تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
0

بچه محل عمو پورنگ در شبکه دو

بچه محل عمو پورنگ در شبکه دو

پس از اتمام برنامه محله گل و بلبل این بار عموپورنگ با برنامه بچه محل مهمان خانه ها می شود.

بچه محل عمو پورنگ در شبکه دو

بچه محل برنامه جدید عمو پورنگ

داریوش فرضیایی را همه مخاطبان تلویزیون با عنوان عمو پورنگ به خوبی می شناسند. این مجری محبوب برنامه کودک با برنامه جدید بچه محل مهمان تلویزیون در شبکه دو سیما شد.

بچه محل به کارگردانی احمد درویشعلی، تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده و نویسندگی محمد درویشعلی پور برنامه کودک جدید شبکه دو سیما است که تیم عمو پورنگ آن را مقابل دوربین بردند.

جزئیاتی از برنامه بچه محل و ساعت پخش

برنامه بچه محل با اجرا و بازی داریوش فرضیایی و حضور بازیگرانی که در برنامه های قبل با او همکاری میکردند هر روز ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

برنامه بچه محل

این برنامه شاد که قرار بود در نوروز ۹۹مهمان تلویزیون شود به دلیل شیوع ویروس کرونا موفق به نمایش نشد و پخش آن از شب گذشته در شبکه دو سیما آغاز شد.

بچه محل با روایت هایی شاد درباره شرایط جامعه و مردم با شیوع ویروس کرونا اوقات خوشی را برای مخاطبان این برنامه که علاوه بر کودکان بزرگسالان نیز هستند رقم میزند.

سروش جمشیدی و داریوش فرضیایی

بازیگران برنامه بچه محل عبارتند از:

داریوش فرضیایی، نادر سلیمان، نعیمه نظام دوست، امیرمحمد متقیان، کمند امیر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، سروش جمشیدی، فرهاد بشارتی، سوسن پرور، ابراهیم شفیعی، ایمان صفا، آرش میر احمدی، امیر سهیلی و…. در برنامه بچه محل ایفای نقش میکنند.

رامین ناصر نصیر و سوسن پرور

داستان برنامه بچه محل :

داستان بچه محل درباره سه ماه بعد از انتشار ویروس کرونا است که زندگی افراد باید تا حدودی به حالت عادی برگردد اما اهالی محل هنوز تاثیراتی از دوران کرونا روی رفتارشان دیده میشود و با ورود یک حامی محیط زیست به محله، عمو پورنگ هم با او همراه شده و قصد دارند همه را حامی محیط زیست کنند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=81214

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0