تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
0

اتفاقات پایتخت ۵ به روایت نسرین نصرتی بازیگر فهیمه

اتفاقات پایتخت ۵ به روایت نسرین نصرتی بازیگر فهیمه

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در سریال پایتخت درباره اتفاقات جدید در فصل پنجم این سریال و ایفای نقش در پایتخت با وجود داشتن نوزاد گفت.

اتفاقات پایتخت ۵ به روایت نسرین نصرتی بازیگر فهیمه

گفتگو با نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت چندماهی است که طعم مادر شدن را چشیده است و با وجود داشتن نوزاد گمان میرفت که در فصل پنجم پایتخت به سختی بتواند جلوی دوربین برود اما این هنرمند کشورمان با وجود داشتن نوزاد سر صحنه سریال پایتخت آماده شد تا در ادامه این سریال نقش موثری داشته باشد. با نسرین نصرتی درباره اتفاقات جدید سریال پایتخت گفتگویی داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

نسرین نصرتی بازیگر سریال «پایتخت» درباره ماجراهای این سریال و اتفاقات جدید گفت:سریال «پایتخت ۵» همانگونه که پیش بینی کرده بودیم خوب پیش می رود و فضا مثل سری های قبل بسیار خوب است.

وی درباره نقش خود و اینکه چقدر از جزییات جدیدتری برخوردار است، عنوان کرد:قطعا اینگونه نیست که خالی به صحنه بیاییم و در هر فصل، جزییات و ویژگی هایی به نقش ما اضافه می شود و هیچ وقت اینگونه نیست که تغییری در ما نباشد. مخصوصا امسال که مشخص شده بهبود(با بازی مهران احمدی) همسر فهیمه در قصه وجود ندارد و البته اینقدر ظریف به آن اشاره شده که مخاطب اذیت نمی شود.

بازی نسرین نصرتی در پایتخت با وجود داشتن نوزاد

این بازیگر درباره میزان حضور شخصیت های مختلف در این سریال اظهار کرد:حضور ما در «پایتخت» اینگونه نیست که کسی کمرنگ و یا پررنگ باشد و قهرمان سازی به شکل مرسوم در آن وجود ندارد بلکه همه در آن اعضای یک خانواده هستند و به یک اندازه اهمیت دارند.

نسرین نصرتی

نسرین نصرتی و ریما رامین فر در سریال پایتخت

نصرتی که در این چند وقت در سریال دیگری حضور نداشته است، گفت:من چند ماهی است که صاحب یک فرزند شده ام که تنها بچه من است و الان چند ماه دارد، با توجه به شرایطی که داشتم نمی توانستم در سریال دیگری بازی کنم اما در اینجا الهام غفوری تهیه کننده سریال این امکان را برای من فراهم کرد تا بتوانم در این گروه حاضر باشم.

نسرین نصرتی

نسرین نصرتی بازیگر کشورمان

بازیگر سریال «قرعه» در پایان اظهار کرد:همسر و حتی خواهر من پذیرفتند که با این شرایط کنار من باشند و حتی ترس من ریخته است که در دنیای جدید (به دنیا آمدن فرزند) خیلی شرایط کاری من شلوغ و پراسترس نشده است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=24803

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0