تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

پخش کلاه قرمزی در نوروز ۹۷ منتفی شد؟!

پخش کلاه قرمزی در نوروز ۹۷ منتفی شد؟!

بعد از انتشار خبر پخش مجموعه کلاه قرمزی در نوروز ۹۷ حمید جبلی با انتشار پستی به این ماجرا واکنش نشان داد و به تمام شایعات در خصوص پخش کلاه قرمزی خاتمه داد.

پخش کلاه قرمزی در نوروز ۹۷ منتفی شد؟!

پخش سری جدید کلاه قرمزی در هاله ای از ابهام

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد و حکایت از این ماجرا داشت که کلاه قرمزی در نوروز ۹۷ روی آنتن میرود. مجموعه کلاه قرمزی به کارگردانی ایرج طهماسب و حمید جبلی چند سالی بود که در ایام نوروز مهمان خانه های مردم میشد و اوقات خوشی را برای مخاطبان تلویزیون رقم میزد اما پخش این مجموعه پرطرفدار از سال گذشته متوقف شده است و سرنوشت پخش آن در نوروز ۹۷ در هاله ای از ابهام قرار دارد.

حمید جبلی به شایعات پخش کلاه قرمزی خاتمه داد

بعد از انتشار خبر پخش مجموعه کلاه قرمزی در نوروز ۹۷ حمید جبلی با انتشار پستی به این ماجرا واکنش نشان داد.

 کلاه قرمزی

کلاه قرمزی و ماجرای پخش آن در نوروز ۹۷

حمید جبلی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :به شایعات توجه نکید . هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته است … # تمام

کلاه قرمزی

ماجرای پخش کلاه قرمزی از زبان حمید جبلی

از سال ۷۳ ایرج طهماسب به همراهی حمید جبلی به دو عروسک به نام های ” کلاه قرمزی و پسرخاله ” جان دادند و این دو عروسک دوست داشتنی تبدیل به یکی از خاطره انگیزترین عروسک های تاریخ تلویزیون و حتی سینمای ایران شدند. بچه های دو دهه با این دو عروسک خاطره بازی کردند و حالا این دو پسرخاله وارد دهه سوم زندگیشان شده اند.

کلاه قرمزی امروز تنها عروسک دوست داشتنی این مجموعه نیست، امروز آقای همساده، فامیل دور، عزیزم ببخشید، دختر همسایه، ببعی، جیگر، پسر عمه زا، گابی، بچه فامیل دور ، دیوی و گیگیلی همراه با این دو عروسک و آقای مجری به خانه ها می آیند و برای لحظاتی شما را به خاطرات دور و نزدیک پرتاب می کنند که هر کدامشان برای خود تبدیل به یک وزنه سنگین در این مجموعه شده اند که نبود هر یک دل مخاطبان بسیاری را به لرزه می اندازد.

دنیا فنی زاده

زنده یاد دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی

بعد از درگذشت دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی ، شیما بخشنده عروسک گردانی این شخصیت محبوب را برعهده گرفت.

کلاه قرمزی از سال ۱۳۸۸ به همراه چند عروسک دیگر در قالب برنامه ای نوروزی دوباره به شبکه دو راه یافت و تا سال ۹۴ این روند ادامه داشت. این مجموعه یکی از محبوب ترین برنامه های نوروزی طی این سال ها بوده است.

محبوبیت شخصیت کلاه قرمزی در میان مردم به حدی زیادی بود که سه فیلم سینمایی با محوریت ششخصیت کلاه قرمزی ساخته شد.

کلاه قرمزی

کلاه قرمزی و پسرخاله دو شخصیت محبوب این مجموعه

کلاه قرمزی و پسر خاله ، کلاه قرمزی و سروناز ، کلاه قرمزی و بچه ننه سه فیلم سینمایی هستند که با محوریت شخصیت کلاه قرمزی ساخته شدند. با وجود اینکه خبرهای متعددی از پخش مجموعه کلاه قرمزی به گوش میرسد باید منتظر ماند و دید آیا مجموعه پرطرفدار کلاه قرمزی نوروز ۹۷ روی آنتن میرود؟!

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26816

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0