تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

۹ سال زندگی بدون غذای دختر جوان! + عکس

۹ سال زندگی بدون غذای دختر جوان! + عکس

زندگی بدون غذا و آب آنهم به مدت ۹ سال هیچ مشکلی در جسم و روح دختر ۱۸ ساله ایجاد نکرده است . پزشکان با انجام آزمایشات و بررسی های دقیق حیرت زده شده اند.

۹ سال زندگی بدون غذای دختر جوان! + عکس

داستان عجیب دختر اتیوپیایی زندگی بدون غذا

زندگی بدون غذا و آب دختر ۱۸ ساله اهل کشور اتیوپی پزشکان را حیرت زده ساخته است .  پزشکانی که اومبائو را معاینه کرده اند، بدون اینکه بتوانند دلیل زنده ماندن وی را تشریح کنند، اعتراف کرده اند که اثری از غذا و آب در معده اش پیدا نکرده اند.

 
زندگی بدون غذا

دختر اهل اتیوپی ۹ سال زندگی بدون غذا و آب را تجربه کرده است

راز عجیب سلامتی دختر ۱۸ ساله و ۹ سال زندگی بدون غذا و آب 

اومبائو درپاسخ به اینکه چرا غذا نمی خورد، گفته است:«به خوردن غذا تمایل و اشتهایی ندارم. او افزوده است که کاملا سالم است و از هیچ مشکل جسمی رنج نمی برد و تنها گاهی که احساس سردرد می کند، مسکن مصرف می کند. 
او اکنون در کنار پسر عمو و همسرش در آدیس آبابا زندگی می کند و دو ماه پیش از شهر «کونتا» در جنوب شرقی اتیوپی به پایتخت آمده است تا ادامه تحصیل دهد. 
همسر پسر عموی امبائو درباره وی می گوید:من خانه دارم به همین دلیل تمام روز در خانه هستم و تاکنون ندیده ام که اُومبائو چیزی بخورد یا بنوشد.او حتی حمام هم نکرده است. 
پس از انتشار خبر این دختر اتیوپیایی در شبکه های مجازی و رسانه های خبری، دکتر «هینوم ویساها» پزشک یکی از بیمارستان های آدیسا بابا پس از معاینه اومبائو به خبرگزاری آناتولی گفته است:از نظر پزشکی بدون غذا زندگی کردن غیرممکن است. اومبائو را معاینه کردیم اما به هیچ نتیجه ای نرسیدیم. 
این پزشک در ادامه می گوید:در آزمایش ها هیچ اثری از غذا در معده این دختر ندیدیم. هیچ اثری در جسم وی که نشان دهد او در یک هفته اخیر غذا خورده ، پیدا نکرده ایم.

تصاویر نتیجه آزمایشات پزشکی و زندگی سالم دختری بدون غذا و آب

 
زندگی بدون غذا
 
زندگی بدون غذا
 
زندگی بدون غذا

تصاویر زندگی عجیب و غریب دختر اتیوپیایی بدون غذا و آب

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47314

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0