تاریخ : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024
2

چهره وحشتناک یک زن بعد از بوتاکس قلابی + عکس

چهره وحشتناک یک زن بعد از بوتاکس قلابی + عکس

زنی که با آرزوی رفع چین و چروک پوست صورتش به مطب پزشک زیبایی مراجعه کرده بود چند روز بعد از تزریق بوتاکس قلابی با تغییر چهره وحشتناک به دادگاه رفت.

چهره وحشتناک یک زن بعد از بوتاکس قلابی + عکس

بوتاکس قلابی بلای جان زن بینوا شد

تمایل به زیبایی در هر سن و سال و در هر جنسیتی وجود دارد به همین خاطر همه افراد به دنبال یافتن روش های مؤثر برای زیباتر شدن هستند. روش های مختلفی مانند جراحی های زیبایی و تزریق چربی، ژل و بوتاکس برای کاهش چین و چروک و جوانسازی پوست وجود دارد اما متاسفانه گاهی بی توجهی به انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی عوارض و عواقب جبران ناپذیری به دنبال دارد و نتیجه ای جز نازیبایی به بار نمی آید و فرد زیبایی طبیعی خود را از دست می دهد. در این بخش از سرگرمی نمناک ماجرای زن ۵۸ ساله ای را آورده ایم که با آرزوی رفع چین و چروک پوست صورت به مطب پزشک زیبایی مراجعه کرده بود اما با چهره وحشتناک خود روبرو شد.

وحشتناک شدن چهره این زن بعد از بوتاکس قلابی

” مارسله کینگ ” یک خانم ۵۸ ساله اهل بریتانیا است که به امید زیبایی چهره و جوانتر شدن، به انجام بوتاکس روی آورد. ” مارسله ” هزینه زیادی برای درمان تقبل نمود اما دو روز پس از انجام این روش، با دیدن چهره خود در آیینه متعجب گشت.

چهره این خانم میانسال پس از بوتاکس به شدت متورم شد، او در ابتدا فکر می کرد متورم شدن صورتش عارضه ای عادی است اما وقتی خود را چند روز بعد دوباره در آینه دید به عمق فاجعه پی برد و با صورتی شبیه یک هیولا مواجه گشت.

بوتاکس قلابی

بی توجهی به انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی دلیل این عارضه غیر قابل پیش بینی و نازیبایی مارسله کینگ بود. چند روز بعد از تزریق بوتاکس قلابی مارسله کینگ به دادگاه رفت و از پزشک خود شکایت نمود، دادگاه این پزشک قرار است در شهر بورنموث برگزار شود. دو خانم دیگر نیز به غیر از مارسله کینگ از این پزشک به دلیل عارضه های غیر قابل پیش بینی بوتاکس شکایت نمودند. اوزان ملین پزشک این خانم بریتانیایی تحت تعقیب قضایی قرار دارد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117647

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0