تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

ساعت ۵۰۰ میلیونی بابک زنجانی

ساعت ۵۰۰ میلیونی بابک زنجانی

بابک زنجانی یکی از سرمایه داران میلیاردی دلاری است که در جلسه دادگه حاضر به تحویل ساعت و برخی از وسایل شخصی گرانقیمت خود نشد.

ساعت ۵۰۰ میلیونی بابک زنجانی

بابک زنجانی مرد ۲۵ هزار میلیارد تومانی

بابک زنجانی نوسرمایه داری بود که به شدت سوژه یک رسانه های داخلی و خارجی شد و نمادهای سرمایه داری آن نیز به شدت برای مردم مورد توجه بود که از جمله آن می توان به ساعت مچی، انگشتر و دکمه سردست و جت اختصاصی اشاره کرد. 

بابک زنجانی در هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات خود خطاب به معاون دادستان گفت:دلیل اینکه برایتان نوشتم حاضر نیستم ساعت، انگشتر، ۴ ماشین و ۲ موتور سیکلتم را به نفت بدهید این است که دوست ندارم ماشینم را بیژن زنگنه سوار شود و به مجموعه نفت برسد، این اموال را آتش بنید اما به نفت ندهید.

ساعت مچی بابک زنجانی

ساعت بابک زنجانی
ساعت مچی بابک زنجانی

در هر حال، نمی توان منکر این شد که بابک زنجانی به تجملات شخصی بسیار علاقه مند بوده چرا که روزنامه انگلیسی زبان “نشنال” چاپ دبی و سایر رسانه ها حتی رسانه های خارج از ایران از ساعت میلیونی و بنز ۵۰۰ اس ال زنجانی، که بیش از ۶۰۰ میلیون قیمت دارد، سخن می گفتند.

در شرایط فعلی اخباری مبنی بر ساعت ۵۰۰ میلیونی ، انگشتر الماس و خودکار طلای بابک زنجانی به گوش می رسد که در دادگاه همراه او بوده و به مامور زندان تحویل داده است.

اما مارک ساعت معروف بابک زنجانی، ساعت گران قیمت “پتک فیلیپ ۵۱۱” است.

ساعتی که به روایت سایتش ۲۰۰ هزار فرانک سوییس یعنی در حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلیون قیمت دارد.

این ساعت که محصول سال ۱۹۸۴ شرکت معروف پتک فیلیپ سوییس است در ایران بسیار کمیاب است، این نوع از ساعت ها که صرفا با سفارش مستقیم سفارش دهنده امکان ساخت و تولد دارد، به مانند انسان دارای شناسنامه بوده و برخی از قطعات آن دست ساز می باشد.

این شرکت به دلیل ساخت ساعت های بسیار گران قیمت و پیچیده به عنوان پادشاه ساعت شناخته می شود، جواهر های به کار رفته در ساعت های مچی این شرکت، دلیل اصلی قیمت بالای آن می باشد. گرانترین ساعت جهان نیز از آن این شرکت می باشد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1522

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0