تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
1

قانون مدلینگهای مرد برای ست کردن کفش با لباس

قانون مدلینگهای مرد برای ست کردن کفش با لباس

ست کردن کفش با لباس دارای اصولیست که موجب می شود شما مردی خوش تیپ به نظر برسید اما اینکه با چه رنگ کفشی چه لباسی بپوشیم را در اینجا بخوانید.

قانون مدلینگهای مرد برای ست کردن کفش با لباس

 روش های ست کردن رنگ کفش با لباس برای آقایان

دقیقا زمانی که به یک مراسم یا مجلسی دعوت می شوید یک دغدغه بسیار مهم و با اهمیت برایتان ایجاد می شود که چه پوششی باید داشته باشید تا مناسبتی با آن مجلسی که می روید داشته باشد؟ چگونه رنگ لباستان را با هم ست کنید؟ و بیش از پیش استرس میگیرید که آیا رنگ لباستان با همدیگر هماهنگ هستند یا نه.

اینها سوالاتی است که برای هر کسی در هر موقعیتی می تواند پیش بیاید اما در این مطلب خواندنی و کاربردی قصد داریم به سراغ ترفند های ست کردن رنگ کفش و لباس آقایان برویم.

مطمئنا به این موضوع واقف هستید که در اولین نگاه جذابیت استایل یک مرد به ست کردن کفش و لباس هایش بستگی دارد. بنابراین حتما باید یک سری اصولی که در انتخاب کفش و لباس وجود دارد رعایت کنید تا به یک تیپ ایده آل که مد نظرتان هست رسیده باشید.

آقایان بایستی علاوه بر اینکه باید دقت بالایی در انتخاب مدل کفش خود داشته باشند بلکه باید در انتخاب رنگ کفش نیز حساسیت زیادی به خرج دهند چراکه در عین سادگی دشواری های خاص خود را داشته و بایستی جدا از زیبایی به ست شدن آن با لباس توجه شود.

تمامی این مقدمه چینی ها برای این بود که در خریدن لباس یک سری اصول را رعایت کنید حال سوالی که از شما داریم این است آیا تا به حال در خرید و انتخاب خود انقدر حساسیت به خرج داده اید؟

آیا میدانید چگونه کفش خود را با لباستان ست کنید؟ با ما باشید تا در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک نکات مهم و کلیدی که در ست کردن کفش و لباس مد نظر است را یاد بگیرید.

ست کردن لباس

ست کردن کفش با لباس مختص آقایان

اصول ست رنگ کفش و لباس برای آقایان

ست کردن رنگ کفش و رنگ لباس آقایان قوانین و اصول خاصی دارد که باید حتما از آن ها باخبر باشید تا خوش استایل تر شوید پس برای اینکه پوشش جذابی داشته و خوش استایل به نظر برسید حتماً باید یک سری اصول و قوانین را که مختص ست کردن رنگ کفش و لباس می باشد رعایت کنید که شامل: 

-کاربرد رنگ شکلاتی به مراتب بیشتر از رنگ قهوه ای روشن می باشد.

قبل از هر چیزی در چند خط اشاره ای به قوانین کلی میکنیم:

– باید بدانید رنگ مشکی هوشمندانه ترین و مناسب ترین انتخاب برای کفش می باشد.

-نکته جالب و مهم اینکه یک قانون قطعی و کلی در انتخاب رنگ کفش وجود ندارد چرا که مدل کفش در این انتخاب بسیار دخیل است و نقش مهمی دارد.به عنوان نمونه رنگ های تیره همچون رنگ مشکی بهترین رنگ برای کفش کلاسیک می باشد در حالیکه بیشتر کتانی های پرطرفدار به رنگ سفید در بازار عرضه میشوند.

-به طور کلی می توان گفت بهتر است از رنگ های تیره استفاده کرد تا رنگ های روشن.چراکه به راحتی با رنگ های دیگر قابلیت ست کردن دارد.

حالا نوبت به قوانین ست کردن رنگ کفش و لباس رسید

۱-رنگ مشکی

برای همه ما محرز است که رنگ مشکی در عین سادگی اش بهترین انتخاب برای کفش است و به راحتی با هر لباسی ست می شود و نکته قابل توجه اینکه دیرتر کهنه و کثیف میشود.برای مثال میتوان گفت یک جفت کفش آکسفورد با رنگ مشکی بهترین گزینه برای کمد لباستان می باشد بنابراین می شود نتیجه گرفت که کفش رنگ مشکی با هر لباسی به راحتی ست میشود.

مثلا حتی اگر استایل رسمی دارید و کفشتان مشکی است آن را با شلوار های خاکستری، مشکی یا سفید ست کرده و لذت ببرید. برخلاف باور قدیمی ها کفش مشکی با شلوار سرمه ای نیز هماهنگی زیبا و قشنگی دارد.

البته بهتر است برای ظاهری سنگین تر و شیک از تونالیته های تیره این رنگ استفاده شود ولی اگر صرفاً هدفتان این است که کفش اسپرت را با لباس و شلوارتان ست کنید فرصت انتخاب بیشتری پیدا می کنید و می توانید در کنار رنگ های دیگر شلوار هایی از جمله شلوار جین نیز به انتخاب خود بیافزایید.

کفش مشکی شیک

ترفندهای اصولی برای ست کردن کفش با لباس

 ست کردن رنگ کفش با رنگ لباس

۲- رنگ قهوه ای

بعد از رنگ مشکی مناسب ترین گزینه برای انتخاب رنگ کفش آقایان رنگ قهوه ای می باشد. چرا که این رنگ کفش را می توان در هر مراسمی از میهمانی های شبانه گرفته تا محیط اداری به پا کرد. هرچقدر رنگ قهوه ای کفش به سمت روشن میل کند تیپ و ظاهر شما نیز غیر رسمی تر دیده می شود.

ست شدن با این رنگ کفش بسیار ساده است و رنگهای متنوعی را می توانید استفاده کنید فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان رنگ قهوه ای کفش تن با رنگ قهوه ای لباس دقیقا یکی نباشد.

بنابر این چنانچه دنیای مد نمناک اشاره کرده است اگر لباستان هم قهوه ای است تونالیته متفاوتی با کفش خود انتخاب کنید تا برای دیگران و حتی خودتان یکدستی کسل کننده ای نداشته باشد.

اگر قصد دارید ظاهری رسمی تر داشته باشید می توانید از رنگ های سرمه ای و خاکستری برای شلوار خود استفاده کنید ولی اگر میخواهید تیپ غیر رسمی بزنید کفشتان را با یک شلوار جین روشن می توانید بپوشید.

۳- رنگ سرمه ای

یکی از رنگ هایی که خنثی عمل می کند رنگ سرمه ای می باشد بنابراین به راحتی می توانید با هر رنگ لباسی که دلتان می خواهد آن را ست کنید برای این رنگ کفش بهترین گزینه بوت های چوکا می باشند به ویژه اگر در فصل های بارانی سال آنها را به پا کنید.

نکته منحصر به فردی که در این نوع رنگ وجود دارد این است که هیچ مهم نیست که ظاهری رسمی یا اسپرت داشته باشید چرا که این رنگ به سادگی با هر رنگ شلوار جینی قابلیت ست شدن دارد.

تنها چیزی که باید مد نظر داشته باشید این است که به هیچ عنوان رنگی مشابه رنگ کفشتان پوشید و همیشه سعی کنید لباس تان را یک درجه روشن تر یا تیره تر از رنگ کفش خود انتخاب کنید تا از یک دستی به یکنواختی درآمده و زشت به نظر نرسد و در نهایت پیشنهاد ما به عنوان اولین انتخاب رنگ لباس با این کفش ها استفاده از سایر رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی و خاکستری می باشد.

مدل تیپ مردانه

تکنیک های ست کردن کفش با لباس مردانه

برای ست کردن کفش با لباس به چیزی باید توجه کرد؟

۴-رنگ قهوه روشن

همانطور که پیش از این اشاره کردیم یکی از رنگ های رایج برای تیپ های غیر رسمی استفاده از رنگ قهوه ای روشن است. در حقیقت وقتی که قصد دارید ظاهری راحت و اسپرت داشته باشید رنگ قهوه ای روشن را در کفش خود لحاظ کنید.

چرا که با هر رنگ شلوار جینی این رنگ به زیبایی ست میشود به همین خاطر در فصل های سرد می توانید به راحتی لباس های تیره با آن صحبت کنید و در فصل های گرم سال لباس های روشن را مد نظر بگیرید ناگفته نماند رنگ هایی همچون خاکی و سرمه ای بهترین گزینه برای کفشهای رنگ قهوه ای روشن می باشد.

۵-رنگ سفید

بدون شک میدانید که یکی از جذاب ترین گزینه ها برای داشتن یک تیپ اسپرت استفاده از کفش سفید رنگ است چرا که وقتی صحبت از رنگ سفید کفش به میان می آید دیگر تیپ های کلاسیک و رسمی به کل از کانون توجه خارج می شوند و تنها تیپ اسپرت مد نظر می باشد.

مسلما شما نیز یکی از طرفدارهای دو آتیشه کتانی های مینیمالیست و اسنیکر های سفید می باشید چرا که جدا از جذابیتشان به سادگی با هر رنگ لباسی ست میشوند ولی با تمام این اوصاف بهترین گزینه برای ست کردن،شلوار جین می باشد.

۶- رنگ جیگری

جالب است بدانید رنگی جیگری تیره برای کفش دقیقاً شبیه به رنگ قهوه ای عمل می کند و ست کردن آن با رنگهای دیگر به راحتی انجام می شود با این تفاوت که این رنگ نسبت به رنگ های قهوه ای و مشکی خاص و جذاب است و اکثراً تعداد کمی از آقایان به سراغ این رنگ می روند بنابراین شما می توانید با انتخاب این رنگ ظاهری شیک و متفاوت به خود بگیرید.

بهترین مدل کفش برای رنگ جیگری کفش های دربی می باشد و شما به راحتی می توانید با رنگ های مختلف سرمه ای یا مشکی و یا حتی با شلوار جین ست کرده و خوش تیپ شوید. پیشنهاد ما برای تیپ های اسپرت استفاده از رنگ های روشن جین و قهوه ای روشن می باشد.

ست لباس آقایان

رازهای مهم در ست کردن کفش با لباس

اصول خوشتیپی و نحوه ست کردن کفش با لباس

۷- کتانی های رنگی

ممکن است به خاطر راحت تر ست شدن ترجیح دهید از کفش های تک رنگ استفاده کنید ولی نمی توان از قشنگی کتانی های رنگی هم ساده گذشت پس نگران این نباشید که نمی توانید این کفش ها را بپوشید چرا که ما در این مطلب پیشنهادات و گزینه های زیادی برای شما داریم.

همانطور که مشخص است و می دانید کتانی های رنگی خیلی به چشم می زنند و پیش از هر چیزی هر نگاهی را به خود جذب و معطوف می کند پس باید با این کفش ها لباس هایی به رنگ خنثی بهتر کنید تا تعادل لازم برقرار شود.

یکی از بهترین گزینه ها شلوار جین در هر رنگی می باشد علاوه بر شلوار جین لباس هایی که رنگ آنها روشن است مثل کرم ، سفید و یا آبی می تواند انتخاب خوبی در کنار کتانی های رنگی باشد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1529

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0