تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

۱۳ مدل بینی و رازهای جالب شخصیتی پنهان آنها

۱۳ مدل بینی و رازهای جالب شخصیتی پنهان آنها

بحث جالب شخصیت شناسی ار روی شکل و فرم اعضای صورت را بارها گفته ایم این بار شخصیت های افرادی را خواهیم شناخت که یکی از ۱۳ مدل بینی این بخش را دارند.

۱۳ مدل بینی و رازهای جالب شخصیتی پنهان آنها

۱۳ نوع و مدل بینی مختلف و رازهای شخصیتی پنهان در آنها

یکی از دلایلی که باعث جذابیت افراد متعدد در برابر چشمان شما می شود ، بینی آنها است و با عوض شدن زاویه دید ، ممکن است دید شما به آن نوع بینی عوض شود و یا همان دید خود را داشته باشید. بطور کلی بینی ها در زیبایی و در پنهان سازی ویژگی منفی صورتمان موثر هستند و برای ما اغلب افرادی که بینی های زیبا و کوچکی دارند ، جذاب هستند و در غیر اینصورت برایمان ممکن است اهمیت نداشته باشند . چه چیزی باعث می شوند که بینی ها دارای اشکال مختلف باشند ؟ معنی آنها چیست؟
خب ، انواع مختلفی بینی وجود دارند و در این مقاله از نمناک ما ۱۳ مورد از آنها را به شما معرفی و معنی آنها را به شما می گوییم . جهت اطلاع بیشتر ادامه مطالب ذیل را بخوانید .
بطور کلی آروارهای سینوسی نقش مهمی در شکل گیری کل چهره و از جمله شکل بینی دارند . همچنین نظریه هایی هم وجود دارند که عملکرد بینی هایی درهوای سرد شکل می گیرند با بینی هایی که در گرماو رطوبت شکل می گیرند متفاوت است .
هرچند که همه مااسم های مختلفی داریم ، بینی های مختلفی در شکل های مختلف داریم .

۱۳-شخصیت مدل بینی یونانی :

شخصیت مدل بینی
افرادی که بینی یونانی یا بینی صاف(Straight nose) دارند اغلب دارای شخصیت های هوشمند و بسیار ماهری هستند . این نوع بینی ها بسیار جذاب هستند ومی توانند فورا جلب نظر کنند . این افراد نیز بطور متوسط متفکر هستند .

۱۲-شخصیت شناسی مدل بینی رومی:

شخصیت شناسی مدل بینی
بینی رومی گاها یکی از انواع بینی است که بیش از حد شناخته شده است و بیشتر افراد آنرا می شناسند و این نوع بینی ها اغلب تمایل به قلاب بودن را دارند . گفته می شود افرادی که دارای بینی های رومی هستند دارای مهارت های مدیریت و رهبری قوی ایی هستند . آنها هیچ وقت کارهای خود را بدون فکر انجام نمی دهند و قبل از انجام هرکاری کاملا فکر می کنند و سپس انجام می دهند .
این افراد می توانند به اندازه کافی تاثیرگذار باشند و آنها را تشویق به انجام آن کار کنند و می توانند بطور کل سازماندهندگان خوب هستند و به ندرت تهاجمی هستند .

۱۱-شخصیت شناسی مدل بینی کلستیال (The Celestial Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
افرادی که از این نوع بینی دارند ، خوش نوع ترین ها هستند و زمانیکه در مقابل آفتاب قرار می گیرنداز زیباترین نوع بینی ها محسوب می شوند و اغلب افرادی شاد و دارای شخصیتی صمیمی هستند . این افراد نیز دارای روابط عاشقانه پایدار و سخت هستند .

۱۰-شخصیت شناسی مدل بینی نوبیان(The Nubian Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی

شخصیت شناسی مدل بینی سلبریتی ها

این نوع بینی اغلب با شکلی صاف و در عین حال مقداری گسترده هستند . کسانی که از این نوع بینی دارند ، اغلب افرادی خلاق هستند و همچنین از حس کنجکاوی بالایی برخوردارند . همچنین گیرایی بالایی دارند و می توانند افراد اطراف خود را به آسانی جذب خود کنند .

۹-شخصیت شناسی مدل بینی هاک(The Hawk Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
خب اسم این نوع بینی به خودی خود بیانگر معنی آن است و شکل آن کمی متفاوت است و با خطی کوچک ولبه های تیز نیز مشخص می شود .افرادی که این چنین بینی دارند نمی توان به آنها عنوان عجیب و غریب را داد چرا که عجیب و غریب به نظر نمی رسند .افرادی که دارای بین هاک هستند ، بر اساس شرایط خود زندگی می کنند و بسیار خوشحال هستند و همیشه رویاهای خود را دنبال می کنند .

۸-شخصیت شناسی مدل بینی رامپول(The Rumpole Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
این یک نوع بینی بزرگ و گوشتی است که افرادی چون Leo McKern از این نوع بینی داشتند . گفته می شود کسانی که از این نوع بینی دارند در عین حال از افرادی پر انرژی هستند و این نوع بینی ها معمولی نیستند و بین دویست نفر یک نفر از چنین بینی برخوردار است .

۷-شخصیت شناسی مدل بینی لنین (The Lenin Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
در بین ۲۵ نفر یک نفر این چنین بینی دارد و دارای بینی گسترده ایی هستند و بیشتر به یک مثلث معکوس شباهت دارد . کسانی که این چنین بینی دارند اغلب خود مختار هستند و ایده ها و فکرهای خود را پنهان نمی کنند و سعی بر اتمام کامل آن هستند و در کل این افراد نیازی به ستون ندارند چرا که خودشان برای خودشان ستون هستند .

۶-شخصیت شناسی مدل بینی ردنپ(The Redknapp Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
این نوع بینی کمی گسترده و پهن است اما زیاد بزرگ نیست این نوع بینی نیز بسیار محکم هستند . اعتقاد بر این است که یک نفر از ۵۰ نفر ممکن است این چنین بینی داشته باشد و کمی منحصر بفرد است .

۵-شخصیت شناسی مدل بینی نیکسون(The Nixon Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
بینی ریچارد نیکسون ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، در بین ۱۰۰ نفر یک نفر این چنین بینی دارد . شکل این نوع بینی کوچک است و انتهای آن کمی بزرگ است و دارای لبه است .
افرادی که این چنین بینی دارند اغلب افرادی جاه طلب هستند و دارای ویژگی رهبری و هدایت یک تیم بزرگ و یا فراتر از آن نیز هستند .

۴-شخصیت شناسی مدل بینی تارا(The Tara Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
این نوع بینی به دلیل Tara Palmer-Tomkinson تهیه کننده تلویزیونی نامگذاری شده است و از انواع بینی هایی است که بسیار نادر هستند و بین هر ۱۳۰۰ نفر یک نفر چنین بینی دارد .
افرادی که این چنین بینی دارند اغلب عاشق طبیعت هستند .

۳-شخصیت شناسی مدل بینی فلشی(The Fleshy Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
این نوع بینی در بالاترین لیست بینی های نادر است . افرادی که این چنین بینی دارند اغلب افرادی هستند که بسیار مهربان و سخاوتمند و احساسی هستند.

۲-شخصیت شناسی مدل بینی دوشس(The Duchess Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی

شخصیت شناسی مدل بینی کیت میدلتون

این نوع بینی از طرف هنرمندان از بینی هایی محسوب می شوند که بسیار پرطرفدار هستند و در هنگامی طراحی و نقاشی کمی کشیده می شوند . این نوع بینی کمی کشیده است و در عین حال از زیباترین انواع بینی شناخته شده است . همچنین این نوع بینی بسیار جذاب است و می تواند افرادی افراد زیادی را مجذوب خود نماید و همیشه سعی می کنند که جوی شاد ایجاد نمایند.
کارشناسان ای نوع بینی را از ایده آل ترین انواع بینی می دانند .

۱-شخصیت شناسی مدل بینی اسناب(The Snub Nose):

شخصیت شناسی مدل بینی
این نوع بینی از بینی های کوچک محسوب می شود که اغلب ظاهری کوچک و جذابی دارند.
ما براین باوریم که هر نوع بینی نشان دهند ه شخصیت هر فرد است و هر نوع بینی نشان دهنده معانی مختلف و متفاوتی است.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=67167

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0