تاریخ : پنجشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024
2

کار باورنکردنی زندانی خطرناک با گوشی موبایل

کار باورنکردنی زندانی خطرناک با گوشی موبایل

زندانی خطرناک برای رفع محدودیت های زندان، تصمیم عجیبی و باورنکردنی برای گوشی همراه خود گرفت که برای چندین ماه جان خود را به خطر انداخت.

کار باورنکردنی زندانی خطرناک با گوشی موبایل

خارج کردن گوشی موبایل از شکم بیمار پس از ۶ ماه!

خبر بلعیدن و وجود گوشی موبایل توسط افراد مختلف، اولین بار نیست که به گوشتان میخورد اما قطعا اینکه این گوشی موبایل ماهها داخل شکم بیمار مانده باشد ماجرایی است که تا به حال نشنیده اید، ماجرایی که جزئیات بیشتر آن را در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند و درباره مرد مصری که مجبور شد تحت عمل جراحی فوری قرار گیرد تا موبایلی را که شش ماه قبل بلعیده بود از معده خارج کنند، بیشتر بدانید.

عاقبت کار خطرناک زندانی مصری

در مورد این سوژه عجیب در مصر، پزشکان در بیمارستان دانشگاه آسوان در شهر اسوان عمل جراحی را انجام دادند تا یک تلفن همراه کوچک را که نیم سال داخل روده یک مرد بود بردارند.

بیمار که یک زندانی به نام “محمد اسماعیل محمد” بود، با درد شدید شکم به اورژانس آورده شد و با سی تی اسکن مشخص شد که یک جسم خارجی در روده او وجود دارد. این مرد برای جراحی آماده و پزشکان موفق شدند جسمی را که به نظر می رسید یک تلفن همراه کوچک پیچیده شده در فویل پلاستیکی بود از شکم او خارج کنند.

گوشی موبایل

پزشکان پوشش پلاستیکی را که از تلفن محافظت می کرد تا زمانی که زمان رسیدن نیروهای پلیس، بر نداشتند اما مشخص بود که داخل لایه محافظ پلاستیکی چه چیزی وجود دارد. این بیمار که گفته می شود در حال حاضر سالم است، تأیید کرد که شش ماه قبل، مانند گذشته این گوشی موبایل را قورت داده است، در واقع این مرد پیش از این هم چنین اقدامی انجام داده بود اما این بار موفق به دفع آن نشده و مدتها داخل بدنش این شی خارجی را نگه داشته بود.

موبایلی که مدتها بلع و دفع میشده!!

اقدام هولناک و خطرناکی که در ابتدا در موردش صحبت کردیم این بود که او مرتب این گوشی موبایل کوچک را قورت داده و سپس در کمال حیرت، آن را دفع میکرده تا مجدد از آن استفاده کند. “محمد” به پزشکان گفت که او قبلاً هم تلفن همراه کوچکی را قورت داده است تا در صورت بازرسی مجبور نشود آن را به نگهبانان تحویل دهد، اما همیشه آن را دفع کرده، شارژ و از آن برای صحبت با افراد بیرون از زندان استفاده میکرده و سپس دوباره آن را قورت میداد.

برخلاف دفعات قبلی، این بار او به مدت نیم سال یعنی ۶ ماه این گوشی موبایل را داخل بدنش حفظ کرد. جالب اینجاست که خیلی نگران این ماجرا نبود چرا که مشکلی در غذا خوردن و آشامیدن نداشت. 

موبایل

این مرد گفت که در این ۶ ماه هرگز احساس نفخ یا یبوست نکرده است، اما یک روز با درد شدید معده روبرو شد و این زمانی بود که او را به بیمارستان منتقل کردند. پزشکان می گویند که نتایج عکسبرداری های وی التهاب شدید و عفونت روده ها را نشان می دهد، اما اگر تلفن در فویل پلاستیکی پیچیده نشده باشد، اوضاع بسیار بدتر می شد.

 یکی از پزشکان مسئول جراحی محمد به اسکای نیوز گفت:”وجود تلفن در شکم می تواند باعث انسداد روده یا نفخ شود و ما مجبور شویم بخشی از روده را برداریم، اما خوشبختانه این اتفاق در مورد این بیمار نیفتاد.” 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117166

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0