تاریخ : دوشنبه, ۷ فروردین , ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
0

آرایش لایت صورت به وقت تابستان

آرایش لایت صورت به وقت تابستان

آرایش صورت در فصلهای مختلف به دلیل سبک و تن رنگهای سرد و گرم، متفاوت است پس اگر می خواهید یک آرایش همه چیز تمام داشته باشید، مناسب فصل آرایش کنید.

آرایش لایت صورت به وقت تابستان

آرایش لایت مخصوص تابستان و روزهای گرم

آرایش لایت یا آرایش اروپایی که با نام های آرایش ملایم یا آرایش دخترانه شناخته می شود سبکی از آرایش است که سبب تغییر چهره فرد نمی شود. کلمه لایت به انگلیسی به معنی روشن است و به دلیل استفاده از رنگ های روشن در این سبک آرایش به آن آرایش لایت می گویند. در این سبک آرایش که مخصوص فصل تابستان نیز می باشد ، باید نچرال و طبیعی بودن چهره حفظ شود و از رژلب های پر رنگ ، مژه و آرایش چشم بولد و غلیظ استفاده نشود.

در تابستان آرایش لایت و سبک کنیم

در مطلب آرایش تابستانی با رنگهای ملایم در بخش قبلی دنیای مد نمناک گفتیم که برای اینکه آرایشی ملایم و لایت در تابستان داشته باشیم ، ابتدا رنگ های تابستانه را بشناسید :

  • از سایه هایی که رنگ های تابستانی را تداعی می کنند مثل صورتی کم رنگ برای آرایش چشم ها ، استفاده کنید.
  • با پودر براق و درخشان روی پوستتان را ، های لایت های زیبایی بزنید.
  • با رژگونه صورتی روی گونه ها را رژ گونه بزنید.
  • از رژ های هلویی یا صورتی استفاده کنید.

ارایش صورت تابستانی

آرایش لایت آرایشی پرکاربرد برای خانم های جوان

در فصل تابستان که هوا گرم است ، آرایش غلیظ مناسب نیست زیرا گرمای تابستان سبب آب شدن و بر هم ریختگی آرایشتان می شود . آرایش لایت و ملایم برای دختر خانم ها و خانم های جوان مناسب است زیرا حالت چهره آنها حفظ می شود.

زیرسازی و بیس (پایه) آرایش لایت و تابستانه

صورت خود را شسته و از مرطوب کننده مناسب پوست خود استفاده کنید، از مرطوب کننده برنزه و یا رنگی استفاده کرده و زیرسازی صورت خود را تنها با یک کرم انجام دهید.روی مرطوب کننده یک کرم پودر سبک بزنید و یا به جای کرم پودر از کانسیلر استفاده نمایید و لکه های روی صورت خود را با آن بپوشانید.

آرایش لب برای تابستان

در این فصل برای آرایش لب بیشتر از رنگ های طبیعی مانند رنگ های نود (رنگ پوست)، رژلب گوشتی، صورتی روشن و… استفاده می شود. برای آرایش لب ها روی آن ها مرطوب کننده زده و رژ لب کمرنگی روی آن بزنید.

رژ لب خود را متناسب با لباس و رنگ پوست خود انتخاب کرده و خط لب را نیز فراموش نکنید.خط لب و رژلب باید همرنگ هم باشد طوری که مرز بین رژلب و خط لب شما مشخص نباشد.

آرایش ملایم در تابستان

آرایش چشم لایت

آرایش چشم لایت با استفاده از رنگ های بسیار ملایم، نود یا اسموکی است؛ در آرایش چشم بهتر است قبل از آرایش چشم ، روی پلک های خود کمی پنکک بزنید تا چربی پوست گرفته شده و سپس از سایه های پودری مانند سایه های کرمی ، صورتی کم رنگ استفاده کنید . برای انتخاب سایه باید به رنگ لباس و یا توناژ پوست خود نگاه کنید و دقت داشته باشید که سایه تیره و مشخصی نزنید.

خط چشم های ژله ای و مایع ضد آب برای این فصل مناسب ترند و با عرق کردن نمی ریزند . در این فصل هرگز از مداد چشم استفاده نکنید.

با استفاده از فرمژه هم مژه های خود را بلند کنید و روی آن ها ریمل بزنید . در صورت استفاده نکردن از خط چشم کمی بیشتر ریمل بزنید. هرگز از ریمل های رنگی برای آرایش چشم استفاده نکنید.

استفاده از رژگونه

برای برجسته نشان دادن گونه های خود به طوری که اثر رژ گونه نیز مشخص نباشد، از رنگ های طبیعی تری استفاده کنید و به رنگ لباس خود توجه نمایید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4893

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0