قهوه ای خود را با یک آرایش خنثی هماهنگ کنید.به جای رژ گونه ی قهوه ای از مخلوطی از رژگونه ی صورتی و قهوه ای استفاده کنید که به صورت شما جوانی، تازگی و درخشش می دهد.
برای آرایش چشم ها از طیف های مختلف سایه های قهوه ای استفاده کنید. این سایه ها به چشم هایتان بعد می دهد و آن ها را جلوه دارتر می کند، بویژه هنگامی که از خط چشم های تیره تر استفاده کنید.

 

ست کردن آرایش صورت با موهای روشن

ته رنگ های برنزی، روی پوست فردی با موهای روشن فوق العاده به نظر می رسد. این ته رنگ ها به نوعی صورتتان را شکل داده و به آن زیبایی متمایزی می بخشند. کرم های برنزه تنها برای تابستان نیستند.

در زمستان هم می توانید یک لایه رژ گونه ی برنز کمرنگ روی گونه هایتان کار کنید. به منظور برجسته کردن چشم ها، به پلک هایتان هم رنگ برنز بدهید.

ست کردن آرایش صورت با موهای قرمز

انتخاب رنگ های آرایش متناسب با مو قرمزها کار سختی است.به جای رنگ های استاندارد صورتی و تیره سعی کنید از تن های
کمرنگشان استفاده کنید. مخلوطی از رژ گونه ی قهوه ای و صورتی و رژ لب قرمز مایل به قهوه ای بیشتر به شما می آید.
آرایشتان را با یک ریمل قهوه ای یا مشکی پایان دهید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3429

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0