تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

ناخن های دندانی چندش آورترین مد زیبایی + عکس

ناخن های دندانی چندش آورترین مد زیبایی + عکس

یکی از زشت ترین مدهای زیبایی که امروزه برای ناخن ها رایج شده مدل ناخن های دندانی است, این مدل ناخن ها کاملا زشت و چندش آور اند.

ناخن های دندانی چندش آورترین مد زیبایی + عکس

زشت ترین مد زیبایی ناخن ها

همیشه زیباترین طراحی ناخن ها را برایتان جمع آوری میکردیم اما بد نیست این بار زشت ترین مدل ناخن های دنیا را هم مشاهده کنید. هر چند وقت یکبار یک مد زیبایی عجیب و غریبی معرفی میشود که اصلا به مد زیبایی شباهت ندارند, زشت ترین مدل ناخنی که امسال مد شده بود ناخن های مویی بودند که باعث تعجب همه خانم ها شده بود تا اینکه به تازگی ناخن های دندانی به عنوان مد زیبایی شناخته شدند ناخن هایی که فوق العاده زشت و چندش آور هستند.

این مدل ناخن ها را یک آرایشگر روسیه ای بعد از کلی خلاقیت به خرج دادن اختراع کرده که قطعا هیچ توجهی به زیبایی نداشته و فقط قصد داشته تا ایده ای جدید برای ناخن ها اختراع کند. با این حال هستند کسانی که کاشت ناخن های دندانی را انتخاب میکنند, تصاویر آن را در ادامه مشاهده کنید.

زیبایی ناخن

ناخن های دندانی زشت ترین مدل ناخن ها

نکته خنده دار این موضوع این است که کلی خلاقیت به خرج داده اند و روی یکی از دندان ها را سیاه کرده اند تا دندان خراب هم در طراحی ناخن شان باشد و به نوعی طبیعی جلوه کند. ناخن های دندانی از هر مدل ناخنی که دیده ایم زشت تر هستند و فکر نمیکنم هیچوقت مدل ناخن های زشت تر از آن ها اختراع شود.

ناخن های دندانی

ناخن های دندانی چندش آور

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4470

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0