تاریخ : پنجشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024
4

بلک فرایدی واقعی با روژا

بلک فرایدی واقعی با روژا

بلک فرایدی یا جمعه سیاه چند سالی است تبدیل به جمعه جذاب و دوست داشتنی شده که همه در طول سال منتظر رسیدن آن و تجربه خریدهای عالی با قیمت های تخفیف خورده واقعی هستند.

بلک فرایدی واقعی با روژا

بلک فرایدی چه روزی است؟

امسال جمعه سیاه مصادف با ۵ آذر ماه است و شما می توانید تا ۷۰ درصد تخفیف واقعی را در خرید بهترین کالاهای آرایشی و بهداشتی در بلک فرایدی واقعی با روژا شاپ تجربه کنید.

همانطوری که شما هم در این چند سال در مورد بلک فرایدی شنیده اید، این رویداد جهانی که از آمریکا آغاز شده است، یکی از بهترین فرصت های خرید در کل سال به حساب می آید. بلک فرایدی در تقویم میلادی مصادف با آخرین جمعه ماه نوامبر و روز بعد از عید شکرگزاری است

تاریخچه بلک فرایدی و داستان رواج این اصطلاح از آمریکای سال ۱۸۶۹ آغاز می شود. زمانی که آمریکای درگیر در اوج شکست و ورشکستگی مالی روزهای تاریکی را می گذراند. در آن دوران با طمع ورزی دو نفر از کسانی که در بازار بورس وال استریت مشغول به کار بودند، بسیاری از مردم سرمایه زندگیشان را از دست دادند. بر حسب اتفاق این واقعه در روز جمعه اتفاق افتاده بود و برای اولین بار اصطلاح بلک فرایدی یا جمعه سیاه در خصوص این ماجرا به کار برده شد تا نشان دهند که چه اندازه مردم در تنگنای مالی، دچار ضرر سنگین و از دست دادن سرمایه زندگیشان شده اند. در واقع رنگ مشکی نشان دهنده اوج فلاکت و بدیمنی شده بود.

تخفیف محصولات مراقبت از مو رژا

در دوره های بعد اما بلک فرایدی تبدیل به ماجرای رونق خرید مردم در شب سال نو مسیحی شد. در فرصت خرید برای شب سال نو مسیحی و بعد از روز جشن شکرگزاری (که شما هم حتما آن را با شام بوقلمون مخصوص می شناسید) فرصتی فراهم می شود تا مردم برای شب عید سال نو مسیحی خرید کنند.

در آن دوران و اوائل دوره ۱۹۶۰ میلادی، اوضاع اقتصادی آمریکا تعریفی نداشته است. در قراری که از سالها قبل بین حسابداران وجود داشته است، آنها دفاتر مالی شان را در دو رنگ قرمز که نشان دهنده ضرر بوده و همچنین به رنگ مشکی به نشان سود و فروش می نوشتند.

در طی چند سال روند فروش در روز بعد از عید شکرگزار روند رو به بهبودی بود و دفاتر مالی که در همه سال قرمز بودند در این روزها با جوهر مشکی پر می شدند که نشان از رونق اقتصادی و خرید مردم برای سال نو بود.

به همین ترتیب مشکی که قبل از آن رنگی منحوس و نشان دهنده وضعیت بد مالی بود، تبدیل به نشانی از رونق اقتصادی و تغییر وضعیت مالی شد؛ بلک فرایدی یا جمعه سیاه دیگر نمادی از بهبود وضعیت مالی و رونق خرید به شمار می آمد.

رفته رفته این عبارت از مرزهای آمریکا فراتر رفت. فروشگاه ها در سطح دنیا با ارائه تخفیف های بسیار زیاد خود را برای حراج واقعی شب سال نو آماده می کردند. صف های طولانی برای حراج های حضوری گاهی از شب قبل مقابل مغازه ها تشکیل می شد تا مردم بتوانند در ساعات آغازی روز، وارد فروشگاه شده و از تخفیف های ارائه شده بهترین استفاده را داشته باشند. گاهی هم به زد و خوردهای سنگین می رسید و حتی در سالهایی این خرید پر تخفیف، کشته هایی هم داشته است.

در سال ۲۰۰۵ و با حضور فروشگاه های آنلاین آمازون روال کار تغییر کرد و فروشگاه های آنلاین نیز وارد فرصت جذاب حراج بلک فرایدی شدند. دیگر لازم نبود مردم ساعت ها در صف فروشگاهی بمانند و متحمل سرمای زمستان و گاهی آسیب های جسمانی حاصل از زد و خورد بر اثر خرید حضوری شوند. با خرید آنلاین همان میزان تخفیف را می توانستند به راحتی و از داخل خانه خودشان داشته باشند.

به این شکل بود که بلک فرایدی یا جمعه سیاه کم کم تبدیل به رویدادی بی نظیر برای خرید شد که همه گروه های کالایی از تلویزیون، یخچال و وسایل برقی تا انوع گوشی و گجت های دیجیتال را شامل می شد. این تخفیف همچنین در محصولات آرایشی، بهداشتی، پوشیدنی(انواع کفش و لباس) و خوراکی ها نیز وجود دارد.

تخفیف های بلک فرایدی آن قدر قابل توجه هستند که بسیاری از مردم در تمامی سال منتظر این حراج می مانند. خصوصا در هنگام خرید از برندهای گران قیمت و لوکس، تفاوت قیمت ها واقعا قابل توجه است.

در بین فروشگاه های آنلاین ایرانی نیز چند سالی است که حراجمعه یا بلک فرایدی ایرانی به خریداران کمک می کند تا با تخفیف های شگفت انگیز بتوانند خریدی پرسود داشته باشند.

خصوصا این تخفیف ها در گروه کالاهایی که در بقیه سال قیمت های زیادی دارند، بسیار چشمگیر هستند.

بلک فرایدی واقعی، امسال با روژا

امسال و همزمان با تخفیف های بلک فرایدی، فروشگاه روژا در شعبه های فیزیکی و همچنین سایت با شگفت آدینه همراه شما است. تخفیف های واقعی و فوق العاده برای محصولات آرایشی و بهداشتی فرصتی است که توصیه می کنیم به راحتی آن را از دست ندهید.

حراج محصولات مراقبت از پوست رژا

حراج شگفت آدینه روژا که تا پایان روز جمعه ۵ آذر ادامه خواهد داشت، در همه گروه های کالایی است. علاوه بر آن شما با سر زدن روزانه به صفحه اینستاگرام روژا می توانید هر روز، از رونمایی چند محصول با تخفیف عالی و باور نکردنی نیز استفاده کنید.

اگر دوست دارید عطر مورد علاقه تان را بخرید، خصوصا در این روزها که محصولات آرایشی بهداشتی اصل مانند انواع عطر قیمت بالایی دارند، می توانید از فرصت حراج روژا بهترین استفاده را داشته باشید.

این تخفیف فرصت مناسبی است تا لوازم آرایشی محبوبتان را که مدت ها بود دوست داشتید خریداری نمایید؛ آنهم با قیمتی باورنکردنی. تا ۷۰ درصد تخفیف در این شگفت آدینه با روژا منتظر شما است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117998

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0