تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
0

لباس نامناسب همسر ترامپ در جشن کریسمس + عکس

لباس نامناسب همسر ترامپ در جشن کریسمس + عکس

ملانیا همسر ترامپ با سرو شکلی نامناسب در مراسم جشن کریسمس در کلیسای فلوریدا ظاهر شد که لباس نامناسبش تعجب همگان را برانگیخت .

لباس نامناسب همسر ترامپ در جشن کریسمس + عکس

ظاهر نامناسب همسر ترامپ در کلیسا

ملانیا مانکن سابق اسلوونیایی آمریکایی و همسر رئیس جمهور منتخب ایالات متحده، ابرتاجر املاک و مستغلات آمریکایی دونالد ترامپ است. این دو در ۲۲ ژانویه ۲۰۰۵ ازدواج کردند.

ملانیا همسر ترامپ در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ نقش بانوی اول ایالات متحده آمریکا را برعهده خواهد گرفت.

روزنامه دیلی میل در گزارشی به جشنی که ترامپ و همسرش شب گذشته در آن حضور پیدا کرده اند، پرداخت و نوشت:ملانیا ترامپ به همراه همسرش در حالی که دامن بسیار کوتاهی بر تن داشت برای جشن کریسمس به این کلیسا در فلوریدا رفت که تعجب بسیاری را نیز در پی داشت.

عکس لباس نامناسب همسر ترامپ

همسر ترامپ

دامن کوتاه همسر ترامپ در کلیسا

ملانیا همسر ترامپ یک سال در دانشگاه لیوبلیانا تحصیل کرد و سپس ترک تحصیل کرده ، در خانه های مد پاریس، فرانسه کار کرد، تا این که در سال ۱۹۹۶۶ به نیویورک نقل مکان کرد قرارداد و ویزای او را پائولو زامپولی تاجر ایتالیایی برای وی فراهم کرد. او که با عکاسانی نظیر هلموت نیوتن کار می کرد عکس وی بر صفحه اول مجلاتی چون هارپرز بازار، اوشن درایو این ستایل ودینگز, نیویورک, اونیو، آلور, ونتی فر و ووگ (پس از ازدواج با ترامپ ) و جی کیو چاپ شده است.

همسر ترامپ

دونالد ترامپ در کنار همسرش ملانیا

ترامپ و ملانیا همدیگر را برای اولین بار در هفته مد نیویورک در سپتامبر ۱۹۹۸ ملاقات کردند. در آن زمان ترامپ اگرچه همسر مارلا میپلز بود ولی از یکدیگر جدا زندگی می کردند. ملانیا پس از مدت کوتاهی، رابطه را قطع کرد اما این دو مجدداً رابطه را آغاز کردند. رابطه ملانی و ترامپ در سال ۱۹۹۹۹ مورد توجه قرار گرفت و با پخش برنامه تلویزیونی کارآموز پوشش عمومی بیشتری پیدا کرد. ترامپ و کناوس در سال ۲۰۰۴ نامزد شدند و در سال ۲۰۰۵۵ در کلیسای اسقفی در پالم بیچ، فلوریدا ازدواج کردند.

همسر ترامپ

عکسی از ملانیا همسر ترامپ

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47381

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0