تاریخ : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024
2

راز پوست مثل آینه آیو؛ بازیگر معروف کره ای

راز پوست مثل آینه آیو؛ بازیگر معروف کره ای

امروزه همه افراد دنبال پیدا کردن فرمول زیبایی و شفافیت پوست هستند، برای داشتن پوست زیبا و شفاف باید روتین پوستی مناسبی را رعایت کنید.

راز پوست مثل آینه آیو؛ بازیگر معروف کره ای

اسرار زیبایی و پوست صاف آیو، بازیگر مشهور کره ای

امروزه همه افراد تحت تاثیر روتین های مراقبتی پوست هستند و به دنبال یک پوست درخشان و بی عیب و نقص می گردند که در این مورد افراد مشهور و سلبریتی های دنیا پیشقدم بوده و روتین مراقبتی پوست خود را در اختیار دیگران قرار می دهند. در این قسمت از نمناک راز های زیبایی آیو را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید پوست جوان و زیبا را تجربه کنید.

او در مصاحبه های خود گفته است که من برای داشتن پوست و صاف و مثل آینه ام تنها ۶ راز دارم که با انجام مداوم این جزئیات، برای همیشه پوست خود را جوان و شاداب نگه خواهم داشت، دوست دارم طرفدارانم نیز به این چند روش به ظاهر ساده باور داشته باشند و بدون توقف از آنها استفاده کنند.

نوشیدن آب

بعد از اینکه از خواب بیدار می شوید؛ صورت خود را با آب بشویید. از هیچ پاک کننده ای استفاده نکنید. آب به تنهایی نه تنها پوست شما را تازه می کند، بلکه آلودگی های پوست را از بین می برد و باعث می شود که هنگام شب پوست بهتری داشته باشید. همچنین پوست را هیدراته نگه داشته و آبرسانی می کند.

آب

استفاده از ضد آفتاب

پوست آیو همیشه بدون عیب و نقص، هیدراته و براق است. او همیشه از مرطوب کننده و ضد آفتاب به عنوان محافظ پوست در برابر رادیکال های آزاد استفاده می کند و آن را هیدراته نگه می دارد.

استفاده از تونر

پاک کننده، تونر و مرطوب کننده سه مرحله بسیار مناسب برای پاک کردن صورت هستند. آیو باور دارد که استفاده از تونر مناسب پوست را بهبود می بخشد، التهابات را برطرف می کند، منافذ پوست را می بندد، پوست را هیدراته می کند و حس سلامت را به پوست شما خواهد بخشید. او در واقع پاک کردن آرایش بدون تونر را یک روش ناقص می داند.

تونر صورت

اسنس

اسنس ترکیبی از سرم، تونر و مرطوب کننده است و بخش مهمی از یک روتین مراقبت از پوست در کشور کره محسوب می شود و پوست را هیدراته می کند. با تقویت سلول های پوستی همچنین برای مراحل بعدی پوست را آماده خواهید کرد. کافی است مقداری از آن را به کف دست بزنید و به آرامی به صورت خود اعمال کنید. فقط مراقب باشید که انگشت تان را روی نکشید و به صورت ضربه ای و آرام به پوست تان بزنید.

ماسک خواب

پوست شما هنگامی که خواب هستید، سلول های خودش را ترمیم می کند و ریکاوری می شود و مرطوب کننده در آن بسیار عالی عمل می کند، حالت خستگی پوست را از بین می برد. در این باره می توانید از ماسک قوی مخصوص خواب استفاده کنید تا زبری ها برطرف شود تا هنگامی که از خواب بیدار می شوید، پوست عالی داشته باشید.

ماسک ورقه ای

روغن ملایم صورت آیو

پوست او به خاطر این که همیشه از روغن مخصوص صورت استفاده می کند بسیار عالی و درخشان است. او این روش را با مرطوب کننده، تونر و آبرسان ترکیب می کند و با یک پد نخی به صورت می زند و این گونه در عرض ۵ دقیقه پوست خود را تقویت می کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=118121

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0