تاریخ : دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024
1

روش صحیح مصرف روغن زیتون

روش صحیح مصرف روغن زیتون

روغن زیتون روغنی است سرشار از خاصیت و شکی در ان نیست اما ۵۰۰۰ سال پیش هندی ها برای مصرف روغن زیتون روشی را کشف کردند که در بدن معجزه می کند.

روش صحیح مصرف روغن زیتون

روغن زیتون و نحوه صحیح مصرف آن

 

روغن زیتون یک روغن گیاهی و پرخاصیت است که از سالهای دور در کشورهای مختلف مصرف می شده است اما کشورهایی همچون هند اطلاعات بی نظیری در طب سنتی خود از این روغن جای داده اند که یکی از اصلی ترین های این رازها را در این بخش برایتان می گوییم.

غرغره کردن روغن زیتون ! بله این روش که در هند در ۵۰۰۰ سال پیش انجام شده است می تواند حفره های دهانی و سموم راحذف کند و تیم لنفاوی را از طریق مویرگ معینی تمیز و پاک کند.

این مویرگ که اطراف غدد بزاقی متخلخل هستند می توانند مایعات را در هر دو جهت تبادل کند و تیم ایمنی بدن را تقویت و ریه ها را تصفیه کند.

روغن زیتون

فواید بینظیر مصرف روغن زیتون برای بدن

 

برای اینکه از این خاصیت های بیشمار روغن زیتون استفاده کنید پزشکان طب سنتی هندی پیشنهادی دارند که مربوط به قرقره کردن روغن زیتون است. روغن زیتون را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در دهان خود قرقره کنید تا تاثیر فوق العاده ی ان را در بدن خود احساس کنید. بهترین زمان برای انجام این کار صبح بعد از بیدار شدن از خواب است.

بعد از اینکه ۱۰ الی ۱۵ دقیقه دهان خود را به روغن زیتون آغشته کردید دهانتان را آبکشی کنید و بعد با مخلوط آب و نمک قرقره کنید. این تمام راز جادویی استفاده از روغن زیتون در صبح است که پزشکان سنتی در هند تاکیید جدی بر مصرف ان دارند.

 شما با استفاده از این روغن می توانید بسیاری از باکتری های مغز را از بین ببرد و این روش غیر متداول برای جلوگیری از تشکیل سلول های سرطانی، کمک به مشکلات مربوط به عصب، بیماری های معده و بی خوابی و سبک و التهاب های مختلف موثر می باشد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=7623

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0