تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

رنج پسربچه ۶ ساله از شکاف جمجمه اش! + عکس ۱۴+

رنج پسربچه ۶ ساله از شکاف جمجمه اش! + عکس ۱۴+

شکاف جمجمه پسربچه ی ۶ ساله که هنگام تولد به اندازه یک ترک کوچک بود به قدری زیاد شده است که به راحتی دست یک انسان بالغ به داخل آن فرو می رود.

رنج پسربچه ۶ ساله از شکاف جمجمه اش! + عکس ۱۴+

شکاف ۱۰ سانتی وحشتناک روی جمجمه پسربچه ی ۶ ساله

 “پیکترا پوو” با یک شکاف تقریبا سطحی روی جمجمه اش متولد شد اما رشد سریع شکاف به طوری که هر هفته بزرگتر می شد او را به وضعیتی دردناکی دچار کرده است.

شکاف جمجمه

عکس دردناک پسربچه ی ۶ ساله با شکاف بزرگ روی جمجمه اش

مادر بزرگ این کودک می گوید:شکاف ایجاد شده در وسط جمجمه “پیکترا” به قدری عمیق است که من به راحتی می توان دستم را داخل آن فرو ببرم.

مادر او در سن ۴۰ سالگی باردار شد و علی رقم هشدارهای پزشک مبنی بر نقص عضو جنین او تلاش کرد تا نوزادش را به دنیا بیاورد که نتیجه تولد نوزادی دچار مشکل دردناک جسمی بود.

به طرز باورنکردنی فاصله ای که بین استخوان های جمجمه وجود دارد خیلی سریع تر از حد انتظار رشد کرد و وضعیت پسربچه روز به روز وخیم تر شد.

او در ادامه گفت :وقتی نوه ام به دنیا آمد یک ترک کوچک روی سرش بود اما پزشکان بدون انکه درمانی انجام دهند او را از بیمارستان مرخص کردند چرا که آنها می گفتند هیچ کاری برای رفع مشکل نوزاد از آنها ساخته نیست.

شکاف جمجمه

شکاف جمجمه و وضعیت دردناک کودک ۶ ساله

پیرزن در مورد هشدارهای دوران بارداری گفت :دخترم (مادر پسربچه ) در سه ماهگی برای چکاپ پیش پزشک خود رفت ، آزمایشات و سونوگرافی همه چیز را خوب و طبیعی نشان داده بود اما وقتی در ماه هفتم بارداری چکاپ انجام شد نقص عضو جنین مشخص بود ولی کاری از دست هیچ کس ساخته نبود.

پدر این کودک بعد از مشخص شدن وضعیت او و قبل از تولد آنها را ترک کرد.

تا زمانی که نوه ام ۵ ساله بود به نظر می رسید که آب داخل سرش وجود دارد که مدام در حال متورم شدن و بزرگتر شدن است اما در این یک سال اخیر شکاف به وضوح ایجاد شده و هر هفته بزرگتر می شود.

شکاف جمجمه

 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47974

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0