تاریخ : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 20 February , 2024
0

۵۱ جراحی زیبایی برای یک مرد جوان! + تصاویر قبل و بعد

۵۱ جراحی زیبایی برای یک مرد جوان! + تصاویر قبل و بعد

می دانید رکورد جراحی زیبایی کتاب گینس به چه کسی رسید ؟ مرد جوان ۳۳ ساله که از سن نوجوانی برای تغییر چهره و اندام خود به سراغ روش های مختلف رفته است ۸ بار جراحی بینی و دهها مورد دیگر داشته است.

۵۱ جراحی زیبایی برای یک مرد جوان! + تصاویر قبل و بعد

رکورد جراحی پلاستیک در کتاب گینس به نام یک پسر ۳۳ ساله ثبت شد

تب داغ جراحی های زیبایی گاهی زندگی روزمره را مختل می کند و عوارض جدی برای سلامتی و بدن در پی دارد. در این بخش مرد جوانی را به شما معرفی می کنیم که برای دامن زدن به این تب خطرناک تا سوزاندن پوست صورتش پیش رفت.

۵۱ جراحی زیبایی برای رسیدن به چهره مورد علاقه 

“رودریگو آلوز” ۳۳ ساله برای آنکه به چهره و ظاهر دلخواه خود برسد تا پیش از این ۵۰ جراحی زیبایی داشته است و در هفته گذشته با انجام پنجاه و یکمین جراحی زیبایی نام خود را در کتاب گینس ثبت کرد.

مردی که ۴۰۰ هزار یورو برای انجام این جراحی های پلاستیک هزینه کرده است تاکید دارد که رفتارش کاملا طبیعی است چرا که انسان ها زیبایی را دوست دارند ، یکی کمتر و دیگری بیشتر.

رکورددار جراحی زیبایی در یک اقدام عجیب اوایل هفته پیش برای آنکه بتواند اولین لایه از پوست خود را در چهره اش ببیند با انجام روش سوزاندن پوست با استفاده از لیزر co2 چهره اش را برای پنجاه و یکمین بار تغییر داد.

جراحی زیبایی

مرد ۳۳ ساله رکوردار جراحی زیبایی در کتاب گینس شد

جراحی زیبایی

نتیجه ی ۵۱ جراحی زیبایی روی صورت مرد ۳۳ ساله

“رودریگو” برای اولین بار زمانی که تنها ۱۷ سال داشت تصمیم گرفت برای تغییر چهره به سراغ جراحی پلاستیک برود ، تاکنون ۸ بار عمل زیبایی بینی انجام داده و در حال حاضر با مشکل تنفس روبروست.

او در مصاحبه با دیلی میل گفت :تا امروز ۵۱ جراحی زیبایی و ۱۰۰ روش مختلف برای تغییر چهره ام را انجام داده ام .

اولین جراحی های زیبایی من برای رهایی از چاقی و اضافه وزن بود برخلاف نظر دیگران فکر میکردم که اندام مناسبی ندارند پس از تغییرات در فرم بدنم تصمیم گرفتم تا ظاهر خود را به آن شکلی که دوست دارم دراورم.

جراحی زیبایی

عکس رودریگو آلوز قبل از انجام اولین جراحی زیبایی در سن ۱۷ سالگی

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3225

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0