تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
0

ترفندهای زیبایی زنان در کشورهای مختلف + عکس

ترفندهای زیبایی زنان در کشورهای مختلف + عکس

زنان سراسر دنیا ترفندها و رازهای خاصی برای زیبایی شان دارند مثلا کره ای ها یا هندی ها روش های مخصوصی برای زیبایی پوست و مویشان دارند که در ادامه با آن ها آشنا میشوید.

ترفندهای زیبایی زنان در کشورهای مختلف + عکس

ترفندهای زیبایی زنان سراسر دنیا

چرا زنان کره ای پوست شان شفاف است و پیر نمیشوند؟ زنان هندی چگونه موهای پرپشت و براقی دارند؟ چرا روسیه زیباترین زنان را دارد؟ این ها سوالاتی هستند که شاید برای شما هم پیش آمده باشد. رازها و ترفندهای زیبایی زنان کشورهای مختلف را در ادامه به شما میگوییم.

ترفندهای زیبایی

ترفندهای زیبایی زنان دنیا

زنان هندی

راز موهای پرپشت و براق زنان هندی برای همه جای سوال دارد, آن ها برای داشتن موهای زیبا از روغن نارگیل استفاده میکنند. شما هم برای نرم کردن موها و از بین بردن موخوره میتواند از روغن نارگیل استفاده کنید.

زنان ژاپنی

ژاپنی ها برای نرم و شفاف شدن پوست شان از آب برنج استفاده میکنند, آن ها معتقدند آب برنج پوست را مقاوم میکند. بعد از خیس کردن برنج محلول سفید رنگ به دست آمده را به پوست تان برنید تا مانند ژاپنی ها پوستی شفاف داشته باشید.

زنان ترکیه ای

زنان ترک برای زیباتر شدن موهایشان از چای بابونه استفاده میکنند, چای بابونه خاصیت روشن کنندگی مو دارد و در صورت استفاده مداوم نتیجه شگفت انگیزی خواهد داشت.

ترفندهای زیبایی

ترفندهای زیبایی زنان ترک

زنان انگلستان

به اعتقاد انگلیسی ها شستن زیاد مو باعث از بین رفتن چربی های طبیعی موها میشود, آن ها از شامپوی خشک زیاد استفاده میکنند.

زنان فرانسه

فرانسوری ها برای زیبایی بیشتر ناخن ها و از بین بردن لکه های روی آن ها از مخلوط آب و آبلیمو استفاده میکنند. کافیست ۱۰ دقیقه دستان تان را در این محلول قرار دهید تا ناخن های محکم و زیبایی داشته باشید.

زنان برزیلی

خانم ها در برزیل برای درمان آفتاب سوختگی از جوی دو سر استفاده میکنند, مخلوط جو دوسر با شیر برای درمان آفتاب سوختگی عالی است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4398

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0