تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
1

مرکز روانشناسی و مشاوره در تهران

مرکز روانشناسی و مشاوره در تهران

همه ی افراد در برهه ایی از زندگی ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوند که خود به تنهایی نمیتوانند آن را حل کنند.در این شرایط میتوانند از کمک مشاور در کنار خود استفاده کنند.

مرکز روانشناسی و مشاوره در تهران

معرفی مرکز روانشناسی تهران

در ادامه بعد از معرفی خدمات انجام شده در یک مرکز روانشناسی به یکی از مراکز روانشناسی تهران خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

زندگی انسان همواره با مشکلات و سختی های مختلفی تنیده شده است. همه ی ما توانایی لازم برای برطرف و از بین بردن مشکلات را داریم ولی در بسیاری از مواقع به دلیل آنکه راهکار مطلوب را نمی دانیم و یا انگیزه ی کافی را نداریم، گرفتار بیشتر مشکلات شده و احساس می کنیم دیگر راه نجاتی برای ما نیست.

متخصصان و کارشناسان در مرکز روانشناسی تهران با بهره مندی از تخصص و تجربه ی کامل در زمینه برطرف  سازی مشکلات روانی و روحی بسیار در خدمت شما عزیزان هستند. ما اینجا هستیم تا شما با دریافت مشاوره ی لازم به بسیاری از مشکلات خود پایان داده و زندگی شاد و لذت بخشی را تجربه کنید.

مشاور در جنت آباد

زندگی در عصر حاضر با توجه به پیچیدگی ها و چالش های فراوان در همه سطوح از خانواده گرفته تا مدرسه، دانشگاه، محیط های کاری، ارتباطات انسانی، و به دلیل ظهور تکنولوژی های پیشرفته و امکانات وسیع شبکه های اینترنتی و رسانه های گروهی توام با انواع مشکلات مربوط به جسم و روان شده است.به جرات می توان گفت در عصر حاضر، میزان استرس ها، نگرانی ها، اضطرابات، و سوء تفاهمات در روابط انسانی، به طور قابل توجهی بیشتر از زمان های گذشته شده است.

بنابراین، ضرورت مشاوره های فردی، خانوادگی و گروهی توسط روانشناسان و متخصصین علوم تربیتی بخوبی احساس می شود. مرکز مشاوره جنت آباد، با هدف پاسخگویی به نیاز افراد، خانواده ها، زوجین، و گروه های اجتماعی آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره ای می باشد.

مرکز روانشناسی و مشاوره ندای درون، یک محیط درمانگر و شفابخش کامل را برای شما فراهم و مهیا نموده است. زمینه های مهم و کانون توجه مشاور در جنت آباد، موضوعات و مسائل مربوط به بهداشت روان، رسیدگی به نیازهای روانی، عاطفی، شغلی، آموزشی و تربیتی مردم است.

مرکز مشاوره ندای درون، یک طیف کاملی از خدمات روانشناسی را برای بزرگسالان، کودکان و نوجوانان، و خانواده ها پیشنهاد و عرضه می نماید. مداخلات روانشناسی به منظور حل و فصل مشکلات شخصی و کسب منابع، مهارت ها، و دانش لازم برای تامین رضایت مندی و زندگی مولد و با نشاط توسط مرکز مشاوره جنت آباد انجام می شوند.

چرا باید به روانشناس مراجعه کرد؟

متأسفانه افراد زیادی هستند که از مراجعه به روانشناس سرباز می زنند و در مواقعی که به آنها توصیه می شود که به روانشناس مراجعه کنند، می گویند “مگر ما دیوانه ایم؟” متأسفانه این فرهنگ و باور غلط به افراد زیادی آسیب رسانده است، چرا که در جوامع پیشرفته امروزه مراجعه به روانشناس به همه افراد توصیه می شود.

اما به راستی چرا باید به روانشناس مراجعه کرد؟

افراد قبل از اینکه از لحاظ روانی دچار مشکل شوند، باید به روانشناس مراجعه کنند، زیرا روانشناسان به عنوان افراد متخصص که سال ها در مورد رابطه نحوه تفکرات انسان و فعالیت های آنان تحقیق و مطالعه کرده اند به خوبی قادر به این هستند که با بررسی دقیق فرد، پی به مشکلات و اختلالات روانی و یا عملکردهای غلط وی در آینده ببرند و در نهایت از بروز آنها پیشگیری کنند.
به همین خاطر برای مراجعه به روانشناس نباید بهانه ای جز “سالم زیستن” داشته باشم..
روانشناس در غرب تهران نیز با تمرکز بر آخرین متدهای روانشناسی سعی بر بهبود مسائل مختلفی دارد که اکنون به آنها اشاره ای مختصر می کنیم:
  • تصحیح رفتار والدین با فرزندان و برعکس
  • درمان رفتارهای ناهنجار در همه گروه های سنی حتی کودکان
  • کمک به انتخاب همسر
  • درمان اختلالات روانی همچون پانیک، اسکیزوفرنی و …
  • جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از تفکرات غلط و یا روان بیمار
مواردی که در بالا ذکر شد از مهمترین مواردی هستند که معمولاً مراجعین به دلیل آنها اقدام به داشتن جلسات روانشناسی می کنند.
همه افراد پس از مراجعه به روانشناس نتایج مثبت آن را در زندگی خود مشاهده می کنند.

نحوه برگزاری جلسات روانشناسی

مشاوره روانشناسی یکی از نیازهای ضروری برای مقابله با بسیاری از مشکلات و اختلالات مانند اضطراب، افسردگی، استرس، انواع فوبیاها یا ترس ها، بی خوابی، بیش فعالی ADHD، و اختلافات خانوادگی و سوء تفاهمات در زندگی زناشوئی می باشد. مرکز مشاوره غرب تهران و تیم مشاور در غرب تهران با هدف کمک به افراد و خانواده ها برنامه های کاربردی مشاوره ای ارائه می نماید.

مشاوره در غرب تهران

مرکز مشاوره غرب تهران، با بهره مندی از یک تیم حرفه ای متشکل از روانشناسان مجرب و متخصص، آماده ارائه مشاوره تخصصی و کاربردی به کودکان، نوجوانان، و والدین آنها، جوانان، زن و مرد، زوجین، خانواده ها، سازمان ها و نهاد ها برای مقابله با انواع وسیعی از چالش های فردی، عاطفی و هیجانی، مانند استرس، اضطراب، افسردگی، و اختلالات خواب و موارد دیگر می باشد.

ما به عنوان تخصصی ترین مشاور در غرب تهران، برای تامین سلامتی جسمی و روانی شما فکر همه جوانب را کرده ایم، اکنون که در شرایط شیوع عفونت کرونا ویروس بسر می بریم، مشاور در غرب تهران، جهت رعایت حال شما، کلیه ضوابط و استانداردهای بهداشتی و پیش بینی های لازم را در مشاوره های حضوری و غیر حضوری مورد توجه قرار داده است.

 شماره های تماس :۴۴۸۶۳۹۵۲-۰۲۱ | ۰۹۰۱۱۸۰۹۳۰۹

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117102

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0