تاریخ : جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱ 13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
0

آرایش زنان در ۳۵۵ ساعت!

آرایش زنان در ۳۵۵ ساعت!

زنان برای زیبایی بیشتر از لوازم آرایشی استفاده می کنند و ساعت های طولانی برای این کار وقت صرف می کنند. شما چطور؟ آیا می دانید چند ساعت از عمرتان را برای آرایش صورت و موهایتان صرف می کنید؟

آرایش زنان در ۳۵۵ ساعت!

زنان اکثر اوقات برای رفتن به میهمانی ها و مجالس جشن از ساعت ها قبل شروع به آماده شدن و آرایش مو و صورت خود می کنند. اگر شما مدت زمانی طولانی را در مقابل آینه برای آرایش مو و صورت خود صرف می کنید باید بدانید که تنها شما این کار را انجام نمی دهید.

آرایش زنان
 
بیشتر از ۲۰۰۰ مرد و زن بالغ و ۲۰۰ دختر و پسر در یک همه پرسی شرکت کرده اند و نتیجه ای قابل توجه به دست آمده است که می خوانید.
بعد از پرسش از ۲۰۰۰ زن و مرد و ۲۰۰ دختر و پسر نوجوان آمار نتیجه این شد که ۷۸ درصد از زنان و دختران  حدود ۶۰  الی ۷۰ دقیقه در روز را برای آرایش موها و صورت خود در مقابل آینه می گذرانند.
اگر زمان سپری شده توسط زنان در مقابل آینه برای آرایش در مدت ۱۲ ماه را جمع بزنیم عدد ۳۳۵ حاصل می شود یعنی یک خانم ۳۳۵ ساعت در سال معادل ۱۴ روز کامل از عمر خود در یک سال در مقابل آینه و تنها برای آرایش صورت وموی خود سپری کرده است. البته باید بدانید که این آمار برای زنان کشورهای اروپایی و برخی از زنان آسیایی است . به نظر شما مدت زمان صرف شده توسط دختران و زنان ایرانی برای آرایش چن ساعت می تواند باشد؟
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2172

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0