تاریخ : شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
0

لباس عجیب نوید محمدزاده بازیگر فیلم ناهید در جشنواره کن

لباس عجیب نوید محمدزاده بازیگر فیلم ناهید در جشنواره کن

بازیگران و عوامل فیلم سینمایی ناهید برای حضور در شصت و هشتمین دوره جشنواره کن عازم فرانسه شدند. نوید محمدزاده یکی از بازیگران اصلی این فیلم عکسی از خود به همراه پژمان بازغی منتشر کرده است که تعجب برخی از کاربران را به همراه داشت.

لباس عجیب نوید محمدزاده بازیگر فیلم ناهید در جشنواره کن

نوید محمدزاده بازیگر فیلم ناهید در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکسی با پژمان بازغی را منتشر کرده است که نحوه پوشش وی باعث واکنش برخی از طرفداران وی شد.محمدزاده این توضیح را برای عکس خود نوشت:
فستیوال کن
من،پژمان،اینگرید
عکس :ساره بیات
 
بازیگران در جشنواره کن
 
تنها نماینده سینمای ایران در شصت و هشتمین دوره جشنواره فیلم کن اعلام شد.آیدا پناهنده کارگردان فیلم ناهید و ساره بیات از طرف مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و با مساعدت سازمان سینمایی به جشنواره فیلم کن اعزام شدند و نوید محمدزاده دیگر بازیگر اصلی ، پژمان بازغی ، ارسلان امیری نویسنده و تدوینگر ،مرتضی قیدی فیلمبردار و بیژن امکانیان تهیه کننده فیلم از دیگر عوامل فیلم ناهید هستند که با هزینه شخصی در این جشنواره حاضر خواهند شد.
 
فیلم سینمایی ناهید از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که سال گذشته به عنوان یکی از فیلم اولی های این مجموعه تولید شد و در جشنواره فجر هم به نمایش درآمد.
 
این فیلم سینمایی در اولین حضور بین المللی خود، در بخش نوعی نگاه شصت و هشتمین دوره جشنواره کن پذیرفته شده و ضمن رقابت در جمع فیلم های منتخب این بخش رسمی، برای کسب دوربین طلایی کن ۶۸ هم با دیگر فیلم اولی های حاضر در این رویداد معتبر رقابت خواهد کرد.
 
فیلم ناهید
 
خلاصه داستان فیلم ناهید :
ناهید که با داشتن یک پسر از همسرش جدا شده است، سعی می کند ضمن حفظ حضانت فرزندش، با شرایط جدید زندگی خود کنار بیاید. ساره بیات، پژمان بازغی و نویدمحمدزاده بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.
 
فیلم سینمایی ناهید
 
این فیلم در روزهای ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه، طی سه نوبت نمایش در سالن های دبوسی و آندره بازن روی پرده خواهد رفت.
شصت و هشتمین دوره جشنواره فیلم کن از چهارشنبه ۲۳ ازدیبهشت ماه آغاز می شود و تا روز ۳ خرداد ماه ادامه خواهد یافت. 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=91643

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0