تاریخ : پنجشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024
4

آموزشی بسیار ساده برای برداشتن ابرو در خانه

آموزشی بسیار ساده برای برداشتن ابرو در خانه

خانم هایی که قصد برداشتن ابروهای خود در خانه را دارند می توانند به راحتی در ۴ مرحله این کار را انجام دهند و برای شکل دادن به ابروها باید فرم صورت خود را در نظر بگیرید.

آموزشی بسیار ساده برای برداشتن ابرو در خانه

آموزش برداشتن ابرو در خانه

ابروها یکی از مهم ترین اجزای صورت هستند که زیبایی چشم ها را چند برابر می کنند . بسیاری از خانم ها برای برداشتن ابروهای خود ساعاتی را در آرایشگاه می گذرانند.

اگر از کسانی هستید که وقت کافی برای رفتن به آرایشگاه را ندارید و می خواهید خودتان در منزل ابروهایتان را بردارید ، این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه کنید تا بتوانید در ۴ مرحله به سادگی ابروهای خود را در خانه مرتب کنید.

مراحل برداشتن ابرو

نقطه ی آغاز ابرو ها را بیابید

برای یافتن نقطه شروع ابرو باید موچین را طوری در دست بگیرید که به صورت عمودی روی صورت قرار گیرد و نوک آن به سمت پایین باشد و راستای قسمت بیرونی بینی باشد. محل شروع ابرو جایی است که دم موچین قرار می گیرد ، این محل باید ۲ سانتیمتر بالاتر از گوشه ی چشم باشد . این محل را با مداد چشم علامت می گذاریم.

همچنین می توانید برای یافتن سر ابرو یک خط کش را از کناره پره بینی حالت عمود مستقیم بگیرید، تا سر ابرو را قطع کند. این نقطه سر ابرو می شود.

برداشتن ابروها

نقطه ی انتهای ابرو ها را بیابید

موچین را طوری روی گونه بگذارید که دم آن به گوشه ی بیرونی چشم و نوک آن پایین بینی قرار گیرد . انتهای ابرو محلی است که موچین به ابرو می رسد . با یک مداد چشم این محل را علامت گذاری می کنیم و موهای بیرون آن را تمیز می کنیم.

برای یافتن انتهای برو می توانید خط کش را به حالت اریب از کنار پره بینی تا گوشه خارجی چشم بگذارید، این نقطه انتهای ابرو می باشد.

ضخامت ابرو را تعیین کنید

خطی با مداد ابرو از پرترین قسمت ابرو مطابق با شکل ابرو ، شروع به کشیدن کنید . این خط باید بالای موهای اضافی زیر ابرو باشد . ضخامت ابرو باید ۶ تا ۱۲ میلیمتر باشد . پس از کشیدن این خط موهای زیر این خط را بردارید.

به قوس ابرو شکل دهید

قوس ابرو باید از لبه ی بیرونی عنبیه و راست بر روی استخوان ابرو ادامه یابد. اگر ابرو را به صورت یک تیک برعکس با زاویه ی ملایم تصور کنید. محل شکست علامت تیک قوس ابرو است.

همچنین برای تشخیص زاویه ابرو می توانید خط کش را طوری از کنار پره بینی قرار دهید که یک خط فرضی از وسط مردمک چشم رد شود، به زاویه ابرو برسد . حالا باید موهای اضافه این قسمت از ابرو را بردارید و به ابرو شکل دهید و سپس دنباله ابرو را درست کنید.

قواعد برداشتن ابرو

اصول برداشتن ابرو برای صورت های مختلف

 1. افراد دارای صورت مثلثی انتهای ابرو را یک کمان کوچک دهند.
 2. افراد دارای صورت کشیده باید به ابروها قوس ندهند و فرم ابروی آنان راسته و مستقیم باشد و ابروی هشت مناسب آنها نیست.
 3. در افراد دارای صورت مربعی ، باید کمان ابرو بلندتر باشد تا صورت کشیده تر نشود.
 4. افراد دارای صورت گرد ، برای اینکه مقداری صورتشان کشیده تر به نظر برسد باید کمان ابرو دهند یعنی قوس یا هشت ابرو به صورت دهند.
 5. دایره و قوس کمان ابرو در افرادی که پیشانی کوتاه دارند را باید کوتاه گرفت تا بلندی خاصی به پیشانی داده شود.
 6. ابروی پهن مناسب افراری که فاصله چشم و ابروی آنها کم است ، نیست . برای اینکه فاصله چشم و ابرو بیشتر شود باید از زاویه ابرو، موهای ابرو را بردارید.
 7. افرادی که دارای بینی هایی چاق هستند ، بهتر است فاصله بین دو ابروی آنها نزدیک به هم باشد و یا پیوند ابرویشان را نگه دارند تا بینی یک مقدار جمع ترنشان داده شود.
 8. افراد دارای بینی لاغر برای اینکه بینی آنها طبیعی به نظر برسد بهتر است فاصله دو سر ابرو آنها بیشتر باشد.
 9. ابروهای افراد دارای چشم های نزدیک به هم ، باید طوری باشد که تاب چشم ها یا لوچی چشم ها پنهان شود بنابراین بهتر است در این افراد ابروها از هم فاصله بگیرند.
 10. ابروهای افرادی که چشم هایی دور از هم دارند ، باید بهم نزدیکتر یا ابروها پیوسته باشد تا چشم ها بهم نزدیکتر شوند.
 11. ابروهایی که خیلی پهن و کلفت برداشته شود یا سر ابرو، زاویه دار برداشته شود فرد را خشن نشان می دهد. سعی کنید یک مقدار فرم هلال به سر ابرو بدهید که فرد را شاد نشان دهد.
 12. اگر قد ابرو از استاندارد بلندتر باشد، سن فرد را بیشتر نشان میدهد.
 13. اگر قد ابرو از استاندارد خیلی کوتاه تر باشد ، استخوان ابرو بیرون زده میشود و اززیبایی چشم می کاهد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117008

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0