تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
3

۵ بار اسیدپاشی ناموفق به مدلینگ زن + عکس

۵ بار اسیدپاشی ناموفق به مدلینگ زن + عکس

اسیدپاشی زن هندی را برای بار پنجم تهدید کرد اما او که دفعه پیش از خوردن اجباری اسید توسط مردی ناشناس نجات یافته بود این بار هم عکس العمل به موقعی از خود نشان داد.

۵ بار اسیدپاشی ناموفق به مدلینگ زن + عکس

زنی که ۵ بار مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفت

مادر ۳۵ ساله که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ چندین بار مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود برای بار پنجم بعد از یک حمله خیابانی توانست با عکس العمل به موقع خود را از سوختگی شدیدتر حفظ کند.

اسیدپاشی زن

عکس مدلینگ زن هندی که ۵ بار مورد اسیدپاشی قرار گرفت

 مدلینگ هندی “لازمی سئا” برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ توسط ۲ مرد به دلیل اختلافات مالی مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفت ولی با آگاهی او صدمات این ماده شیمایی در حد حداقل بود ، چندین سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۲ دوباره همان دو مرد مجرم فراری سعی داشتند به صورت او اسید بپاشند که باز هم موفق نشدند . بعد از این حادثه پلیس با کنترل ۲۴ ساعته این زن تلاش کرد تا متهمان را بازداشت کند و بالاخره در سال ۲۰۱۳ زمانی که او برای بار سوم مورد حمله اسیدپاشی قرار میگرفت توانستند آنها را شناسایی و دستگیر کنند.

بعد از اتمام این کابوس های وحشتناک “لازمی” مدلینگ جوان هندی در حین سفر با قطار در حالیکه همراه دخترش بود توسط فردی ناشناس مورد سوءظن قرار گرفت اما اینبار وضعیت جور دیگری بود و او را مجبور کرده بودند تا اسید بخورد که موفق به این کار نشده بودند.

۲ متهم اسیدپاشی بعد از گذراندن دوره محکومیت با ضمانت آزاد شدند واین آزادی قدمی برای تکرار دوباره اسیدپاشی بود چرا که خانم مدلینگ برای بار پنجم نیز در حالیکه قصد خوردن آب از آب سردکن کنار خیابان را داشت متوجه حضور فردی مشکوک شد و به محض آنکه مرد قصد ریختن اسید به سمت صورت او را داشت در موقعیت قرار گرفت تا این مایع خطرناک با پوستش تماس نداشته باشد. 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48805

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0