تاریخ : پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰ 24 جماد ثاني 1443 Thursday, 27 January , 2022
0

آرایشگر بدون دست حرفه ای آرایش میکند! + عکس

آرایشگر بدون دست حرفه ای آرایش میکند! + عکس

آرایشگر ۲۰ ساله ای به نام (گابریل هردیا) با وجود این که از داشتن دست محروم است، اما به نحوه عالی موی مشتریان خود را کوتاه می کند.

آرایشگر بدون دست حرفه ای آرایش میکند! + عکس

کوتاه کردن موی مشتریان توسط آرایشگر بدون دست

شاید زمانیکه برخی از ما انسان ها به همراه نقص عضو به دنیا می آییم،از همان ابتدا احساس می کنیم که دیگر دنیا برای تماما به پایان رسیده است و از آن پس دنیا برایمان تکراری می شود.اما جالب است بدانید که انسان ها می توانند در اوج سختی به بالاترین مراتب از زندگی برسند و این نشان دهنده این است که هیچ زمان برای تلاش کردن دیر نیست.
برای مثال روز گذاشته تصاویر و ویدیو هایی از یک آرایشگر در صفحات مجازی منتشر شد که نشان داد که هیچ کمبودی نمی تواند از موفقیت ما انسانها جلوگیری نماید.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
آرایشگر ۲۰ ساله ای به نام “گابریل هردیا” از آرژانتین،زمانیکه به دنیا آمد از داشتن ۲ دست محروم بود و با این وجود این محرومیت بر روی او تاثیر نگذاشت و توانست با این معلولیت به راحتی کنار بیاید.با این وجود او همیشه از حمایت های دوستان و خانواده اش برخوردار بود و در مدرسه ای که درس می خواند به هیچ وجه مورد تبعیض قرار نگرفت.
 
آرایشگر بدون دست

کوتاه کردن موها بدون داشتن دست

اما از آنجایی که مادر گابریل ۲۰ ساله که بدون هر دو دست خود به دنیا آمد،یک آرایشگر حرفه ای بود ، گابریل را نیز به سمت این حرفه کشاندو به این کار علاقمند شد.علاقه وی به آرایشگری به قدری بود که از سن ۱۴ سالگی شروع به آموزش و یادگیری این حرفه توسط مادرش کرد و تمام تکنیک ها را توانست به مرور زمان فراگیرد.گرچه اولین بار گابریل این کار را به عنوان سرگرمی انتخاب کرده بود ، اما گابریل به سرعت متوجه شد که این یک حرفه و استعدادی می باشد که در او قرار داده شده است.پس از متوجه شدن اعضای خانواده گابریل نسبت به استعداد ذاتی او در آرایشگری،تصمیم گرفتند تا یک آرایشگاه را برای او فراهم سازند که وی به مدت ۱ سال ۶ ماه در آنجا مشغول به آرایشگری بود.

صحبت های آرایشگر بدون دست

اما با این وجود،سر و صدای این مرد جوان ۲۰ ساله به گوش آقای زلاتان گومز رسید که وی تصمیم گرفت با گابریل ۲۰ ساله ملاقات کند.گابریل اینک به عنوان یک مرد جوان و باهوش کشورش در حال درخشیدن است و تنها دغدغه اش به زبان وی این است:”من تنها به این علاقمند هستم که مشتریانم به پیش من بیایند و بسیار شیک شوند و زمانیکه آنها احساس رضایت و خوشحال داشته باشند،من هم خوشحال می شوم.من می خواهم بهترین آرایشگر باشم و برای آن به میزان زیادی انرژی گذاشته ام و قطعا سختی های زیادی کشیدم”.

 گابریل هردیا

اینک گابریل یک پسر ۱۱ ماهه به نام توبیاس دارد . داستان جالب و شگفت انگیز گابریل می تواند به راحتی به ما نشان دهد که تقریبا هیچ چیزی برای ما غیرقابل رسیدن نیست و با کمی تلاش می توانیم به آنها برسیم.بنابراین مطمئن باشید که محدودیت ها نمی توانند جلوی موفقیت ما را بگیرند .زمانیکه با یک مشکل بزرگ روبرو می شوید،باید به فکر پشت سر گذاشتن آن باشید و ذهنیت خود را نسبت به آن تغییر دهید.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116841

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0