تاریخ : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ Sunday, 16 June , 2024
2

با چه لباس هایی میتوانیم رژلب قرمز بزنیم؟

با چه لباس هایی میتوانیم رژلب قرمز بزنیم؟

اگر به رژلب قرمز علاقه دارید بهتر است بدانید با چه لباس هایی رژلب قرمز بزنید بهتر است، زیرا این رنگ رژلب با هر لباسی ست نمیشود.

با چه لباس هایی میتوانیم رژلب قرمز بزنیم؟

انتخاب لباس مناسب رژلب قرمز

رژلب قرمز را همه خانم ها دوست دارند و جزو پر استفاده ترین رژلب ها محسوب میشود که چهره را حساب جذاب و زیبا میکند. هنگام اسنفاده از رژلب قرمز باید برخی نکات مانند رنگ لباس را در نظر بگیرید تا آرایش و لباس تان هماهنگ باشند. توجه داشته باشید که با هر لباسی که دلتان خواست نمیتوانید رژلب قرمز بزنید، این رژلب جذاب فقط با برخی لباس های خاص قابل استفاده است.

رژلب قرمز

انتخاب لباس برای رژلب قرمز

لباس مشکی

بهترین لباسی که میتوانید با رژلب قرمز هماهنگ کنید لباس مشکی است، همانطور که میدانید ترکیب قرمز و مشکی فوق العاده است و شما اگر لباس مشکی بپوشید و رژلب قرمز بزنید در مجلس تک خواهید شد.

لباس مشکی

ست رژلب قرمز و لباس مشکی

لباس سفید

لباس سفید هم گزینه خوبی برای استفاده از رژلب قرمز است زیرا سفید یک رنگ بی روح است و به یک رژلب جیغ مانند قرمز نیاز دارد تا استایلی جذاب به شما ببخشد.

لباس سفید

رژلب مناسب برای لباس سفید

لباس قرمز

لباس قرمز با رژلب قرمز معرکه میشود شاید فکر کنید که رژلب با لباس همرنگ باشد خوب نیست ولی تصویر زیر نشان میدهد که رژلب قرمز با لباس قرمز چه ترکیب بی نظیری است.

لباس قرمز

با لباس قرمز چه رژلبی بزنیم؟

لباس طوسی

اگر لباس مجلسی تان طوسی رنگ است و نمیدانید چه رنگ رژلبی بزنید پیشنهاد ما رژلب قرمز است، در تصویر زیر مایلی سایرس را با لباس طوسی و رژلب قرمز مشاهده میکنید که چقدر زیبا شده است.

لباس طوسی

ست لباس طوسی و رژلب قرمز

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=118001

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0