تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

زن ۲۳۵ کیلویی با بزرگترین ران های دنیا + تصاویر

زن ۲۳۵ کیلویی با بزرگترین ران های دنیا + تصاویر

زن ۴۲ ساله ای که به گفته ی پزشک هرلحظه احتمال مرگش وجود دارد برای ثبت رکورد بزرگترین ران دنیا در کتاب گینس در حد خطرناکی چاق شده و به این رویه ادامه میدهد.

زن ۲۳۵ کیلویی با بزرگترین ران های دنیا + تصاویر

زنی با بزرگترین ران های دنیا!

کسب عنوان خاص و ثبت رکوردی عجیب در گینس این زن را به حدی چاق کرده است که به گفته ی دکترش هر لحظه امکان مرگ او وجود دارد.

 A 37-stone woman desperate to secure the record for having world’s biggest hips

بزرگترین ران دنیا

عکس زنی که می خواهد بزرگترین ران دنیا را داشته باشد

زن چاقی که برای ثبت رکورد بزرگترین ران دنیا در گینس در معرض مرگ قرار گرفته است

 “بوبی جو وستلی” ۲۳۴٫۹۶۱ کیلو وزن دارد و برای رسیدن به وزنی که به واسطه آن می تواند رکورد گینس را به نام خود ثبت کنند به این رویه افزایش وزن ادامه خواهد داداین زن چاق برای شکستن رکورد قبلی بزرگترین ران های دنیا که به نام “میکل رافینلی” با ۹۹ اینچ ثبت شده است ۴ اینچ باید به سایز خود اضافه کند. علاوه بر تمام هشدارهای پزشک این زن ۴۲ ساله همچنان برای ثبت رکورد مصمم است در این مورد می گوید :میدانم که چاقی و وضعیت جسمی من خطر بزرگی محسوب می شود اما به هرحال تصمیم خود را گرفتند تا صاحب بزرگترین ران های دنیا شوم.

بزرگترین ران دنیا

خیلی چاق

زن چاقی که تصمیم به ثبت رکورد بزرگترین ران دنیا گرفته

 گاهی اوقات از سایز و اندازه خودم وحشت می کنم به خصوص زمانی که پزشکی در این مورد با من صحبت می کند و مرا از مرگی که با این وضعیت هر لحظه برای من رخ خواهد داد می ترساند.”بوبی” که در یورک پنسیلوانیا زندگی می کند شکل و سایز ران هایش را ویژگی خاص و منحصربه فرد خود برای تفاوت با دیگران می داند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48742

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0