تاریخ : چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
0

گران ترین کتانی که تا به حال در جهان تولید شده است

گران ترین کتانی که تا به حال در جهان تولید شده است

مجموعه ای از گران ترین کتانی های دنیا از برند های معتبری همچون آدیداس و ایر جردن که قیمت های میلیون دلاری داشته و گاه در حراجی های معتبر دنیا می توان آنها را یافت را می توانید در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده کنید

گران ترین کتانی که تا به حال در جهان تولید شده است

بیست تا از گران ترین کتانی هایی که تابه حال در جهان تولید شده اند

 لیست کتانی های ورزشی ذکر شده در این بخش از دنیای مد نمناک از منابع مختلف در سراسر وب گردآوری شده است. این لیست ۲۰ تا از گران قیمت ترین کتانی هایی است که تاکنون ساخته شده است که از رتبه ی ۲۰ تا ۱ را یک به یک معرفی کرده ایم.

 ۲۰٫ ایر جردن ام بی

 ۴۵۰۰ دلار

این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید .

گرانترین کفش

کتانی ۴۵۰۰ دلاری مایکل جردن

 ۱۹٫ نایک فمپوساید وان

۶۰۰۰ دلار

این کفش دارای یک طراحی کاملاً بی نظیر در زمان خود بود. این کفش منحصر به فرد رنگ و محبوبیتی در بین بازیکنان بیس بال داشت که باعث افزایش فروش آن شده بود و به این معنی است که به سرعت فروخته شد.

این کفش هنوز یک کفش فوق العاده محبوب است و به طور مداوم رنگ های جدیدش تولید می شوند و با این حال ، سبک های قدیمی تری هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند.

 

۱۸٫ نایک دانک لو پرک اس بی دیزاین

۶۲۵۰دلار

این کفش کاملا معمولی به نظر می رسد که به دلیل تعداد محدودشان ، در سال ۲۰۰۵ ساخته شدند. با گذشت زمان آن ها بیشتر و بیشتر محبوب شدند و قیمتش منعکس کننده منحصر به فرد بودنش شد.

به نظر می رسد ۶۰۰۰ دلار؛ قیمت بسیار مناسبی است که با سایر کفش های موجود در لیست گران ترین کفش های ما تا کنون مقایسه شود.

گرانترین کفش

 ۱۷٫ نایک یزی ۲ رد اکتبر

 ۷۵۰۰ دلار

اگر کمی رنگ روی کفش تان دوست داشته باشید ، این مدل یزی می تواند برای شما مناسب باشد. کانیه در هر کجا که رفت ، آن ها را تبلیغ کرد.

گرانترین کفش

کتانی ۷۵۰۰ دلاری کانیه وست

 

۱۶٫ ولون ایکس نایک ایر فوری ۱ های

۸۰۰۰ دلار

از این کفش تنها ۲۰ جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود ۸۰۰۰ دلار است.

 

۱۵٫ آدیداس ان ام دی آر ۱ فرندز اند فمیلی

۱۰۰۰۰ دلار

تنها جفت کفش ورزشی آدیداس که در لیست ما قرار دارد، این کفش است.این سبک کفش فقط مخصوص یک نوع خاص از افراد است اما در کل کفش مناسبی برای همه افراد می باشد.

 گران ترین کفش

۱۴٫نایک ایر مه بک تو دِ فیوچر

۱۴،۵۰۰ دلار

به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد مانند آینده ، ایر مگز با الهام از کفش ورزشی نایک در فیلم “بازگشت به آینده ۲” ساخته شده است.

آن ها بسیار نادر هستند و آخرین بار با قیمت ۱۴،۵۰۰ دلار در حراجی فروخته شدند.برای داشتن یک جفت از این کفش ها، باید اعتباری خاص و شهرت کاملی داشته باشید.

 گران ترین کفش

۱۳٫ ایر جردن آندیفیدیتد ۴

۱۵۰۰۰ دلار

این کتانی با قیمت ۱۵،۰۰۰ دلار به فروش می رسد زیرا مالک آن ادعا می کند که از مواد بالستیک ساخته شده است. همانطور که در دنیای مد نمناک می خوانید کلکسیونرها عاشق یک جفت خوب جوردان ۴s هستند ، بنابراین بیشتر علاقه مندان برای تأمین یک جفت منحصر به فرد از این کفش ، هزینه لازم را می پردازند.

 

۱۲٫ ایر جردن ۱۰ اُ وُ

۲۰۰۰۰ دلار

جوردان ها در جهان کفش های ورزشی بسیار محبوبی هستند. آنها بسیار عالی به نظر می رسند ، راحت پوشیده می شوند و مترادف با خود افسانه ی مایکل جردن هستند. یکی از هواداران بسکتبال به اندازه کافی خوش شانس بود که یک جفت کفش را هدیه گرفت و سپس آنها را با قیمت ۲۰ هزار دلار بصورت آنلاین فروخت!

 گران ترین کفش

کتانی ۲۰۰۰۰ دلاری مایکل جردن

۱۱٫ مَکلمر ایکی ایر جردن ۶

۲۵۰۰۰دلار

یکی دیگر از کفش های رپر ها ، این بار توسط مک مورم ارائه شد اما با این حال ، آنها هنوز در لیست ما از گرانترین کفش ورزشی که تا کنون ساخته شده اند ، هستند.

 

۱۰٫ دی جی خالدز ایر جردن ۳

۲۵۰۰۰ دلار

لازم نیست به شما بگوییم که اگر می خواهید خودتان یک جفت از اینها را داشته باشید به جیب های بسیار عمیقی نیاز خواهید داشت.

تنها چند ماه پس از تولیدش ، کفش ورزشی مشهور قرمز با قیمت ۱۶ هزار دلار و ۲۵ هزار دلار خرده فروشی قیمت گرفت!

 

۹٫ امینم ایکس کارهارت ایر جردن ۴ 

۳۰،۰۰۰ دلار

مانند اکثر هنرمندان ، امینم عاشق کفش ورزشی خود است.او قبلاً چند همکاری خوب با نسخه های محدودی ایجاد کرده است ، به همین دلیل وقتی از او برای همکاری با کارهارت دعوت شد ، به حقیقت پیوست. آنها فقط ۱۰ جفت از این کفش ساخته اند و از اولین کفش هایی بودند که به طور مستقیم از طریق eBay فروخته می شدند.

در کل ، برای ده جفت کتانی بیش از ۲۲۷،۰۰۰ دلار هزینه شد!

گرانترین کفش

کتانی ۳۰۰۰۰ دلاری امینم

۸٫ ایر جردن ۲ او جی

۳۱۰۰۰دلار

با این حال یکی دیگر از ایر جوردن ها ، در این لیست قرار دارد که بخشی از تاریخ کتانی است و به همین دلیل چنین قیمت بالایی دارد.

نمیشود گفت این کفش مناسب ترین کفش است اما می توانید این کفش را با یک تن از انواع لباس های مختلف بپوشید و تمام طول روز با نشاط به نظر برسید.

 

۷٫ ایر جردن ۱۱ “جتر”

۴۰۰۰۰ دلار

به مناسبت بزرگداشت بازنشستگی درک جاتر در سال ۲۰۱۷ ، برند جردن پنج جفت مخملی دریایی از این کفش را در حراج فروشگاه پاپ آپ در نزدیکی استادیوم یانکی عرضه کرد.

این کفش ورزشی دارای شماره مشهور “۲” بر روی پاشنه سفیدش است .

اما بهتر است فراموش نکنیم که سه جفت از این پنج جفت در فروشگاه های کالاهای آمریکایی قفل شده اند و دو جفت باقی مانده نیز نیازمند کمی شانس است .

 

۶٫ دایمند اینکراستد فورس ۱

۵۰۰۰۰ دلار

اگر شما سلیقه گران قیمتی دارید و مانند الماس هستید ، ممکن است عاشق این کفش شوید.

نه نادرترین کفش در جهان است، و نه توسط هیچ کس پوشیده شده است و در عوض این کفش ها با الماس های شامپاین پوشیده شده اند و به همین دلیل ۵۰ هزار دلار قیمت دارند.

پوشیدن یک جفت کفش مانند این ممکن است نادر ترین توجه ها را به خود جلب کند و به همین دلیل است که بیگ بوی برای جمع آوری پول برای بنیاد خود ، این ها را به حراج گذاشت.

گرانترین کفش

کتانی ۵۰۰۰۰ دلاری بیگ بوی

۵٫ ایر جردن ۱۲ اُ وُ (مول دریک)

 ۱۰۰،۰۰۰ دلار

این کفش همیشه یک کفش محبوب بوده است ، با این حال مدل دریک در eBay با قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار فروخته شد! این مدل که در بین بسیاری از ستاره های ورزشی ، رپرها و افراد مشهور محبوب است ، فقط در دسترس ثروتمندان و افراد مشهور است.

۱۰۰۰۰۰ دلار باعث می شود این کفش جزو یکی از گرانترین کفش های ورزشی که تاکنون ساخته شده است، باشد !

 

۴٫ ایر جردن ۱۲ (فلو گیم)

۱۰۴،۰۰۰ دلار

مایکل جردن این کفش را هنگام بازیِ ناشناخته ی آنفولانزا پوشیده است، که وی هنگام ابتلا به آنفولانزا بازی کرده است. با این قیمت، این کفش جزو نادرترین کفش های روی کره زمین است!

 گرانترین کفش

کتانی ۱۰۴۰۰۰ دلاری مایک جردن

۳٫ بوسمی ۱۰۰ ام ام دایمند

۱۳۲۰۰۰ دلار

در این کفش ۱۱٫۵ قیراط الماس درج شده و طلای ۱۸ عیار وجود دارد ، اگر به دنبال یک جفت کفش کاملاً منحصر به فرد هستید ، ۱۳۲۰۰۰ دلار خرج کنید و آنها مال شما می شوند!

 

۲٫ مایکل جردنز گیم ورنز کانورس فست بریک

۱۹۰،۳۷۳ دلار

این کفش که گرانترین کفش ورزشی پوشیده شده تا کنون است ، به قیمت ۱۹۰،۰۰۰ دلار فروخته شده است.

در سال ۱۹۸۴ ، تیم ایالات متحده در المپیک لس آنجلس موفق به کسب طلا شد و چند دهه بعد ، یک جفت از این کفش که توسط مایکل جردن به امضا رسیده بودند ، به حراج در آمدند.در ابتدا فقط انتظار می رفت که مبلغ آن به ۱۰۰،۰۰۰ دلار برسد اما حراج بسیار فراتر از حد تصور بود!

 

۱٫ سولید گلد اُ وُ ایکس ایر جردنز

۲ میلیون دلار

باید روزی می آمد که یک جفت کفش ورزشی با طلای ۲۴ عیار پوشانده شده و آن روز سرانجام فرا رسید , آنها توسط هنرمند آمریکایی متیو سننا ساخته شده اند و هر کفش ۵۰ پوند وزن دارد!

به نظر می رسد ۲ میلیون دلار با همه موارد در نظر گرفته شده ، معامله خوبی است.

گرانترین کفش

کتانی دو میلیون دلاری

 

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1656

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0