تاریخ : جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱ 13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
1

آموزش انواع بافت مو تیغ ماهی + فیلم

آموزش انواع بافت مو تیغ ماهی + فیلم

در این مطلب آموزش کامل انواع مدل های زیبای بافت مو تیغ ماهی همراه با فیلم را برایتان آماده کره ایم که حسابی به کارتان می آید.

آموزش انواع بافت مو تیغ ماهی + فیلم

آموزش مدل های بافت مو تیغ ماهی

بافت مو مدل تیغ ماهی برای خانم هایی که می خواهند موهایشان را خیلی زود درست کنند و با آن راحت باشند بسیار مناسب است.

اگر هنوز یاد نگرفته اید که چگونه موهایتان را زیباتر سازید، حال زمانش است که دست به کار شوید. اگر چه همه ما دوست داریم که به مدل موهایمان تنوع دهیم و هر بار آنها را به شکلی جدید درست کنیم اما از این کار سر باز می زنیم زیرا تصورمان این است که بافتن آنها به تنهایی غیر ممکن می باشد.

 اما اگر یک بار با ما همراه باشید، خواهید دید که این کار چقدر ساده است. آن وقت است که شما هم می توانید در هر میهمانی که دوست داشتید، خودتان موهایتان را زینت دهید.
 
 
بافت مو تیغ ماهی

مدل بافت مو تیغ ماهی

 
در ادامه مطلب ویدیوهایی را برایتان آورده ایم تا با دیدن آنها شما نیز قادر به بافتن موهایتان به زیباترین شکل ممکن شوید و زیباتر از همیشه بدرخشید.
 
مدل تیغ ماهی از پشت سر
 
یکی از رایج ترین مدل های مو، مدل تیغ ماهی است. بافت این مدل از بالای سر آغاز می شود و تا انتهای مو ادامه می یابد. خوبی مدل تیغ ماهی آن است که شما می توانید برای هر موقعیتی آن را امتحان کنید.
 
اگر چه این مدل برعکس ظاهرش، آنقدرها که شما هم فکر می کنید، سخت نیست اما ممکن است که بار اول کمی گیج شوید. در هر صورت با دنبال کردن ویدیوها پس از چند بار به خوبی از پس آن برخواهید آمد.
 
بافت مو تیغ ماهی

آموزش بافت مو تیغ ماهی

 
تنها مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید، خستگی دست هایتان است. از آنجا که باید موهایتان را به تکه های کوچک تری تقسیم کنید، این مدل زمان زیادی می خواهد که ممکن است موجب خستگی دست هایتان شود. اما مطمئنا نتیجه آن ارزشمند خواهد بود.
 

 

 

مدل تیغ ماهی دم اسبی

اگر مدل تیغ ماهی از بالای سر برایتان سخت است، می توانید کارتان را راحت تر کنید و آن را از پهلو انجام دهید. برای این روش موهایتان را به شکل دم اسبی می بندید و تنها قسمت پایین موهایتان را می بافید. شما حتی می توانید این کار را در مقابل آینه نیز انجام دهید تا از درستی آن مطمئن شوید.

مدل تیغ ماهی از پهلوی سر

زمانی که بافت تیغ ماهی را به خوبی یاد گرفتید، به سراغ مدل های دیگر روید. این مدل نیز یکی از مدل های زیبا و محبوب تیغ ماهی است که از بالای سر آغاز می شود. برای این منظور باید ابتدا موهایتان را به شکل فرق کج باز و سپس از قسمت حجیم تر موهایتان کار را آغاز کنید. از این رو که این مدل نیز در قسمت جلوی سرتان است و می توانید شیوه بافت آن را در آینه ببینید، ساده تر از مدل تیغ ماهی از پشت سر است.
 
 

مدل تیغ ماهی برای موهای کوتاه

اگر موهای کوتاهی دارید، از این که نمی توانید این مدل را امتحان کنید، ناامید نشوید. مدل های تیغ ماهی زیادی وجود دارد که شما می توانید آن را برای موهای کوتاه تان نیز به کار گیرید. از آنجا که موهای شما بلند نیست، باید بافت را در قسمت بالای سرتان انجام دهید. شاید این کار در ظاهر به نظر سخت باشد اما پس از شروع کار خواهید دید که چقدر ساده و جذاب است.
 

هنگام بافت موهایتان این نکات را نیز رعایت کنید:
  
• این مدل را یک روز پس از زمانی که به حمام رفته اید امتحان کنید زیرا در آن زمان پف و وز موهایتان از بین رفته و بهتر و مرتب تر می توانید آن را ببافید. اما اگر می خواهید آن را بلافاصله پس از حمام انجام دهید، بهتر است که از کرم های مو استفاده کنید و قبل از شروع کار مقداری از آن را به موهایتان بزنید.
• زمانی که کار بافت موهایتان به اتمام رسید، موهایتان را با یک کش محکم ببندید تا باز نشود و بهم ریخته به نظر نرسد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3645

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0