تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
0

کدام گردنبند مناسب کدام یقه است؟ + عکس

کدام گردنبند مناسب کدام یقه است؟ + عکس

هر مدل یقه با گردنبند خاصی ست میشود و شما خانم های شیک پوش باید بدانید کدام گردنبند را با کدام یقه ست کنید.

کدام گردنبند مناسب کدام یقه است؟ + عکس

گردنبند مناسب انواع یقه

میدونید که هر مدل گردنبند به هر لباسی نمی آید و در واقع برای خوش قوانین خاصی دارد تا ست بهتری داشته باشید. با این مقاله نمناک می توانید گردنبندتان را با توجه به شکل یقه لباس خود انتخاب کنید.

اکسسوری ها پوشیدنی هایی نیستند که بی دقت و دست پاچه یکی از آن ها را انتخاب کنید و روی لباس خود بگذارید، برای انتخاب مدل گردنبند پیش از هر چیز لازم است نگاهی به مدل یقه لباس بیاندازید تا بتوانید ظاهری آراسته و مرتب را ایجاد کنید.

گردنبند مناسب یقه

گردنبند مناسب یقه های مختلف

انتخاب بی دقت گردنبند نه تنها می تواند ظاهر شما را بهبود نبخشد بلکه آن را به هم ریخته و بدفرم جلوه دهد، پس برای انتخاب مناسب ترین گردنبند ابتدا به مدل یقه لباس خود توجه کنید.
پیش از همه چیز باید به موقعیت و مناسبتی که به آن می روید توجه کرده، لباس مناسب را انتخاب کنید و اکسسوری متناسب با آن را پیدا کنید.
 
۱) برای یقه هفت، ظریف و آویزدار
اگر یک لباس یقه هفت باز پوشیده اید هر گردنبندی که انتخاب می کنید باید درست بین دو سینه قرار گیرد. این امر باعث می شود توجه به صورت شما بیشتر شود. گردنبندهای ظریف آویزدار انتخاب های بهتری هستند.
 
۲) یقه اسکی و خط قرمز چوکر
هر مدل گردنبند برای یک لباس یقه اسکی می تواند مناسب باشد، پس با خیال راحت گردنبند مورد علاقه خود را استفاده کنید. تنها خط قرمز گردنبندهای چوکر هستند!
 
گردنبند مناسب لباس یقه اسکی، زنجیر و یا مدال بلند با حلقه های درشت (حتی به بلندی یک متر) با لباس های یقه اسکی ست می شود. سعی کنید اگر بلوز یقه اسکی تان ساده است، گردنبندتان کمی درشت باشد تا جلوه کند. ولی اگر یقه اسکی شما جزئیات زیادی دارد، گردنبند ظریف و بلند بیاندازید.
 
گردنبند مناسب یقه

گردنبند مناسب یقه اسکی

۳) یقه گرد باز و گردنبندهای پر و آویزدار
درست مانند یقه هفت می توانید برای یقه گرد باز خود یک گردنبند بلند انتخاب کنید یا گردنبندی را بردارید که درست فاصله بین یقه و گردن را پر کند.
گردنبند مناسب لباس یقه گرد باز، گردنبندی کوتاه تر از خط یقه است با قطعاتی درشت که متصل به گردنبند باشد به طوری که مجموع زیورآلات شما قسمت باز گردن را بپوشاند.
 
۴) مدل گردنبند بلند انتخاب یقه قایقی
هیچگاه با لباس های زنانه یقه مدل قایقی گردنبندهای کوتاه نیاندازید چرا که با یقه برخورد می کند. گردنبندهای بلند بهترین انتخاب برای لباس های یقه قایقی هستند.
 
۵) یقه مستطیل با گردنبندهای گرد و مروارید
هیچگاه گردنبندهای زاویه دار را با لباس یقه مستطیلی استفاده نکنید. به جای آن می توانید یک گردنبند گرد که درست دور گردن قرار می گیرد یا یک گردنبند مروارید کوتاه انتخاب کنید.
 
۶) یقه دراپه بعلاوه گوشواره، منهای گردنبند!
به دلیل حالت دراماتیک این نوع یقه بهتر است سراغ گردنبندهای ظریف با آویز کوچک بروید یا اصلا هیچ گردنبندی استفاده نکنید. با لباس های یقه دراپه گردنبندهای گرد پچسبان یا گردنبند خیلی بلند را انتخاب نکنید.
بهترین انتخاب برای لباس های مجلسی و زنانه با یقه مدل دراپه، این است که به جای گردنبند از گوشواره های خاص استفاده کنید.
 
۷) یقه دکلته و چوکر یا گردنبندهای کوتاه
با مدل یقه دکلته می توانید گردنبند چوکر یا گرنبند کوتاه را ست کنید، چرا که کتف های شما کاملا باز است. اما یک گردنبند پرزرق و برق را با یک لباس دکلته مجلسی با بالاتنه کارشده و براق ست نکنید.
 
۸) یقه گرد و انتخاب های بی شمار گردنبند
درست مانند یقه اسکی، برای یقه های گرد هم می توانید از هر مدل گردنبند استفاده کنید. برای یقه های گرد بسته بیشتر از گردنبندهای بلند و برای یقه های گرد باز از گردنبندهای کوتاه تر که روی بخش باز یقه قرار می گیرد، استفاده کنید.
 
۹) یقه کج با یک گردنبند متقارن
گردنبندهای چسبان چوکر یا گردنبندهای بلند برای لباس های یقه کج کاملا مناسب است. گردنبند شما باید تقارن را به لباس تان بازگرداند.
 
۱۰) چوکرها برای یقه برگردان باز
اگر می خواهید دکمه بالای بلوز یا شومیز یقه برگردان خود را باز بگذارید یا مدل یقه لباس شما به صورت باز و برگردان است، می توانید از مدل گردنبند چوکر یا کوتاه استفاده کنید. اگر به دنبال ظاهری خلاقانه و روزمره تر هستید سراغ گردنبندهای بلندتر بروید.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2103

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0