تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
2

کفشی که خانم ها نباید در هواپیما بپوشند

کفشی که خانم ها نباید در هواپیما بپوشند

همه آدمها دوست دارند که در تمام شرایط با رعایت استاندارد ها خوشتیپ به نظر برسند، یکی از الزامات خوش استایل بودن پوشیدن لباس مناسب برای هرمکان و زمان است.

کفشی که خانم ها نباید در هواپیما بپوشند

کفشی که نباید در سفر هوایی و هواپیما استفاده کنید

احتمالا تا قبل از این فکر نمی کردید هنگامی که پرواز دارید چه کفشی بپوشید که در آن راحت باشید اما بعضی از شما عادت داشتید که حین سفر با هواپیما کفش های خود را در بیاورید، زیرا از این طریق احساس راحتی بیشتری می کردید.

جالب است بدانید که پوشیدن کفش مناسب هنگام پرواز یکی از مهم ترین کار هایی است که باید انجام دهید و یک نوع کفش وجود دارد که هرگز هنگام پرواز نباید از آن استفاده کنید، زیرا خطر زیادی برای نوع پوزیشن شما ایجاد می کند.

مسافرت رفتن

پاشنه بلند، کفش خطرناک سفرهای هوایی

به خاطر خطرات اورژانسی هرگز در هواپیما کفش پاشنه بلند نپوشید. کفش پاشنه بلند اصلا کفش راحتی نیست و هنگام سوار شدن به هواپیما مشکلاتی را به وجود می آورد. شکل بدنی شما را به گونه ای در می آورد که شکل امنی نیست.

از طرفی در شرایط اورژانسی وضعیت را بدتر می کند به همین دلیل چنانچه در نمناک میخوانید، متخصصان پیشنهاد می کنند که هرگز در سفر های هوایی کفش پاشنه بلند نپوشید.

به غیر از این که سطح امنیت شما کاهش پیدا می کند و باعث می شود که شما در شرایط اورژانسی نتوانید خوب عمل کنید، همچنین زمان واکنش شما را به تعویق می اندازد. هنگام فرود اورژانسی و اضطراری هم کفش های پاشنه بلند بسیار خطرناک هستند و باید آن ها را از پا در بیاورید، زیرا به بدن آسیب وارد می کند.

خوشبختانه تعداد فرود های اضطراری در هواپیما ها بسیار کاهش پیدا کرده است اما باز هم خطر آن وجود دارد. از طرفی حتی اگر فرود اضطراری هم نداشته باشید، باز هم نباید کفش پاشنه بلند بپوشید، زیرا باعث ورم پا و ساق پا می شود.

علت آن هم نوع پوزیشن پای شما است و در نتیجه ممکن است لخته شدن خون در این ناحیه اتفاق بیفتد. اگر ورم در عرض چند ساعت افزایش پیدا کند، شما دچار مشکل می شوید و در نتیجه به غیر از فرود اضطراری، باز هم آسیب هایی برای بدن شما دارد.

کفش مناسب

مهمانداران بدون کفش پاشنه بلند

حتی عوامل پرواز هم در طول پرواز کفش های پاشنه دار خود را در می آورند. حتماً دقت کرده اید که مهماندارها کفش پاشنه بلند می پوشند اما زمانی که پرواز شروع می شود، بسیاری از آن ها کفش های پاشنه دار را عوض می کنند و از کفش های پاشنه تخت استفاده می کنند.

صندل هم در هواپیما توصیه نمیشود

همچنین باید از پوشیدن صندل های جلو باز هم خودداری کنید. صندل های جلو باز در طول پرواز هنگام راه رفتن برای شما مشکل ایجاد می کند. همچنین احتمال ریخته شدن مایعات و آب در طول پرواز وجود دارد.

به همین دلیل این کفش ها مناسب نیستند و شاید خطرناک هم باشند و شما را مستعد زخم شدن و یا جذب کردن آلودگی به پوست پایتان می کنند. همچنین ممکن است در شرایط اورژانسی از پای شما در بیاید و باعث صدمه به شما شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=117467

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0