تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

۹ جزیره شگفت انگیز در جهان به شکل قلب + تصاویر

۹ جزیره شگفت انگیز در جهان به شکل قلب + تصاویر

جزیره های بسیار زیبایی در جهان وجود دارند که توسط طبیعت به شکل قلب ساخته شده اند و از بهترین مناظر طبیعت و جاذبه های گردشگری محسوب می شوند.

۹ جزیره شگفت انگیز در جهان به شکل قلب + تصاویر

جزیره هایی زیبا در گوشه کنار دنیا که به شکل قلب هستند

پیشنهاد می کنیم حتما در این بخش از دیدنی های نمناک به جزیره شکل قلب و این مقاصد خیره کننده قلبی که توسط طبیعت ساخته شده اند ، نگاهی بیندازید.

جزیره قلب کویینزلند، استرالیا

صخره قلب که در دیواره بزرگ مرجانی واقع شده است ۵۵ فوت قطر دارد و یکی از بهترین مناظرطبیعت است. مرجان به شکل قلب در طول زمان شکل گرفته و در سال ۱۹۷۵ توسط یک خلبان کشف شد. متاسفانه شنا کردن و غواصی کردن در جزیره ممنوع است. تنها راه برای دیدن این منظره دوست داشتنی ، هواپیما یا هلیکوپتر است.

جزیره قلب کویینزلند

جزیره قلب کویینزلند از بهترین مناظر طبیعت

جزیره گاسنجاک ، کرواسی

این جزیره جزیره عاشق و جزیره عشق نیز گفته می شود ، شکل جزیره اولین بار در قرن نوزدهم توسط یکی از طراحان ناپلیون کشف شد. مکان جداسازی آن در کانال دریای آدریاتیک برای کسانی که به دنبال آرامش و رابطه عاشقانه هستند، خلوت و سکوت ارائه می کند.

از آنجا که این جزیره خصوصی و خالی از سکنه است، هیچ امکانات رفاهی و یا سازه های ساخته شده وجود ندارد. جزیره تنها شامل گیاهان و درختان وحشی است برای کسانی که واقعا می خواهند بخشی از طبیعت باشند، عالی است.

جزیره گاسنجاک

جزیره گاسنجاک در کرواسی معروف به جزیره عشق

دریاچه اولر، ویکلو ایرلند 

دریاچه در پارک ملی کوهستان واقع شده است که منظره ای دیدنی است. البته زمانی می توانید آن را ببینید که از سی و سومین کوه ایرلند بالا رفته باشید. شکل گیری این دریاچه به عصر یخ بندان باز می گردد، زمانی که این دریاچه توسط یخچال ها شکل گرفت و اکنون در کنار کوه Tonelagee قرار گرفته است. این کوه ۲۶۸۰ فیت ارتفاع دارد . ، این سواحل گرم ترین آب در جهان را دارند.

دریاچه اولر در ویکلو ایرلند

دریاچه زیبای اولر به شکل قلب در ویکلو ایرلند

خلیج سنت پایول  ، لیندا رودس ، یونان

در ساحل جنوب شرقی رودس، دو ساحل خلیج سنت پول، قرار گرفته است . هر دو ساحل برای استراحت ، اجاره چترها ، کافه ها ، منظره های زیبایی را به نمایش می گذارند. آب تمیز و گرم آن نیز برای کسانی که به شنا و غواصی علاقمند هستند ، ایده آل است. بهترین زمان برای بازدید از این خلیج ، قبل از ساعت ۱۰ صبح است پس از آن ساحل شلوغ می شود و چترها و سایبانها پر می شود. 

خلیج سنت پایول

خلیج سنت پایول در ساحل جنوب شرقی لیندا رودس

دریاچه کالوارسک ، گریسون سوییس

دریاچه کالوارسک که به دریاچه قلب شناخته شده،بین دره هایCalanca ، Mesolcina و کوه های آلپ سوییس قرار گرفته است. بیشتر مسافران با پیاده روی به مدت سه روز از طریق کوه تریل به این مقصد می رسند و در کلبه های کوهستانی مسیر توقف می کنند.

بعد از بالا رفتن از سمت کوهستان و رسیدن به ۷۰۰۰ پا، مسافران می توانند در نهایت دریاچه کالورسک را ببینند. گل های رز آلپی در طول ماه های تابستان، درختان کاج در پاییز، و درختان سایه دار در طول ایام سال محصور شده اند، این دریاچه قلب ارزش سفر کردن را دارد.

دریاچه کالوارسک

دریاچه کالوارسک در بین دره ها و کوه های سوییس

دریاچه ترونواچکوری ، مونته نگرو 

این دریاچه که در میان کوه های Maglićپنهان شده بود. . حدود ۲۳۰۰ فوت طول و ۱۳۰۰ فوت عرض دارد. دسترسی تنها به دو راه امکان پذیر است:یک پیاده روی ۴ ساعته ازPrijevor و یا با پایین آمدن مستقیم از قله کوهMaglić. که ارتفاع آن ۷،۸۲۸ فوت است. با این حال، زمانی که مسافران به دریاچه می رسند می توانند نفسی تازه و برای شنا کردن آماده شوند. و البته، از مناظر زیبای آن استفاده کنند.

دریاچه ترونواچکوری

دریاچه ترونواچکوری و مناظر بسیار زیبا

جزیره Isla Corazón  پاتاگونیای در آرژانتین

جزیره Isla Corazón که به معنای جزیره قلب است در دریاچه ماسکاردی واقع در پارک ملی Nahuel Huapi درناحیه باریلوچه ی پاتاگونیای آرژانتین است. این بسیاری از ماهیگیران و قایق رانان به این دریاچه آرام می آیند. مساحت آن ۱۴ مایل است که مناظر خیره کننده ای از کوه ها و جنگل های اطراف خود ارائه می دهد.

جزیره Isla Corazón

جزیره زیبای قلب و دریاچه آرام در آرژانتین 

رودریگوde Freitas ، ریو دو ژانیرو، برزیل 

رودریگو که در قسمت جنوبی واقع شده ، توسط یک کانال به اقیانوس اطلس متصل شده است. اغلب به این مرداب  قلب ریو گفته می شود، در حالی که آب آن برای شنا مناسب نیست، قایق هایی برای پارو زدن در اطراف تالاب اجاره داده می شود. . دوچرخه سواری و پیاده در اطراف مرداب از فعالیت های مورد علاقه گردشگران محسوب می شود.

دریاچه رودریگو

 دریاچه رودریگو قلب ریو در برزیل

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51477

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0