تاریخ : دوشنبه, ۷ فروردین , ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
0

معروف ترین ترفندهای آرایشی و زیبایی

معروف ترین ترفندهای آرایشی و زیبایی

معروف ترین و به درد بخور ترین ترفندهای آرایشی را به شما معرفی میکنیم که دانستن شان برای هر خانمی ضروری است.

معروف ترین ترفندهای آرایشی و زیبایی

ترفندهای آرایشی پرکاربرد

ترفندهای آرایشی روش های زیرکانه ای هستند برای اینکه به بهترین نحو آرایش تان را انجام دهید، برخی از نرفندهای آرایشی باعث میشوند که زیبایی شما دوبرابر شود. اگر همیشه به یک روش خاص آرایش میکنید و هرگز از ترفندهای آرایشی استفاده نکرده اید پیشنهاد میکنم معروف ترین ترفندهای آرایشی را در این بخش از دنیای مد نمناک ملاحظه کنید.

– یکی از جالب ترفندهای آرایشی این است که برای کشیدن خط چشم و ریمل زدن از قاشق استفاده کنید، قاشق آرایش کردن را برایتان راحت میکند فقط دقت کنید که قاشق نباید تکان بخورد.

ترفندهای آرایشی

ترفندهای آرایشی ضروری

– کشیدن مسواک روی مژه ها باعث میشود ریمل های اضافی گرفته شود و مژه ها حجم بیشتری پیدا کنند. بعد از ریمل زدن با مسواک مژه ها را برس بکشید.

– وقتی به جشنی دعوت شده اید و دقیقه های آخر متوجه میشوید که خط چشم تان خشک شده است میتوانید از ریمل استفاده کنید به این صورت که برس خط چشم را داخل ریمل برده و مورد استفاده قرار دهید.

کشیدن خط چشم

تکنیک های آرایشی مفید

– اگر لاک هایتان براق هستند و شما لاک مات دوست دارید با ترفندی ساده میتوانید لاک تان را مات کنید به این ترتیب که ابتدا لاک بزنید و سپس با استفاده از بخار لاک هایتان را مات کنید.

– اگر ریمل تان در مدت کوتاهی خشک شد آن را دور نیندازید درب ریمل را ببندید و حدود ۵ دقیقه آن را داخل آب داغ قرار دهید نتیجه کار حیرت انگیز است .

تازه شدن ریمل خشک شده

روش تازه شدن ریمل خشک شده

– اگر شما هم نمیتوانید تمیز لاک بزنید و همیشه از ناخن هایتان بیرون میزنید باید قبل از لاک زدن اطراف ناخن هایتان را وازلین بمالید تا لاک های اضافه سریع پاک شود.

– اگر رژگونه تان تمام شد و زمانی برای خرید رژگونه نداشتید میتوانید به جای آن از رژلب استفاده کنید فقط دز انتخاب رنگ رژلب دقت کنید و سراغ رژلب های قرمز و زرشکی نروید.

مات کردن لاک

استفاده از رژلب به جای رژگونه

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5037

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0