تاریخ : چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 22 May , 2024
0

۲۰ ایده ی برتر و جذاب برای سورپرایز عاشقانه تولد همسر

۲۰ ایده ی برتر و جذاب برای سورپرایز عاشقانه تولد همسر

تولد همسرتان نزدیک است و شما هنوز هم ایده‌ ای برای خوشحال کردن او ندارید. نیاز نیست پول زیادی خرج کنید، تنها با کمی ابتکار و قوه خلاقیت می‌ توانید نشان دهید که چقدر برایتان مهم است، با پارسی همراه باشید تا شما را با بهترین ایده های سورپرایز تولد…

۲۰ ایده ی برتر و جذاب برای سورپرایز عاشقانه تولد همسر

ایده های سورپرایز عاشقانه تولد همسر

ایده های زیادی برای سورپرایز کردن تولد همسر و عزیزان وجود دارد که عبارتند از:

۱٫ یک نامه بنویسید

نوشتن یک نامه یک راه حل عالی برای سورپرایز کردن تولد همسر می باشد. مخصوصا برای سال‌ های اول ازدواجتان این ایده بسیار کاربرد دارد. حالا زمانی است که به او بگویید چقدر برای شما با ارزش است. نامه ای از جزئیاتی که در مورد او دوست دارید بنویسید.

چیزهایی که سال گذشته دوستشان داشتید و چیزهایی که امیدوارید سال آینده به همراه او تجربه اش کنید. نامه را مهر و موم کرده در یک پاکت زیبا قرار دهید و قبل از اینکه نامه را به او بدهید، کمی از عطر مورد علاقه اش بر روی آن بزنید.

همچنین می‌توانید برای نوشتن این نامه از ایده خلاقانه دیگری نیز استفاه کنید. به عنوان مثال یک جعبه شیک تهیه کنید و ۷ دلیل عمده‌ ای که باعث شده است. عاشق او باشید را برایش بنویسید.

ایده سورپرایز تولد همسر

۲٫ چندین سورپرایز برای او آماده کنید

روز تولد همسرتان را با یک سورپرایز ویژه شروع کنید و مواردی را برای طول روز نگه دارید و در طول روز یکی یکی اجرا کنید! او را با یک صبحانه عالی در رختخواب بیدار کنید، سپس به او یک هدیه مخصوص دهید.

در طول روز هدیه های کوچکی که از قبل تهیه کرده اید را در جاهای مختلف خانه، ماشین و در جاهای دیگری که می ‎‌دانید نگاه می‌کند، بگذارید. حتی می‌توانید کارهای جالبی مثل گذاشتن بنر تولدت مبارک در محل کارش انجام دهید.

تهیه یک کارت تبریک خاص و قرار دادن آن در کیف یا کمد لباس و یا کشوی محل کارش نیز می‌تواند ایده‌ ی فوق‌ العاده‌ ای برای سورپرایز تولد همسرتان باشد.

کارت تبریک تولد همسر

۳٫ تعطیلات رمانتیک

این یکی از بهترین ایده ها برای تولد همسرتان است، شما می‌ توانید یک برنامه عاشقانه برای بیرون از خانه برنامه ریزی کنید، مثلا ترتیبی انجام دهید که یک شب در هتل بمانید، حتی می‌ تواند جایی در نزدیکی محل زندگی تان باشد.

می‌توانید در شهر بمانید و شب زنده داری کنید، این زمان بهترین فرصت برای حرف های عاشقانه و مرور خاطراتتان است.

بهتر از همه این ها به یک جای خاص بروید و غروب خورشید را تماشا کنید. حتما دوربین عکاسی تان همراهتان باشد و این لحظه زیبا را ثبت کنید شاید برای سورپرایز سال بعد لازمتان شد.

تعطیلات رومانتیک برای تولد همسر

۴٫ یک سبد هدیه از قبل تهیه کنید

چند ماه قبل برای تولد نقشه بکشید بوسیله جمع آوری چیزهای کوچک، مثلا هدیه های خلاقانه ای که در حراجی ها هستند. همه آن ها را در یک سبد یا جعبه زیبا قرار دهید و آن را با یک روبان تزیین کنید.

برای تزیین جعبه های هدیه روش های زیادی هست. این سورپرایز به نوبه خود می‌ تواند یک هدیه مجلل باشد اما فقط شما می‌ دانید که چقدر ارزان است!

هدیه ی تولد

۵٫ یک خوردنی مخصوص برای او بپزید

اگر راهی برای ورود به قلب مردان باشد حتما یکی از آن ها معده آن هاست. می‌توانید از قبل مواد غذایی مورد نیاز را تهیه کرده و یک روز برای تهیه غذاهای مورد علاقه همسرتان اختصاص دهید.

شاید تمام روز در آشپرخانه بمانید اما می توانید با صحبت کردن در مورد کار و شرکتش او را در آشپزخانه نگه دارید و به صحبت هایش گوش داده و از آن ها لذت ببرید. حتی می‌ توانید با تهیه کیسه‌ ای پر از میوه‌ های خشک نیز همسرتان را سورپرایز کرده و لبخند را بر لبانش بنشانید.

شام تولد همسر

۶٫ یک عکس خاص به او هدیه دهید

کجا همدیگر را ملاقات کردید ؟ یا جایی که او پیشنهاد ازدواج داد؟ گرفتن عکس از مکان هایی که با آن ها خاطره دارید و گذاشتن در قاب عکس های زیبا. این هدیه بزرگی است که به او یادآور شوید تمام لحظه هایی که با او بودید چقدر برایتان با ارزش هست و از زندگی با او لذت برده اید.

حتی می‌ توانید یک جعبه سورپرایز تهیه کرده و عکس و نوشته‌ ای که یادآور خاطرات شما باشد را داخل آن قرار دهید. بدون شک تهیه این جعبه سورپرایز تولد برای همیشه در ذهن او باقی می‌ ماند و به یکی از خاطرات خوبش تبدیل می‌شود.

جعبه عکس تولد همسر

۷٫ قلب یخی

مطمئن باشید هیچ چیز به اندازه یک قلب یخی در روزهای گرم تابستان همسر شما را شگفت‌ زده نخواهد کرد. یک روز گرم تابستان را تصور کنید که همسر شما بعد از یک روز کاری سخت به خانه بر می‌گردد. بهترین ایده برای رفع این خستگی یک نوشیدنی خنک است.

اما اگر اندکی خلاقیت را هم چاشنی این نوشیدنی کنید. می‌ توانید یک سورپرایز فوق‌ العاده را برای او رقم بزنید. بهترین ایده استفاده از قلب‌های یخی داخل نوشیدنی است.

تنها کاری که برای تهیه‌ ی این قلب‌ های یخی باید انجام دهید این است که قالب یخ قلبی کوچکی را تهیه کنید. سپس به کمک نوشیدنی‌ های قرمز رنگ مثل آب آلبالو یخ‌ های رنگی تهیه کنید.

بنابراین قبل از رسیدن همسرتان به منزل می‌ توانید قلب‌ های یخی قرمزی را داخل نوشیدنی او بیندازید تا به کمک یک ایده‌ ی خلاقانه کوچک هم عشق خود را به او ثابت کنید و هم بتوانید خستگی او را از تنش به در کنید.

اما نکته‌ ی قابل توجهی که در این زمینه باید به آن توجه کنید این است که رنگ نوشیدنی را به رنگ روشن انتخاب کنید. زیرا اگر قلب‌های یخی شما با نوشیدنی موجود در لیوان همرنگ باشند جلوه‌ ی چندانی نخواهند داشت.

ایده سورپرایز تولد

۸٫ آویزان کردن تصاویر از بادکنک ها

بادکنک و گل جزء بخش های جدایی ناپذیر جشن ها و تولد ها هستند ولی می توانید با کمی ذوق و سلیقه از بادکنک استفاده های متنوع و خاطره بر انگیز نمائید که علاوه بر سورپرایز کردن خاطرات شیرینی نیز به یادگار بگذارید.

همه خاطرات شیرین زیادی دارند که حتما از آن ها عکس هم گرفته اند خاطرات شیرین مشترکی مثل کوهنوردی، تولد فرزند، کشتی سواری و….

یک فضا را در نظر بگرید و در آن بادکنک های گازی را از سقف آویزان نمائید و در انتهای آن ها با سلیقه خودتان عکس های مشترک خاطرات شیرینتان را آویزان کنید
مطمئنا اثر و بازخورد خیلی خوبی خواهد داشت و تاثیر سورپرایزی نیز خواهد داشت.

ایده تزیین تولد

۹٫ اتاق پر از بادکنک

ایده پر کردن یک اتاق پر از بادکنک نیز جذاب هست. یک اتاق را پر از بادکنک کنید به طوری که وقتی درب اتاق را باز می کنید کلیه بادکنک ها بریزند بیرون.

برای این کار کافیست وقتی با هم به خانه رفتید از طرفتان بخواهید که برود داخل اتاق و یک وسیله ای را بیاورد وقتی طرفتان درب اتاق را باز می کند با انبوهی از بادکنک مواجه می شود که از اتاق بیرون می ریزد.

شاید ایده ساده ای باشد ولی به هر حال از خیلی ایده های تکراری حداقل دارای جذابیت بیشتر می باشد و می توانید صدای جیغ و هورایی را بشنوید.

ایده استخر توپ نیز را هم می توان تا حدوی شبیه سازی کرد تا یک سورپرایز درست و حسابی ازش درآورد.

تزیین تولد همسر

۱۰٫ کیک فوندانت

کیک فوندانت حسن بزرگی که دارد این است که می توان آن را به هر شکل و ترکیبی که دوست دارید در بیاورید مثلا اگر همسر یا نامزدتان علاقه مند به موسیقی هست
کیک وی را به شکل یک ساز موسیقی در بیاورید.

شکل اکثر کیک ها تکراری می باشد و زیاد جذابیتی ندارد ولی کیک های فوندانت با توجه به شکل پذیری قابلیت سورپرایز کردن طرفتان را خواهد داشت.

کیک تولد همسر

بیشتر بخوانید:

کادو تولد برای همسرم چی بخرم؟

چیدمان خانه برای تولد عاشقانه و رمانتیک + عکس

با احساس ترین متن های عاشقانه برای تبریک تولد همسر

چگونه همسر خود را سورپرایز کنیم؟

منبع : www.delgarm.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=121355

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0