تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

نقش متفاوت محسن تنابنده در فیلم اسکاری افغانستان

نقش متفاوت محسن تنابنده در فیلم اسکاری افغانستان

محسن تنابنده بازیگر نقش نقی در سریال پایتخت در فیلم شکستن همزمان بیست استخوان به عنوان نماینده اسکار افغانستان با نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت .

نقش متفاوت محسن تنابنده در فیلم اسکاری افغانستان

محسن تنابنده در فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

فیلم شکستن همزمان بیست استخوان به کارگردانی جمشید محمودی با نام بین المللی رونا مادر عظیم به عنوان نماینده سینمای افغانستان به آکادمی اسکار معرفی شد. این فیلم با بازی متفاوت محسن تنابنده بازیگر سریال پایتخت همراه بود.

به بهانه معرفی فیلم شکستن همزمان بیست استخوان به آکادمی اسکار نگاهی به این نقش متفاوت محسن تنابنده داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

بازی متفاوت محسن تنابنده در شکستن همزمان بیست استخوان

محسن تنابنده

محسن تنابنده در شکستن همزمان بیست استخوان

شکستن همزمان بیست استخوان با نام بین المللی رونا مادر عظیم فیلمی به نویسندگی و کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی در سال ۱۳۹۷ نماینده اسکار افغانستان در نود و یکمین دوره جوایز اسکار شد.

محسن تنابنده

نقش متفاوت محسن تنابنده در شکستن همزمان بیست استخوان

محسن تنابنده در این فیلم ایفاگر نقش متفاوت از سایر نقش هایش بود و در نقش یک مهاجر افغانستانی جلوی دوربین رفت.

محسن تنابنده

محسن تنابنده در فیلم رونا مادر عظیم

محسن تنابنده یکی از درخشان ترین بازی هایش را در این فلیم به نمایش گذاشت و شکستن همزمان بیست استخوان روایتی از زندگی عظیم با بازی محسن تنابنده یک پناهنده افغان است که در شهرداری تهران مشغول به کار است تا بتواند به خانواده مادر و برادرش فاروق کمک کند تا قاچاقی به آلمان بروند.اما در لحظه آخر فاروق منصرف به بردن مادرشان می شود و عظیم نیز متوجه می شود مادرشان نیازمند عمل پیوند است.عظیم باید بین جان خودش و مادرش انتخاب کند.

محسن تنابنده

بازی متفاوت محسن تنابنده در شکستن همزمان بیست استخوان

محسن تنابنده در این فیلم با مجتبی پیرزاده، فاطمه حسینی، فرشته حسینی، فاطمه میرزایی، علیرضا استادی، سعید چنگیزیان و … همبازی است.

محسن تنابنده

محسن تنابنده در فیلم برادران محمودی

محسن تنابنده که بیشتر با نقش نقی در مجموعه پرطرفدار پایتخت شناخته میشود در این فیلم سینمایی بانقشی متفاوت و جدی جلوی دوربین رفت و راهی آکادمی اسکار شد.

محسن تنابنده

محسن تنابنده در سریال پایتخت

یکی دیگر از جدیدترین کارهای سینمایی محسن تنابنده بازی او در فیلم فراری به کارگردانی علیرضا داوودنژاد در نقش یک راننده تاکسی بود که سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را برایش به ارمغان آورد.

محسن تنابنده

محسن تنابنده در فیلم فراری

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=29922

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0