تاریخ : دوشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ 16 رجب 1444 Monday, 6 February , 2023
2

روز جهانی آغوش با یک بغل مهربانی

روز جهانی آغوش با یک بغل مهربانی

۲۱ ژانویه یعنی ۱ بهمن ماه روز جهانی آغوش یا بغل کردن می باشد. در این روز خاص کسانی که دوستشان دارید را در آغوش بگیرید و به آن ها ابراز علاقه کنید.

روز جهانی آغوش با یک بغل مهربانی

۲۱ ژانویه؛ روز جهانی بغل کردن ( آغوش ) و تاریخچه ی آن

روز جهانی آغوش اولین بار در سال ۱۹۸۶ جشن گرفته شد و کم کم به یک روز مشهور در دنیا تبدیل شد. اولین بار فردی به نام ” کوین زابورنی ” این روز را نامگذاری کرد. تقریبا ایده جشن گرفتن این روز بین کریسمس، سال نو و همچنین روز ولنتاین بود.

مطالعات نشان می دهد که مردم آمریکا در گذشته چندان تمایلی به ابراز احساسات نداشتند. بغل کردن با این هدف نامگذاری شد که نوع نگاه مردم نسبت به ابراز احساسات را تغییر دهد.

آغوش فواید زیادی برای افراد دارد، استرس را کاهش می دهد، نشان دهنده حمایت است و به افزایش قدرت سیستم ایمنی کمک می کند، سلامت قلب را بهبود می بخشد و اکسی توسین تولید می کند که یک ماده شیمیایی در مغز است که با شادی ارتباط دارد.

دیگر فواید در آغوش گرفتن همدیگر را در مطالب قبلی نمناک مثل فواید باور نکردنی در آغوش گرفتن یکدیگر و ۱۰ دلیل مهم برای آنکه کودکتان را در آغوش بگیرید میتوانید بخوانید.

روز جهانی آغوش

در روز جهانی بغل کردن مردم سعی می کنند کسانی که دوستشان دارند را در آغوش بگیرند و همچنین ممکن است مسابقاتی هم در بین بعضی از شهر ها و محله ها صورت بگیرد یا این که افراد به صورت اینترنتی در وب سایت ثبت نام کرده و در مسابقه بهترین آغوش شرکت کنند که حتی ممکن است به یک مسابقه جهانی تبدیل شود.

بغل کردن یعنی انتقال محبت و حمایت که باعث شادی افراد و همدلی در آن ها می شود. به آغوش کشیدن یعنی که فرد از بیان احساساتش هیچ ترسی ندارد زیرا آن ها را کاملاً نرمال و طبیعی می داند.

کودکان عاشق این مراسم هستند زیرا این گونه توسط بزرگترهایشان در آغوش کشیده می شوند. در نتیجه یاد می گیرند که از بیان و ابراز احساسات خود نترسند. این روز جهانی باعث شد در جامعه ای که مردم به یکدیگر توجه نمی کردند و فضای سردی از لحاظ محبتی حاکم بود، فرصت پیدا کنند تا دوباره امید و شادی را به زندگی برگردانند.

روز جهانی بغل

کسانی که روز بغل گرفتن را نامگذاری کرده اند، از این ترس داشتند که انسان ها منزوی شوند و از یکدیگر فاصله بگیرند و در نتیجه همین باعث می شد که کم کم احساس امنیت از جامعه رخت ببندد و افراد دیگر تمایلی به برقراری ارتباط با یکدیگر نداشته باشند.

البته که این تهدید یک تهدید کاملاً جدی بود اما روز آغوش باعث شد که افراد از آن به عنوان یک ابزار برای شکستن موانع و نشان دادن محبت و حمایت از یکدیگر استفاده کنند.

این روز نشان داد که انسان ها می توانند در قالب عشق به یکدیگر نزدیک شوند؛ حتی زمانی که اتفاقات غیر قابل کنترل و ناراحت کننده ای در اطرافشان رخ می دهد.

البته که افراد حتی برای به آغوش کشیدن اعضای خانواده هم از آن ها اجازه می گیرند زیرا با خودشان فکر می کنند که شاید همه تمایل به انجام این کار نداشته باشند بنابراین نباید دیگران را وادار به انجام کاری کرد که قلبا به آن راضی نیستند.

تاریخ روز جهانی بغل

جملات انگلیسی برای تبریک روز جهانی آغوش

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

I love spending time with you and I love when you hug me tight, it makes me feel secure. Happy hug day

من عاشق وقت گذراندن با تو هستم و دوست دارم و وقتی مرا محکم بغل می کنی احساس امنیت کنم. روز آغوش مبارک

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

Hug is the most secure, pampered kind of love. It doesn’t have to have anything but just a hug can change everything. Happy hug day

آغوش امن ترین و نازنین ترین نوع عشق است. لازم نیست چیزی داشته باشد اما فقط یک آغوش می تواند همه چیز را تغییر دهد. روز بغل مبارک

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

Give me a tight hug and promise me you will never leave me. Happiest Hug Day

محکم بغلم کن و به من قول بده هرگز مرا ترک نمی کنی. روز آغوش مبارک

تبریک روز جهانی بغل

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

Living without you is unimaginable. I love you sweetheart. Happy Hug Day

زندگی بدون تو غیرقابل تصور است. دوستت دارم عزیزم. روز آغوش مبارک

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

With a warm hug I want to tell you that my love for you is real. Happy Hug Day

با یک آغوش گرم می خواهم بگویم عشق من به تو واقعی است. روز آغوش مبارک

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

Hug is the gift which costs no money and surely helps in growing love… Happy Hug Day love

آغوش هدیه ای است که هیچ هزینه ای ندارد و مطمئناً در رشد عشق کمک می کند … عشقم روز آغوش مبارک

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

Every wound heals with a hug, Happy Hug Day baby

هر زخمی با بغل خوب میشه، پس روز جهانی آغوش مبارک عزیزم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51135

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0