تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
1

۵ راز زیبایی در آرایش چشم

۵ راز زیبایی در آرایش چشم

آرایش چشم برای آنکه زیبا و همه چیز تمام باشد باید در ۵ مرحله انجام شود که کشیدن خط چشم در ابتدا و ترکیب سایه مناسب چشم در انتهای مراحل آن قرار دارد.

۵ راز زیبایی در آرایش چشم

 آرایش چشم مناسب چشمتان را انتخاب کنید و به تناسب فرم چشمانتان آرایش کنید. همه ی شما می دانید که در آرایش چشم ، خط چشم و سایه ی چشم باید اجرا شود ولی برای انکه یک آرایش چشم زیبا و جذاب داشته باشید باید اصول مهم ان را بدانید.

طرز صحیح آرایش چشم زیبا و جذاب

اولین قدم برای داشتن چشم های رؤیایی این است که یک خط چشم، بلند و ضخیم بکشید و داخل چشم های خود را نیز به کمک مداد مشکی خط بکشید و زیر چشم های خود را کمی سایه ی قهوه ای یا مسی بزنید این مدل چشم هایتان را بسیار زیبا می کند و یک مدل مناسب حتی برای چشم های گود می باشد.

قدم دوم کشیدن خط چشم ضخیم بلندی می باشد که در قسمت انتهای چشم باید کمی ضخیم تر از ابتدای چشم کشیده شود و این خط چشم باید در قسمت داخل چشم نیزکشیده شود

قدم سوم ترکیبی از خط چشم های گربه ای و سایه ی چشم می باشد که اگر خط چشم های گربه ای بکشید و سپس از سایه های رنگی برای تزئین چشمانتان استفاده کنید بسیار زیبا خواهید شد.

آرایش چشم

قدم چهارم استفاده از یک سایه ی تیره در قسمت استخوان پیشانی می باشد و سایه ی تیره را از قسمت استخوان پیشانی تا پشت چشم پخش کنید و سپس خط چشم خود را بکشید.

قدم پنجم استفاده از یک سایه ی رنگ روشن براق و درخشان به همراه خط چشم گربه ای می باشد که باعث رؤیایی شدن چشمانتان خواهد شد.

قدم ششم که باعث زیبا و رؤیایی شدن چشمانتان می شود این است که شما در انتهای آرایش چشم یا حتی آرایش کامل صورت خود کمی از رنگ رژ گونه ی خود را در قسمت زیر ابرو یا همان استخوان پیشانی به کار برید یا می توانید بالای سایه ی خود این رنگ را استفاده کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=2526

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0